Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
I właśnie o takie coś mi chodziło Jeśli sprawdzone przez ciebie to zarzucę to do treningu i zobaczymt
-
Siłownia
Ale chodzi mi o dokładne treningi. To że bar brothers wstawiają to wiem bo ich subskrybuję Chodzi mi o to, że chciałbym żebyście polecili konkretny filmik który ćwiczyliście A w dobry drążek nie zainwestuje bo w miejscu pracy nie mogę sobie go zawiesić. A wyjeżdżam na dwa miechy Dlatego mogę ćwiczyć tylko z TRX lub z własnym ciałem ale na powierzchni ok 4m2 i bez dodatkowych sprzętów
-
System operacyjny Android
Nastepnym razem jak wrócę chyba się rozglądne za mniej znanymi modelami smartphonow. A czy nasz klubowy specjalista Pablo coś sprzedaje u siebie?
-
Siłownia
Już mam a te ćwiczenia to dla laików Chodziło mi o kompletny trening np. FBW. Znam podstawowe i bardziej zaawansowane ćwiczenia. Ćwiczę na tym od paru miesięcy. Chodzi mi jedynie o sprawdzone przez was treningi. I wiem, że na YT jest tego pełno ale nie chce mi się ich wszystkich oglądać, bo to nie ma sensu. Dlatego zadaję pytanie tutaj
-
System operacyjny Android
Co sądzicie o takich telefonach? http://www.chinabuye.com/original-xiaomi-mi4-m4-5-inch-wcma-fdd-lte-mobile-phone-os4-4-snapdragon-801-quad-core-2-5ghz-3gb-ram-16gb-rom-black-white http://www.chinabuye.com/lenovo-k900-5-5-inch-android-4-2-dual-core-3g-smart-phone-with-2gb-ram-16gb-rom-gps-13-0mp-gray Opłaca się ściągać z Azji?
-
Siłownia
Panowie potrzebuję pełny, konkretny, dokładnie wyjaśniony i najlepiej na wideo (youtube) trening na linach TRX lub z użyciem tylko własnego ciała.
-
Siłownia
Panowie wiem, że to nie SAA ale szczerze polecam beta-alanine i argininę. Pompa niesamowita. Aż sam się przestraszyłem
-
Siłownia
Wyginajaca sie sztanga. Czesty motyw u fanow silowni
-
Siłownia
To dobrze macie panowie. U mnie dopiero jutro trening na siłowni.
-
Siłownia
Macie silownie otwarte? Gdzie wy mieszkacie?
-
System operacyjny Android
Szczęście w nieszczęściu, że gwarancja do 22.01.2015
-
System operacyjny Android
Chyba miałem jakąś lipną partię swojego S3 :/ Wczoraj musiałem oddać na gwarancję aby wymienili dotyk. W ciągu 2 lat trzy razy był w serwisie. Nigdy wcześniej tak nie miałem. Nigdy wcześniej nawet nie byłem w serwisie z żadnym telefonem. A wy macie jakieś przygody z serwisami? Wynikające z wad produktu a nie rzucania telefonem o podłogę [emoji14]
-
Siłownia
Beta w strzałach musi robić robotę
-
Siłownia
Lepiej kup coś z apteki na receptę Tak przynajmniej słyszałem od ludzi, którzy się kłują już jakiś czas
-
Siłownia
Ale Olimp jest relatywnie drogą marką i często można znaleźć coś tańszego z ameryki np
-
Siłownia
Panowie dobrej formy Wam życzę i niezłych przyrostów!!!
-
Siłownia
Na kfd parę razy brałem i zawsze wszystko było ok. Nie wiem jednak jak z wysyłką za granicę
-
Siłownia
Ja ostatnio tylko białko FA. Jesli chce wiecej wegli to biore budzetowego Wheya. A jesli chce cos lepszego to Gold albo Diamond ale te juz drozsze.
-
System operacyjny Android
Jak ktoś uprawia sporty to Endomondo.
-
Siłownia
Ale jest parę środków, które wiadomo że działają jak kreatyna czy beta alanina czy aakg. Po prostu żal wydawać kasę na coś co może ale nie musi działać. Po zma rzeczywiście lepszy sen ale wydaje mi się, że ciężej mi się wstaje. Jakby powieki ważyły dwa razy więcej
-
Siłownia
Kiedyś był tu artykuł o bcaa i od tamtego czasu nie wierzę w ich cudowne działanie
-
Siłownia
Panowie jakie odżywki są warte zakupienia? Wypadłem z tematu dosyć dawno temu. Kreatyne mono, beta alanine i zma już mam. A muszę wybrać coś sobie na święta na prezent.
-
Siłownia
Piotrek pewnie ma rację
-
Siłownia
Epistane to ph? Jakoś nie mam do tego zaufania. Już prędzej przyjął bym SAA. Zakupiłem mono, bete i zma z Olimpu. Akurat miałem po drodze sklep z odżywkami i ziomek polecił, więc wziąłem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A co do epi. Jest to legalny środek? Chodzi mi o to czy np na lotnisku mogą się do tego przyczepić?
-
Siłownia
Czorny ale ja nie chcę żeby telepało tylko robiło robotę [emoji14] Nie chodzi mi o pobudzenie tylko żeby siła poszła a z siłą trochę czystej masy. I nie oczekuje spektakularnych efektów bo takie to tylko z SAA