Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. moze i z malej glowki ale za to duzego i dlugiego tułowia na szczescie niebylem az w takiej desperacji zeby probowac ale z tułowia też chucherko 25cm jest jak se od pępka mierzysz w sosnowcu jest trochę "inaczej" od pępka do czubka , a potem jeszcze od czubka do rowka razem 25cm
  2. moze i z malej glowki ale za to duzego i dlugiego tułowia na szczescie niebylem az w takiej desperacji zeby probowac ale z tułowia też chucherko 25cm jest jak se od pępka mierzysz
  3. http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania ty masz zawsze zaje*iste pomysly :polew: może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? za odszkodowanie mialbym tyle lodow ze glowa mala:Pjuz nie znaly by mnie tylko na spodku ale rowniez na francuskiej :polew: :polew: na damrota
  4. http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. http://gopro.com/videos/ i mógłby sobie ją do kasku doczepiać jak będziesz jeździł na wrotkach
  6. to może mamy się tam zarejstrować ? Nie ma takiej potrzeby Ja zostaje tu i tak trzymaj gdzie znajdziesz taką ekipę jak chodzi Ci o tą konkretną to jest za zbiorniku grupa A4-klub.pl , wszyscy mamy tam konta , poszukaj
  7. fajne
  8. kupa ? chciałbyś a tak w ogóle to ciekawa stroniczka http://twojedelfinki.pl/
  9. nie naśmiewam sie z ludzi wierzących , nie zrozumiałeś do końca mojego ostatniego zdania , szanuje każdego człowieka , może wierzyć w co chce. nawet wezme ślub kościelny jak będzie trzeba , ale śmieszy mnie kościół jako instytucja , zresztą religia też , bo jestem za inteligentny , żeby w to wierzyć , wole teorie wybuchu to tak w skrócie
  10. S P I E R D A L A J T A ale nerwus
  11. no ja też nie mam tej stacji , TVN Akurat
  12. TransVestyci ? ale co z nimi ?
  13. Tomasz , ja Cie rozumiem , ja nawet tego filmiku nie włączyłem sam zostałem dobrze wychowany i zawsze będe miał szacunek do starszych ludzi. mi tego mówić nie musisz , ale kto co robi w interneci , to mam na to wyjebane ja dziecko będe trzymał od internetu tak długo jak to będzie możliwe, a potem zrobie takie zabezpieczenia na intenet i taki dozór na to co robi w nim , że nawet nie pomyśli o rozbieraniu sie na kam czy robieniu innych durnych rzeczy i to nie jest wina dzieci , że tak sie zachowują , a rodziców , którzy nie mają czasu na wychowanie dzieci i wpojenie im wartości. a co do tego filmiku i mojego komentarza to ja jestem niewierzący i śmieje sie z tej największej na świecie sekty
  14. no termin minął miałeś czas do sylwka można było sylwka u mnie robić każdy sie bał zapytać , bo nikt Ci ie pomagał :gwizdanie:
  15. no termin minął miałeś czas do sylwka
  16. No dzieje CZARNA MAFIA mi dzisiaj na chatę wjeżdża pod pretekstem rzekomo jakiejś KOLENDY Popierd.......ło tych młodych już z tym youtubem. Za wszelką cenę chcą się pokazać nie zważając na konsekwencje. :thumbdown: jakie konsekwencje? do nieba nie pójdą ?
  17. nawet nie włączam [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 17:17_________________________________________________ to zapewne jest lepiej wykonane
  18. Kędzior zjebałeś mi posta którego klepałem 5 minut ale i tak go wyśle włącz to : http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/01/3911ec4f29a1046ae834eadb7e52d8ea.gif potem włącz sobie secik : http://www.seciki.pl/nowe_sety_energy2000/10394-energy-2000-przytkowice-new-year-after-party-06012011.html i masz dwugodzinny teledysk - have fun ;] [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 15:21_________________________________________________
  19. także Adaśko , jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj
  20. wiesz jak to jest z dziećmi jak dorosną...... teraz to już mają swój świat :gwizdanie: pokaż no jaki zdjęcie swojej pociechy troche podobna do ":wtf:"
  21. zmień na 1.8T
  22. Pakiet czarna maska masz jakiś problem do takiego pakietu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.