Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
już jestem przy przedostatnim
-
Spoty Katowice i okolice
chyba EX :gwizdanie: a Oko to faktycznie PRZE PRZE ch*** mianuję go po wczoraj moim sensejem co pannę jakąś zruchał przy barze wszystkich czy ki chvj dużo nie brakowało
-
Spoty Katowice i okolice
no ja też już dotarłem do dom :polew: chyba EX :gwizdanie: a Oko to faktycznie PRZE PRZE c**j mianuję go po wczoraj moim sensejem
-
Spoty Katowice i okolice
już żeś dojechał ? toś chyba ze 70 zasuwał
-
Spoty Katowice i okolice
dwa miesiące auto rozebrane stało , dziś przyjechał Kędzior i już byliśmy na jeździe próbnej i wszystko ok Kędzior , muszisz mi częściej pomagać
-
Spoty Katowice i okolice
ja będe kierowcą , to Cie mogę rzucić ewentualnie ku chałpie [br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 10:28_________________________________________________aha ,
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
akurat stawianie Browarów co "set" stron wywodzi sie stąd- Spoty Katowice i okolice
siemka dziewczyny takie info na fejsie znajomi udostępnili także Krolu jak sie tam pojawiasz jeszcze to uważaj na siebie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka dziewczyny takie info na fejsie znajomi udostępnili a Ola od Czestera tam studiuje jak pamiętam- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
gdyby nie blachy to pomyślałbym , że Talibowi nie jebli auta tylko zostawił kiedyś na spocie- Spoty Katowice i okolice
ja wczoraj dwa delikatne driny, dzisiaj mam 3 piwka ja yhym ,coli brakło od coli sie w łebie pi*rdoli Stasiu pije polskie driny szklanka z wódką- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
mi sie tam najbardziej Ania podoba mógłbym mieć taką laske ciekawe jak sie posuwa takiego głupolka- Spoty Katowice i okolice
uffff , Ania została w Tap Madl- Spoty Katowice i okolice
zamawiam tą całkiem po prawej Miałem JĄ... :gwizdanie: :polew: nie musisz dodawać tych tarzających sie emotek ;] i bez tego wiadomo , że to żart :polew:- Spoty Katowice i okolice
zamawiam tą całkiem po prawej- [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
a co to są te dwa kwardracioki pod rejestracją z przodu ? kamerki ? sonary ? parktronic ? a może ledy ?- Spoty Katowice i okolice
a Ty Krolu wy***rdalaj z Forum , dom schadzek sie sam nie wyremontuje :polew:- YouTube - filmy warte obejrzenia
obyś nigdy mnie nie spotkał :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
no też zdupcam do wyrka- Spoty Katowice i okolice
ona miała kiedyś nick marta28 ?- Spoty Katowice i okolice
nie da się jakoś zrobić ctrl+c -> ctrl +v z sześc razy ? o kurde , zapamiętałem sobie 30000 stron a tu k**wa tylko 22000 także Max , szykuj kase [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:27_________________________________________________ No tak nie wymieniałem 3 razy silnika w ciągu miesiąca Ma do Ciebie deal jutro będę dzwonił akurat będe miał wykład i nie będe mógł odebrać- Spoty Katowice i okolice
też mi wielkie Awarie ;] , nawet wam korby bokiem nie powyłaziły co Wy wiecie o prawdziwej naprawie silnika ? zanim nadrobiłem z 4998 do 5000 to już było 5001 jeszcze tylko 6 razy tyle i Max stawia dziwki :kox:- [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
http://www.spyautomotive.com/2009-audi-a4-avant-black-arrow-by-avus-performance - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE