Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
no i takie okazywanie miłości to ja rozumiem
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
nie zrobiona , także odpuszczam zlot z przykrością. To Lipa ... ;( przecież nie musisz jechać swoim... no wiem , ale servis pochłonął wszystkie oszczędności które miałem na zlot odłożone.
-
Spoty Katowice i okolice
nie zrobiona , także odpuszczam zlot z przykrością.
-
Spoty Katowice i okolice
macie piwko ... jedno na spółke
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
myśle , że po prostu ktoś u góry tak postanowił i wynik ankiety był już dawno ustalony
-
Spoty Katowice i okolice
tylko wrzuć pornole na jakiś serwer , bo te co masz to szkoda by było stracić
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no coś Ty
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nie widze tu zadnej podobizny.... no chyba ze ten korek na lpg O to pewnie koledze chodziło przód z B7 , czarny dach , czarne lusterka , biały kolor jak dla mnie to dwie krople wody
-
Spoty Katowice i okolice
mnie nie będzie , składam auto , chce zdążyć do piątku
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.joemonster.org/art/18415/Od_miesniaka_do_grubasa?skad=rss co poniektórzy u nas są na drugim etapie tak jak on :cwaniak1:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 15:21_________________________________________________http://www.cda.pl/video/2365016/Proba-wyludzenia-odszkodowania no nie udupie co za czopek :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://www.ebay.de/itm/Audi-A4-8E-2-0L-Benziner-LPG-Gasanlage-Model-2001-/200664967953?_trksid=p4340.m1374&_trkparms=algo%3DPI.WATCH%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D15%26ps%3D63%26clkid%3D3725996812550502630#ht_1505wt_1344 Prawie jak Twój
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.joemonster.org/filmy/39099/Lamborghini_Gallardo_Nera_vs_Nissan_GT_R_DragTimes.info
-
Spoty Katowice i okolice
SWF nie umieszcza sie w nawiasy IMG ściulu [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:01_________________________________________________http://www.seciki.pl/nowe_sety_energy2000/7878-energy-2000-przytkowice-snow-night-21102011.html fajny secik klubowy , polecam
-
Spoty Katowice i okolice
no ja jak będe to cliówą
-
Spoty Katowice i okolice
kaj byłeś jak Cię nie było ? chyba głównie w robocie... robota to głupota no teraz muszę się wykazać i jak poukładam wszystko to będę miał spokój nadrabiaj spam
-
Spoty Katowice i okolice
a w ogóle to Seski jest sprawa
-
Spoty Katowice i okolice
ciekawe czy są jakieś wolne miejsca , bo bym sie zapisał
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
białe koło lepsze , ale ten telefon to Ci kedyś połame , bo w porównaniu do zdjęć z najtańszego kompakta te fotki są żadne
-
Spoty Katowice i okolice
zekl naczelny i udal sie na spozycie w niedziele, święta i do 12 godziny nigdy nie wlewam cygan sam byłem świadkiem jak i w niedziele i przed 12 wlewałeś :gwizdanie: :evil: siema ZATOR nie - u Miszki na chaci :gwizdanie: :> oj tam oj tam każdy ma chwile słabości wyjątek potwierdza regułe siema laseczki
-
Spoty Katowice i okolice
siema po całym tygodniu bez neta
-
Spoty Katowice i okolice
http://moto.onet.pl/1650646,1,jak-nie-tlumaczyc-sie-policjantowi,artykul.html?node=13 to przedostatnie hasło to od Kanara jak mniemam
-
auto mojego bracika w cola zero :)
dziękuje za głosy każdy sie liczy , ale mam małe info głos sie liczy dopiero po wpisaniu kodu , bo ponoć paru osobom nie zaliczyło głosu , mimo , że klikneli i jeżeli ktoś chce jeszcze pomóc to zapraszam i dziękuje z góry , obiecuje , że jak bracik wygra to przyjażdża ze mną tą furą na ogólnopolski i kazdego przewiezie [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 18:51_________________________________________________na prawde tak mało osób ma fejsa ? ;( czy wam sie nie chce ? 70 000 osób w klubie i 50 głosów , w tym większość od moich znajomych z fejsa :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba w słońcu :polew: nie, w dużym pokoju za ciepło powinno być 21-22
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
nie rozumiem tego linku oczywiście miałbyć ten link http://img405.imageshack.us/img405/8193/dsc02997d.jpg