Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
haha , co ? nie wozisz ich normalnie , bo za dużo ważą i auto zamula ? :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja kiedyś byłem zmuszony zrobić format na dysku , bo padł mi komp i w nowym kompie po podłączeniu nie dało sie go uruchomić bez formata ... ale odzyskałem 90%danych , także jest to do zrobienia nawet domowym sposobem
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
naciskałeś sprzęgło ? miałem przygode z CRXkiedyś wyjeżdżam dumny po pierwszym programie na ulice , wracam do domu , i na bramkach w krakowie spotkałem CRX no to sobie myśle podpuszcze go jak sie okazało nie musiałem , a nawet jakbym chciał to by mi sie nie udało , bo jak ruszyłem to już był z 20m przedemną
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
koło 225/45/17 przy 160kph miałem mocniejszy łuk , a że trzymałem tel jedną ręką to wolałem nie przesadzać później jeszcze docisnąłem troszke , a potem było czerwone hehe , bo to na trasie z Mikołowa nagrywałem sprzęgło seryjne , przynajmniej ja przez 5 lat nic z nim nie robiłem:) przebieg raczej oryginalny był jak kupowałem i teraz mam 320000, pierwszy program robiłem przy 200000
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
no jakieś 150-155 i jakieś 360Nm. szału nie ma ale do przemieszczania sie po mieście wsam raz
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
OT T AWX 1,3bar , FMIC , kolektor ssący AWX , brak EGR , brak kata , sztywny dolot, tjuningowane końcówki wydechu [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 22:28_________________________________________________aha Krzych , fajne auto
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
no to jak już spamujemy to ja też sie pochwale fusse , do jakie V miałeś gaz w podłoge? bo chce porównać z moim
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
może nie keecisz do 5000 a poza tym co to za różnica te 40Nm do 100kph to praktycznie dwa biegi używasz i troszke 3ciego. ja sobie nagrałem filmik od 0-160kph i tu już można oceniać jak jest przyszpieszenie do końca 4ki
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
mój poleciał 230licznikowe przy 4900 i to już jest koniec skrzyni a z tym prawie Vmax toś dowalił brakło Ci "ledwie" 40kph [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 21:18_________________________________________________ licznikowe 100kph to rzeczywiste ~93kph , tak pisze , bo filmik ma 8sekund a do 100 licznikowych doszło niecałkiem no i tak jak Gracjan zauważył , nie butuj na nierozgrzanym , bo długo nie pojeździsz
-
Spoty Katowice i okolice
profesjonalne lądowanie jak w Madagaskarze 2 :kox:"
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.rotfl.com.pl/prawdy,details,108019,search.html
-
Spoty Katowice i okolice
i co w związku z tym Tobie sie nic nie zmienia co za różnica czy nieprzyjedziesz we wtorek czy w środe
-
Spoty Katowice i okolice
uaktualniłem pierwszy post
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu , masz rywala
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie , krótka piłka , pisać kto woli spota w środe , bo jutro będzie na grobach. Jak raz zrobimy spota w środe to sie nic nie stanie albo jutro w ogóle nie robimy spota i dopiero za tydzień sie widzimy we wtorek ?
-
Spoty Katowice i okolice
no dziś akurat nie chyba na kole
-
[ALL B5] kto ogarnie sprężyny w moim wozidle? Prośba.
na Warszawskiej jest zakład gdzie mi skasowali kiedyś 40zł za koło za wymiane sprężyn , także myśle , że jest to za***ista cena Tylko tam są dwa warsztaty , jeden jest porządny gdzie Ci nawet geometrie zrobią , a drugi w następnej bramie to taki typowy gołębnik gdzie kolo se dorabia ja nie mam ściągaczy do springów , no i mam co robić przy swoim aucie
-
Spoty Katowice i okolice
także tego
-
Spoty Katowice i okolice
nie chce ktoś z was przyjść na kurs rysunku ? albo nie znacie kogoś kto by chciał iść na architekture czy coś
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
dwa jaśki pod d*pą , żeby widział droge
-
Spoty Katowice i okolice
Ty też Kanar dopiero teraz wstałeś? niee ktoś w końcu musi robićżeby wolne mógł mieć inny ktoś dzięki Kanar , że wyrabiasz norme za nas wszystkich przec**j
-
Spoty Katowice i okolice
no ja też już wstałem , lubie wolne piątki , a zaraz ciulam pod auto składać dalej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Deltio kairou H Petroula Gdithike Star 01-06-09 a u nas k**wa kret ...
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
dawno sie głośno nie śmiałem przed kompem
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
i Miszka , pamiętaj , że to jednak ma Turbo i wymiana co 100 000 km oleju to troche za rzadko