Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Do mnie wlasnie dotarl Huawei P8 Zobaczymy co to takiego Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Cykle z kreta Niezla nazwa Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja dalej bede sie upieral, ze jesli nie zna swojego ciala i jak reaguje na zmeczenie i dlugtrwaly trening to nie poczuje roznicy i dieta mu wystarczy. A jesli zaraz napisze ze nie moze trzymac diety to bez sensu jakiekolwiek suple bo bez diety nic nie ruszy i kolo sie zamyka. Sam cwicze juz pare lat gdzie tak naprawde dopiero od jakiegos czasu mega mocno sie do tego przykladam, czytam literature, artykuly (i nie chodzi mi o pseudo fora). I wiem, ze bez diety wszystko jest bez sensu. A skoro on dopiero zaczyna to te bcaa sa mu calkowicie niepotrzebne i szczerze wg mnie wyrzucone pieniadze w bloto. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A wg mnie jeśli nie jest kulturysta to nie poczuje zadnej roznicy Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A teraz pytanko do wszystkich co biorą BCAA Tylko proszę szczerze bez zbędnej napinki Czy naprawdę czujecie, że działa? Bo wg mnie wystarczy odpowiednia micha. Dieta bogata w warzywa, owoce oraz białko zwierzęce i żadne BCAA nie jest potrzebne Od czasu jak mam zbilansowaną dietę i liczę kalorie jak i wartości odżywcze czuję się świetnie i nie potrzebuję odżywek "regeneracyjnych" Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  6. D3vilo1980 Dying light Driveclub Lub cos na share Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie Na rynku jest zatrzęsienie firm i nie wierzę, że jest tu taka osoba, która spróbowała wszystkiego Najlepiej samemu się przekonać Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja mam krete z Olimpu bo Animal mi nie podszedl. Kazdy bedzie polecal co innego. Niech sprobuje raz jedna, raz druga to bedzie wiedzial co dla niego najlepsze Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    I tak zaraz poleci hejt w moja strone bo co ja tam moge wiedziec. Ale napisalem co uwazam i nie chce mi sie z nikim klocic Wystarczy troche poczytac zeby podzielic moje poglady Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kodzak nie wiem ile czasu ćwiczysz itp ale skoro osoby profesjonalnie z tym związane, piszące książki tematyczne, udzialejące wywiadów itp (jak chociażby Tom Venuto czy Charles Poliquin) są zgodni, że nie można zbudować masy jednocześnie gubiąc brzuch, to wybacz ale jakoś nie wierzę w twoje słowa Bez SAA jest to niemożliwe. Chudniecie=deficyt kaloryczny. Nabieranie miesa=nadwyzka kaloryczna. Simple as that Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Skądże znowu Już dobrych pare sezonów temu Jeremy Clarkson w Top Gear potwierdził, że większość "dresów" i "korków" przerzuciła się na Audi Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  12. Podpisując umowę zgadzasz się na jakąś konkretną usługę, której warunki są przedstawione na stronie internetowej Tyle w temacie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  13. We Władysławowie hotel Velaves (czy jak tam się pisze), w Jastarni (bądź Juracie) Dom Zdrojowy, w Jastrzębiej Górze Primavera Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak sobie czytam te wszystkie posty i widzę, że tu same koksy z łapami powyżej 44 :0 Ładnie ładnie A do ludzi, którzy chcą gubić oponę z brzucha jednocześnie rozbudowując muskulaturę. Nie ma czegoś takiego. Chyba, że na SAA. Fizycznie naturalnie jest to niemozliwe. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla mnie najlepsze BSN AminoX o smaku arbuzowym. Nigdy nie piłem niczego lepszego w smaku. Friut Punch też ok Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Na noc to najlepiej kazeina. Ale nie dajmy sie zwariowac. Jest duzo drozsza od wpc czy wpi. Wg mnie nie warto przeplacac Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Z mlekiem wiadomo ze wszystkie smaki beda bardziej wyraziste. Ale z woda latwiej strawne przynajmniej dla mnie
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No wlasnie a ja wszystko z woda robie Dobrze wiedziec na przyszlosc
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja polecam Tiramisu Ty jakie masz bo tez musze zamowic. A czekolada fakt tragiczna
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Rybus ktore WPC zamawiales?
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bedkis sciagnalem, odpalilem i jakos mi nie lezy wole swoj plik excel i sprawdzanie kalorycznosci na necie [emoji14]
  22. Samsunga nie chce bo mam teraz S3 i juz mi tak muli ze chcw czegos nowego sprobowac. Ascend P7 tez fajny i lepszy wyswietlacz ale w testach antutu gorzej wypada. Dlatego zastanawiam sie wlasnie nad P8 Lite
  23. Znawcy a co możecie powiedzieć o telefonie: HUAWEI P8 Lite ? Nie jest to najnowsza P8 ale też dobre parametry i w dobrej kasie. Szukam ogólnie czegoś w tej granicy 1000 zł. Nexus 5 i LG G2 odpadają za stałą pamięć a wersje 32 są droższe niż mój budżet.
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bediks dzieki dzisiaj sprobuje chociaz prowadze wlasny plik excela a wartosci sprawdzam w apce
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bediks trzeba tam sie rejestrowac? Platna stronka? Czy cos do sciagniecia jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.