Treść opublikowana przez Tzieland
-
System operacyjny Android
Ja będę intensywnie myślał gdzieś w okolicach świąt dopiero więc jeszcze sporo czasu mam na przemyślenia. Ale prawdopodobnie wezmę jakiegoś flagowca w wersji mini/compact Na tą chwilę z chęcią bym przytulił sony Z2 compact
-
Wtryskarkę ,jaką kupic?
Każdy kto trochę zna sie na temacie wie ze plastik to tylko potoczna nazwa Wiadome jest ze czesci powstaja z granulatu polimerowego o roznych wlasciwosciach itp Trzeba jeszcze pamietac o koszcie matrycy Bo to moze byc duzy problem.
-
System operacyjny Android
Bawiłeś się G2?? Gabarytami prawie taka sama jak S3 a ekran dużo większy tak samo z G3, LG idealnie wykorzystuje powierzchnie telefonu na wyświetlacz Nigdy ich nie widziałem na żywo Tak tylko za żartowałem z wielkości Ja sam bym zmienił na coś nowszego ale szczerze to S3 słabo się mieści do kieszeni :/ A co dopiero większy fon + jakaś obudowa. Nie mówię, że nigdy nie zmienię ale myślę, że jeszcze przez pół roku wystarczy mi mój S3
-
System operacyjny Android
Do grania w ping ponga jak skonczy sie transfer na neta
-
Wtryskarkę ,jaką kupic?
Z luźnych gadek z osobami co w tym robią to podobno słomki, talerzyki, kubeczki dobrze idą. Z rozrywkowych hula-hop się podobno dobrze sprzedaje. Jeśli chcesz cos na większą skalę to podbij do jakiejś dużej firmy i powiedz, że mógłbyś być ich dostawcą. Ty byś robił dla nich. Oni zaoszczędzili by miejsca i biurokracji. Opcji jest wiele a obecnie outsourcing jest bardzo modny
-
Wtryskarkę ,jaką kupic?
Firma w której pracowałem robiła wszystkie plastiki do przełączników samochodowych.
-
System operacyjny Android
Na każdej aukcji musi być to napisane no i ceny telefonów są wtedy sporo niższe
-
Wtryskarkę ,jaką kupic?
U mnie firmie było parenascie wtryskarek ale teraz nie pamietam nawet jakie nazwy. Wiekszosc z niemiec przyjezdzala. Wszystkie programowalne. Fajna sprawa
-
Siłownia
Bez przesady Niedługo zaczynam ćwiczenia tylko na linach i jakieś inne z ciężarem własnego ciała. Jakieś tabaty i inne. Zobaczymy czy przyniosą oczekiwany rezultat
-
Wtryskarkę ,jaką kupic?
Zależy czy masz wtryskarke "manualna" czy PLC W przypadky automatu musisz umiec wprowadzic wszystkie wartosci i zaprogramowac Z ciekawosci do czego potrzebna?
-
Maszynka do włosów
Kupuj bezprzewodową Polecam Remingtona
-
Siłownia
Ja trzymam ten sam ciężar Wystarcza, że skracam przerwy
-
Siłownia
Oczywiscie ciezar DUZO mniejszy ale pompa rekompensuje wszystko
-
Siłownia
Bareczki i tric zrobione. Przerwy po 30-60 sekund. Pompa na maksa. k**wa czuje się jak młody bóg!
-
Siłownia
Zamiast aero niech robi interwały. Czas DUZO krotszy a efekty lepsze
-
PJ odwołanie od wyroku
Racja
-
Siłownia
W Lidlu tylko 0,5 kg (cyce). A udka, podudzia i pałki mają inne wagi
-
Siłownia
Dokładnie
-
Siłownia
Nie zapomnij o BCAA
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Bo tyle przebiegu mają auta z 2005 roku a nie z 99'
-
Siłownia
Po ile takie badania?
-
Siłownia
Nie Ok Bo miałem raz jakieś "białko" Megabola - Econo coś tam i tam właśnie była soja
-
Siłownia
W tym hi-tecu nie ma przypadkiem soi?
-
Siłownia
U mnie Whey Protein z FA kosztuje 126 zł Dzisiaj kupiłem 4 kg za 187
-
Siłownia
Ok już sprawdzam