Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. ten z 5:00 też troche przesadził ale ogólnie jak sie przyjrzeć to większość aut miało uślizg tylnego koła w tym "wielkim rowie"
  2. Siema abstynenci, bo widze ze tylko tacy tu sie ostali
  3. siema c**jki
  4. :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 17:22_________________________________________________www.a4-klub.pl wejdźcie se
  5. to ja se nie umiem laski znaleźć , bo każdej mówie jak sie zapyta czy pójdziemy gdzieś we wtorek wieczorem , że mam spot i mam wyjebane , a Ty se tak w kulki lecisz? przecież Twoja wie co jest we wtorki ... dojebane foty wszystko widać chcesz lepsze to obejrz se je na fejsie albo zapisz sie na studia
  6. po więcej to polecam założyć fejsa , bo mi sie nie chce ich wyszukiwać , bo je na codzień widze [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 16:00_________________________________________________ to ja se nie umiem laski znaleźć , bo każdej mówie jak sie zapyta czy pójdziemy gdzieś we wtorek wieczorem , że mam spot i mam wyjebane , a Ty se tak w kulki lecisz? przecież Twoja wie co jest we wtorki ...
  7. No widac ze nie klamalem z tymi laskami. Powpisujcie sobi w fejsa te nazwiska a zwlaszca monike kośmider :-P
  8. Reszte wrzuce jak bede w doma :-P
  9. https://lh5.googleusercontent.com/-CDhjqRsie4E/TudHFn8nrcI/AAAAAAAAE8Y/4uqdDXZlwEs/s1400/DSC00423.jpg.
  10. Moze cos cykne zaraz
  11. [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 10:25_________________________________________________24 osoby na wykladzie w tym 23 laski w tym 17 za***istych . Ahhh kocham studiowac :-D
  12. ale sie polska policja natrudziła , żeby ją złapać
  13. Ty chamie mnie zjebałeś za wyśmiewanie Violetty a tu takie jaja se robisz :oklaski: ale Ciebie ściulu cieszyło , że człowiek umarł , jak jakiegoś psychopatę a ja sie śmieje z kolesia który założył kółko wędkarskie prosperujące do dziś
  14. :polew: :polew:
  15. zależy po jakich koksach
  16. dokladnie
  17. no ja też sie zwijam
  18. łogień to ja mam 11 utwór na CD w aucie
  19. <Marcin> tej grupy na Euro nie da się spieprzyć <Paweł> Grecy nie dolecą, bo nie mają za co, Ruscy nie wsiądą nawet do samolotu, bo kto ich będzie 'naprowadzał' na Okęciu, a Czesi zgubią się na rondzie w Cieszynie... kogo tam mamy w ćwierćfinale? :polew:
  20. ideał
  21. jestem tu jedyny bez kaca ?
  22. keżor odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    https://lh4.googleusercontent.com/-xcVlCh82tVY/TqRm7bM60aI/AAAAAAAAEiE/HoOvbpy_QEA/s1600/DSC_0730.JPG ja to ten któremu parasol z głowy wyrasta parametry to 178cm 72kg , ćwicze już ze dwa lata tak regularnie
  23. keżor odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ok , dzięki także to sobie zamówie , a powiedzcie jeszcze co sobie do tego wziąć ? myśle nad kreatyną jakąś , Tribulusem i może czymś na apetyt , ale od razu mówie , że miałem kiedyś robione próby i jestem uczulony na B12 :/ chociaż brałem kiedyś Mega mass i nie umarłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.