Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. nazwa B5 Battalion powstała przez amerykańskich zapaleńców i każdy w polsce jest "samozwańcem" bo raczej nie pytał nikt twórcy o to czy może sobie nakleić naklejke którą on wymyślił ... także wyluzujcie. Sam mam naklejke B5B i nie zamierzam jej sciągać , bo nie jestem w batalionie :gwizdanie: także junior głowa do góry i rezaj , bo auto wygląda coraz lepiej
  2. w tym też nie ma nic śmiesznego . kobiete tak samo boli takie uderzenie jak faceta , a skoro facet ją uderzył to jest zerem i powinien tak samo dostać i to najlepiej 30cm murzyńską pałą
  3. http://www.wykop.pl/ramka/869005/jak-sie-bawiles-as-w-weekend/ dla niekumatych (najedź sobie na film kursorem )
  4. cze , kiedy znowu sie pokażesz na spocie Mody ?
  5. heh http://ultime.pl/jak-sie-bawic-to-na-grubo-13-zarekwirowanych-supersamochodow/ "BTW Żal gościa jeżdżącego 7dmio letnim Astonem DB9! Jako najbiedniejszy musi mieć ciężkie życie w klasie."
  6. nowy modzik ale niestety sie chyba nie doczekam na normalną pogode no i jeszcze zostało założyć czarną ramke do grilla i pomalować dach na czarno kratki i halo czekają na montaż w garażu , bo wcześniej była tylko przymiarka , a musze wymyślić jak halo zamocować na stałe jest: ma być:
  7. siema [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 18:36_________________________________________________
  8. dokładka z tyłu bardzo ładna ale przedni zderzak z caracter mi sie nie podoba , same jakieś obłości , do forda pumy by pasował załóż z RS , jest podobny do tego , ale bardziej pasuje do B5. co do battalionów to ja sam mam naklejke na aucie a, no i powodzenia w robieniu 2xx
  9. j**ane niemce i jeszcze ten sędzia sędziujący pod niemców
  10. uchwyt na wskaźnik doładowania 60 mm....FAKT o tobie nie pomyślałem chcesz go pogonić? :kox: ja mam jakiś, ale na 52mm chyba , że se rozgrzejesz i rociągniesz
  11. ale pięknie widać po tylnych kołach różnice między A a RS
  12. Krolu , jake uchwyt? może ja mam hehe ;] k**wa , dobry mecz ale ten j**any peszko sreszko mnie wkurwił jak nie wiem ... 3 sytuacje 100% i zj***ł no i szczęsny zawodnik meczu
  13. jeszcze trzyma bania ?
  14. keżor wpadnie w stylu F&F
  15. jutro prawdopodobnie podjade na spota moją furą , ale zmienioną nie do poznania
  16. ale tam tak nie skomentuje bo dostane kropka
  17. Tyskie
  18. i wsadzil amory z a6 z fedrami z forda transita?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135741.0 [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:39_________________________________________________ przelew 4paka ?
  19. i wsadzil amory z a6 z fedrami z forda
  20. on ma nawet wahacze białe widziełem go kiedyś na forum leona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.