Treść opublikowana przez keżor
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
http://www.wst.com.pl/files/galeria/rozbudowa_wst2/img_0.jpg tu zrób jeszcze jedno foto jak ruszasz na pełnej kurfje to porównamy dymy
-
Spoty Katowice i okolice
- [AFN+] Keżorowóz
Siema jako , że przez prawie dwa lata nic się nie działo z autem to trochę temat przycichł plany miałem poważne dwa lata temu , chciałem malować dach na czarno by pasował do maski no ale się nie udało , aczkolwiek coś z tego planu zostało uznałem , że nie ma co się szczypać i pomaluje nie tylko dach na czarno. auto miało kilka małych mankamentów przez które odechciewało mi się przy nim nic robić takich jak ogniska korozji na tylnych błotnikach czy przy szybach , jakieś wgniotki itp. załóż szerokie koła mówili , będzie wyglądać super ! mówili ;/ załóż sobie CB mówili , będzie fajnie mówili .... no i jak się okazało w czasie zdzierania lakieru , to niestety tył już był kiedyś naprawiany myślałem , że to się tak skorodowało od kół 9x18" co kiedyś miałem. Jak widać to dobrze było to zrobione , bo auto mam od 2005 roku i dopiero gdzieś w 2011/12 zaczęły się powoli robić kwiatki na błotnikach pewnie gdyby nie szerokie koło to dalej by się trzymało no i przestroga dla ludzi zmieniających szyby z przodu lub z tyłu !! zawsze sobie zabezpieczcie blachę po wycięciu starej szyby !! kupiłem kiedyś błotnik w kolor oczywiście ori i niemalowany , bo mój był lekko uderzony jak widać kupiłem malowany z czarnego heh , wszędzie kuwra Cie wyciulają jak tylko mogą... no i ciekawostka ludzie boją się naklejek , bo boją się , że im potem lakier wypłowieje i będzie różnica po zerwaniu u mnie naklejka była naklejona praktycznie od kupna w 2005 roku , aż do kwietnia tego roku pojawiły się plany na tuning komora również została przyszykowana do lakierowania , po owinięciu folią silnika , zauważyłem , że wygląda jak prezent więc brat namalował kokardkę taaak , auto było w takim stanie holowane do lakiernika jakieś 15km nie obyło się bez nagrywania nas z przejeżdżających obok aut . W końcu nie było z przodu szyby i siedziałem za kierownicą w czapce , narciarskich goglach i masce no ale się udało i dojechaliśmy w całości. na szczęście z tyłu mieliśmy lampy ominę fotki z przygotowań u lakiernika i wrzucam od razu efekt przedkońcowy czyli pokład na samym początku kazałem usunąć rekina ze zderzaka , bo mnie irytował doszły progi z RS4 przerobione by pasowały do normalnej budy sam jestem ciekaw jak to się będzie prezentować w całości , gdyż progi do mnie dotarły jak już auto było u lakiernika z drzwi zniknęły listwy oraz pozostałości po gumowych listwach z dołu drzwi z przednich błotników zniknęły kierunkowskazy , a także przy okazji kazałem podwinąć ranty na wszystkich błotnikach co do lakieru to czułem się jak baba w sklepie z butami ... najpierw plan był na pomarańcz z lambo , ale uznałem , że brakuje ze dwiesta kuni by mógł być taki kolor w międzyczasie odwiedziłem Gracjana i złapałem z bratem bakcyla na detailing i uznałem , że auto mysi być Czarne !! lecz w mieszalni okazało się , że czarnych jest około 200 różnych rodzajów no ale po jakichś 2 miesiącach , z litrze wymieszanych próbnych kolorów , jakichś próbnych natrysków i chu. wie czego jeszcze , zdecydowałem się na Najciemniejszy czarny z wszystkich próbników jakie były i okazało się , że jest to kolor z palety subaru i jest to praktycznie sama czarna baza z odrobiną czerwonej perły efekt jest po prostu zabójczy. nie mogę się doczekać aż zobacze kolor na aucie. Nie da się tego niestety pokazać na fotkach , bo te drobinki czerwone widać tylko w ostrym słońcu , w cieniu lakier już jest po prostu czarny no także teraz już tylko czekać na odbiór auta i skręcanie wszystkiego do kupy- Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
no i za chwile Twoja opcja wygra- auto mojego bracika w cola zero :)
siemka jak możecie to oddajcie głosik na auto mojego brata https://apps.facebook.com/odpicujbryke/?ref=bookmarks&fb_source=bookmarks_apps&fb_bmpos=2_ no niestety trzeba kliknąć że sie lubi cole zero ... za wszystkie głosy z góry dziękuje obiecałem mu , że pół klubu zagłosuje [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 13:58_________________________________________________sorki , podałem zły link , https://apps.facebook.com/odpicujbryke/Bryka.aspx?id=1482 tu jest bezpośredni do tematu bracika auta zapraszam jeszcze raz do głosowania , dziękuje za każdy głos- Spoty Katowice i okolice
https://apps.facebook.com/odpicujbryke/Bryka.aspx?id=1482 wklejam drugi raz link , bo sie ebłem , tu jest bezpośredni do auta brata- Spoty Katowice i okolice
Ty nawet fejsa ściulu nie masz- Spoty Katowice i okolice
http://www.wst.com.pl/news/final_polski_electronic_sports_world_cup_2011_w_wst-13_10_11/74- Spoty Katowice i okolice
https://apps.facebook.com/odpicujbryke/?ref=bookmarks&fb_source=bookmarks_apps&fb_bmpos=2_ wszyscy co mają Fejsa prosze o głosy- Spoty Katowice i okolice
środek z kata to do 150zł , bo to platyna a turbo z AFN a dobrym stanie to i 450zł bym wołał jak nie lepiej- Spoty Katowice i okolice
no to częśc kaski sie wróci- Spoty Katowice i okolice
dawaj PW lece w poniedziałek ale wcześnie rano do WWA i nie wiem czy nie polece przez okolice Kielc ale wracam w piatek dopiero, co masz do zabrania bo miejsca tez duzo w aucie nie bede miał W końcu to tylko golf :polew: ino w golfie TV kineskoopwy przewieziesz a w moim to może LCD by wlazł- Spoty Katowice i okolice
a w ogóle to szukam kogoś kto leci w okolice Nosba (woj, świętokrzyskie) mam mały biznesik- Spoty Katowice i okolice
siemka auto naprawione? kurde keżor, mam się bać tym razem? a jak z 160-0? auto sie robi , ale znalazłem filmik sprzed nieszczelności może po złożeniu będzie jeszcze lepiej a ze 160-0 nie próbowałem ale jak dla mnie hamulce dają rade- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
tylko pamiętaj , że platyne można odzyskać i jest to warte jakieś 150zł także jak ktoś Ci to wytłucze a potem zostawi sobie środek i jeszcze będzie chciał kase za robote to strzel mu w morde- Spoty Katowice i okolice
albo bi-samopion, bo nas jest dwóch może być skrętny czuby :polew: :polew: a pozatym jestem smakoszem, degustatorem a nie moczymorda taaa , a w pierdlu wszyscy siedzą za niewinność- Spoty Katowice i okolice
Wy se lepiej samopion wyrezajcie przyda sie na imprezach moczymordy- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
mi to w sobote zajęło jakieś 2 minuty , wyczyściłem i założyłem nazot- Spoty Katowice i okolice
500 kuników na kołach i to przy doładowaniu 0,4 bara jak dobrze ogarniam ciekawe co sie będzie działa jak podkręcą turbo do 0,9- Spoty Katowice i okolice
siemka , patrzcie co Kowi wyłapał za geja [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 17:16_________________________________________________- Spoty Katowice i okolice
ja bym obstawial raczej ok 160 chyba w Twoim moja przynajmniej malo pali mój od 2tygodni nie spalił kropli ropy A zacząłeś go już składać ? no powoli tak , ale nie mam kiedy zabardzo ...- Spoty Katowice i okolice
ja bym obstawial raczej ok 160 chyba w Twoim moja przynajmniej malo pali mój od 2tygodni nie spalił kropli ropy- Spoty Katowice i okolice
ja bym obstawial raczej ok 160 chyba w Twoim - [AFN+] Keżorowóz
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.