Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. spankers vs paul and luke-we are the champions (paolo ortelli vs degree mix) Guru , nuta dla Ciebie , wiem , że lubisz rocka
  2. liero
  3. Sd 64GB obsługuje , myśle , że nagrałbyś na tym droge nad morze i z powrotem [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________zacytowałeś nie w tym temacie Miszka
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=230250.msg2780230#msg2780230 gdzie był wtedy wasz bóg jak ktoś tak krzywdził to auto ? ;(
  5. wszędzie ta wódka UWAGA Kto wie czy zice z A3 podejdą do Golfa IV pyrsk Ja nie wiem. ja też nie wiem
  6. mógłby być lepszy teledysk , bardziej pasujący do słów
  7. nie chciało mi sie już drugiej cześci oglądać , dogoniłś tą megane drugi raz ? [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________ 100%racji :gwizdanie:
  8. pado "idĘ" j**any wykształciuch :polew:
  9. Penguin Being Tickled Kędzior , dostaniesz ksywe Pingwin bo tak samo wyrywasz d*py jak ten pingwin :polew:
  10. ej w ogóle wiecie dlaczego Amerykańscy naukowcy nie wynaleźli jeszcze niczego na kaca ? bo to od czego Polacy mają kaca , zabija amerykanów
  11. co tam z wieczora? ja właśnie wróciłem ze scianki i chyba sobie aż jedno piwko ebne
  12. +/- wc**j , mam nadzieje , że pomogłem
  13. :slina: to korniszon zdecydowanie lepszy by byl kiszony Ty mosz łeb jak korniszon
  14. na alko lub jakas niuniusie :gwizdanie: przekonałeś mnie aj kent
  15. przekonałeś mnie
  16. jestem tego samego zdania co Ty chcesz ramki to se załóż , ale będziesz kiedyś potrzebować podpiąć auto do kompa to nie przyjeżdzaj na spot
  17. jeździ
  18. siema stary koniu
  19. oczywiście , że wyskoczy błąd ale można założyć rezystorki jakieś , jest gdzieś na forum o tym
  20. może po dzwonie Turki za bardzo naciągnęli chyba że nie ma Sline tylko RS
  21. znowu Cie wy***ali ?
  22. sajo nara seppuku :decayed: sajgonki :polew: :polew: :polew: :polew: sushi :polew: :polew: shichimenchou sudoku :decayed: sado maso Rocco.... chyba Srocco
  23. sajo nara seppuku :decayed: sajgonki :polew: :polew: :polew: :polew: sushi :polew: :polew: shichimenchou sudoku :decayed: sado maso

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.