Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 14:08_________________________________________________Kędzior , jadymy do Gliwic na Spota , a potem na jakieś du.. tańce
-
Klubowa Poczta
zawsze byłem słaby z ortografii , ale takiego kombo to nie widziałem dawno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka , to ja też będe w piątek
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 01:56_________________________________________________ Znaczy się gdzie wkleiłeś ? Pewnie nie mam tam dostępu no tylko klubowicze jak sama nazwa wskazuje
-
Spoty Katowice i okolice
jedziem na pełnej k**wie
-
Spoty Katowice i okolice
a ile jej to radości sprawia
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Siłownia
nie umiem sobie tego wyobrazić ja mam aktualnie 28cm w przedramieniu rozne rzeczy mozna sobie ciezko wyobrazic,czy to 28cm w bicu czy 28cm w przedramieniu wszystko zalezy od pkt widzenia wiem wiem , że te moje 28 pewnie nie jest super osiągnięciem, ale właśnie ja jestem chudy wc**j i jak Ty masz 192cm i miałeś bic jak moje przedramie to fajnie musiałeś wyglądać :kox:- Klubowa Poczta
nie no wiadomo , że jak ktoś nie jeździ na spoty i ma 5 postów to mu niczego w opieke nie dam- Spoty Katowice i okolice
Jeśli tak to Poniedziałek albo środa... :gwizdanie: a kiedy będziesz na 100% wiedział ? no i chyba lepiej środa , to bym Ci na spocie dał paczke- Klubowa Poczta
jedzie ktoś do wawy w najbliższym tygodniu ?- Klubowa Poczta
myśle , że nie głupi temat jak sie nie spodoba to pójdzie do kosza i c**j ;] chodzi mi o coś w stylu pomocy w wysłaniu czegokolwiek lub podrzuceniu kogoś gdzieś jak ma sie możliwość jakby to miało działać? jade do Warszawy więc piszę tu posta , że jade do WWa i ktoś może sie ze mną zabrać lub moge zabrać paczke lub odebrać lub mam do wysłania paczke i piszę , że potrzebuje coś wysłać do Radomia i ktoś odpisuje , że akurat jedzie do Radomia, Pasuje wam coś takiego ? ja wole dać 4pak lub na 4pak komuś z klubu niż poczcie- Spoty Katowice i okolice
pytanko , jedzie ktoś z was w najbliższym tygodniu do Stolicy ? bo miałbym paczke do podrzucenia- Spoty Katowice i okolice
ciekawe czy sie zesrał ten co filmował [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 15:07_________________________________________________ jak ja Ciebie rozumiem :sick3: zuberek na kaca pssyt taki koks i zachlał morde ? Na Dąbrowskiego na parkingu strzeżonym udostępniają odpłatnie kanał za kilka złociszy. a u mnie w garażu za free ale Miszcze pewnie chodziło , że jak sie schyli pod auto to heftnie Dobrze wiedzieć jeżeli akurat moja auto go nie zajmuje rzecz jasna czyli jakieś 100 dni w roku- Siłownia
nie umiem sobie tego wyobrazić ja mam aktualnie 28cm w przedramieniu- Spoty Katowice i okolice
jak ja Ciebie rozumiem :sick3: zuberek na kaca pssyt taki koks i zachlał morde ? Na Dąbrowskiego na parkingu strzeżonym udostępniają odpłatnie kanał za kilka złociszy. a u mnie w garażu za free ale Miszcze pewnie chodziło , że jak sie schyli pod auto to heftnie- Spoty Katowice i okolice
może kiedyś wrzuce- Spoty Katowice i okolice
ebnąłem już dwa takowe [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:45_________________________________________________i to jeden live- Tacierzyństwo
mnie na szczęscie nie- Spoty Katowice i okolice
ludzie się starzeją :gwizdanie: :gwizdanie: Co tam rysujesz? zamówione portrety- Spoty Katowice i okolice
ja rysuję- Tacierzyństwo
chyba dlatego właśnie Alicja nie bo to jak ta co sie naćpała i myślała , że jest po drugiej stronie lustra Klaudia nie , bo (kędzior wie czemu nie ) Ola , całkiem spoko Anna , nie , bo za dużo głupich Ań znam Magda nie , bo to Madzia , a to już brzmi niepoważnie Barbara nie , bo Basia ma na imie Basia Karolina , jak mandolina Teresa to może mieć na imie pani w bibliotece a nie młoda laska Natalia fajne Zuza nie , bo mam w grupie jedną pojebaną ;] Emilka fajnie nawet ale właśnie popularne za bardzo Ewelina , znam jedną fajną raczej nie Kędzior , sam wiesz dlaczego :polew:- Tacierzyństwo
Brunhilda [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 22:45_________________________________________________no Kamila fajne nawet chociaż mnie sie najbardziej podoba Marta :gwizdanie:- Tacierzyństwo
ej , ciepnijcie jakieś propozycje na imie dla laski - Spoty Katowice i okolice