Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
Może wpadne bo mam jeden temat do pochytania w Kato ale mozliwe że ten temat wpadnie na Knurów i pupa zbita nie przyjade... czas pokaże... pupcia klepnięta ściulu
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
siemka dziewuszki Kanar , fajne kółka
-
Spoty Katowice i okolice
11.25 i 11.52 masakra , ciekawe co czuli Ci nokautowani Krolu , w środe ja Ci moge pomóc , ale umiem tylko malować
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :sick3: a tak poważnie to na gocarty podjade ale popatrzeć a do city pewnie zawitam , chociaż jak ma być tak jak ostatnio to grubo sie zastanowie
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
siemka coś dla Oka- Spoty Katowice i okolice
siemka Pany- [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
poprawił sie moment , ale też przesunął sie max z 1800-2000 nawet na 2400 [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 01:19_________________________________________________ co to ma być ? na jedynce miałem wrażenie , że uślizgnęło sprzęgło , albo spalił start i sprzęgło dostało po d*pie a nie opony (ciekawe czy jebało jajkiem ) a potem zmiany biegu przy 4200 jak seria, zamiast go delikatnie dociągnąć do 4600-4800- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
a jakbym wsadził coś mniejszego ? przemilcze to :polew: mniejsze niż 345mm ja uznaje tylko takie- Spoty Katowice i okolice
a jakbym wsadził coś mniejszego ? zależy w co- Spoty Katowice i okolice
no Krolu tak obniżył całe auto- Spoty Katowice i okolice
milioner k**wa- Spoty Katowice i okolice
13 sekunde- Spoty Katowice i okolice
ja mam na tapecie betty style- [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
przy 100 na gps na zegarach 93 [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 22:11_________________________________________________ale to nie musi być GPS bo na klimatroniku bodajże na 17kanale jest prędkość bez zakłamań- Spoty Katowice i okolice
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
na prawde nie wiem na ch*j ja tu właże :polew: kto by mnie miał niby widzieć :polew:- Spoty Katowice i okolice
pewnie tęsknisz za tym 1% ? 5cio gigowy pornol to jednak spora strata A od czego jest Red tube czy tym podobne Zawsze można ściągnąć nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: red tub red tubel ale zbiornik to jest to :kox: zbiornik jest bez wirusów, polecam :decayed: niby bez , ale grzyba idzie chycić- Spoty Katowice i okolice
pewnie tęsknisz za tym 1% ? 5cio gigowy pornol to jednak spora strata- [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
jak to mniej ma diesel ? Krzyha ma o jakieś 5koni mniej niż seria 1.8T a zobacz o ile więcej ma niutonów Keżor 320NM w dieslu jest mmniej wiecej tak jak 220NM w benzynie no ale 1.8T ma w serii 210Nm i wiadomo , że silnik w dieslu cięższy , ale do 100kph to jednak przyspiesza sie momentem bardziej niż mocą- [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
jak to mniej ma diesel ? Krzyha ma o jakieś 5koni mniej niż seria 1.8T a zobacz o ile więcej ma niutonów- Spoty Katowice i okolice
Bir Khalsa Group Grand-Finale- Spoty Katowice i okolice
powinienem być :gwizdanie: bez gwiadania dziecko mi zasypia chodzi Ci o gadanie czy gwizdanie bo nie umiem rozczytać ? - Spoty Katowice i okolice