Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224891.0 nie chciałby kto wspomóc biednego studenta ?
  2. za***iście to wygląda
  3. ale wizualnie Ci sie nie podoba ? [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 19:24_________________________________________________ tez tak sadze no chyba ze byl zapchanyHub nom najwyzszy czas zrobic wirusa jak wam auta i tak chodzą na dwa gary to wywalenie kata faktycznie nic nie pomoże Odezwał się ten co mu na wszystkie 4 chodzi silnik mam prawie nowy akurat
  4. tez tak sadze no chyba ze byl zapchanyHub nom najwyzszy czas zrobic wirusa jak wam auta i tak chodzą na dwa gary to wywalenie kata faktycznie nic nie pomoże
  5. siemka ja nie wiem czy będe , bez auto to jak bez pały sie czuje
  6. http://www.ekabaret.pl/film-2586-kabaret.neonowka.i.lowcy.b..sejm.html
  7. nara golfie w dieslu
  8. Co on kvrwa ma w tej astrze ? raczej nie serie , o czym może świadczyć ten filmik
  9. dobra , c**j z tym . teraz ja sie chwale
  10. Hitler - New Trailer2.18
  11. gadaj
  12. gadaj coś kupił , jak był Krolu to pewno dizel
  13. przylapales mnie na pierwszej przejazdzce i ostatniej
  14. cze to jest ku*** smutne... no jest dowodem na to , że na raka jeszcze nie ma leków , bo raczej było by go na nie stać
  15. to jak niemasz nic do powiedzenia to cos wklej
  16. nie mam nic do powiedzenia ciekawego to nie pisze
  17. ja mam właśnie czarną mache i mi sie podoba , chce ocenić na białym
  18. zawrzyj dekiel , niech no sie przyjże
  19. czyli A3 ? :polew: no dobra powiem, A2 1.4 TDi :polew: :polew: dobra Talib miałem nie gadać ale nie wytrzymałem http://moto.allegro.pl/vw-touareg-6-0-w12-bixenon-navi-skora-tv-dvd-pdc-i1829869121.html
  20. pamięciówa czy ze zdjęcia ? :gwizdanie: najpierw w kiblu pamięciówka ,a potem rysunek z fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.