Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Poczytałem o tej beta alaninie i zapowiada się ciekawie. Jakaś konkretna firma? Ile tej bety masz na porcję?
-
Seriale
Polecam włoską produkcję "Gomorra"
-
Zegraki timex - opinie
Parę dni korzystam i jestem zaje*iście zadowolony!Wykonanie rewelacja. Jedyny minus to ciężkie ustawienie czegokolwiek.
-
Siłownia
Panowie poważne pytanie: Możecie polecić jakiś sprawdzony booster testosteronu plus mono kreatynę? SAA na razie odpada bo nie chcę ryzykować ze zdrowiem. Poza tym jestem już 4 m-ce off od wszystkiego, więc warto wykorzystać własny potencjał.
-
Siłownia
Ja dzisiaj burgery z mielonego antrykota robiłem. Mięso oczywiście mielone przy mnie a nie gotowiec A co do owsianki to raczej sama w sobie ma bardzo mało białka. Mleko praktycznie białka nie ma (więcej tłuszczu i wody). A płatki to w większości węgle.
-
Siłownia
Maść najlepsza bo utrzymuje skórę tłustą!
-
Siłownia
Ja robiłem tatuaż tydzień temu, smarowałem Bepanthenem i wszystko się ładnie zagoiło po 5 dniach Najważniejsze, żeby nie pocić się na początku. No i wiadomo, żeby nie rozwalić stropów
-
Zmarła Anna Przybylska.
Najgorsze jest to, że nie ma żadnych dobrych metod wczesnego wykrywania raka :/
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
Jak otworzą to i tak nie będzie taniej, bo do wszystkiego doliczą VAT i akcyzę Więc będzie drugie alle i pewnie klęska jak przy ebayu
-
Siłownia
Szczerze? To dla mnie za delikatny napis/zła czcionka. Ale to tylko moje odczucie. Ja mam nad łokciem coś podobnego "Go Hard Or Go Home"
-
Seriale
Panowie a orientuje sie ktos skad mozna zassac South Park?
-
Oferta Play, formuła Rodzina 4.0 za stowe
Ale to logiczne, że płaci się stary abonament do końca starej umowy. Chyba nie liczyłeś, że nie będziesz musiał płacić
-
System operacyjny Android
Ustawienia -> Moje urządzenie -> Ruch
-
Smartfon do nawigacji
Tylko zauważcie, że kolega mo2 wyjeżdża poza granice. Wiekszość aplikacji-nawigacji na smartfony potrzebuje neta. Mało bo mało ale potrzebuje transferu. A on jest masakrycznie wysoki w krajach UE Także pod tym względem wygrywa tradycyjna nawigacja, bo takowego transferu bodajże nie potrzebuje.
-
Smartfon do nawigacji
Założyciel tematu nie pyta czego używasz Czytajcie ze zrozumieniem, bo niepotrzebny offtop leci. Kolega pyta o smarta do nawigacji, więc odpowiadajcie na temat, a nie bez sensu piszecie żeby coś napisać Do 300 ,- raczej ciężko będzie znaleźć smartfona, który byłby szybki i miał 5 cali. Jeśli miałby być tylko do nawigacji to zostaw tą navi co masz.
-
System operacyjny Android
Dokładnie! Walcz o swoje! Dostaniesz nowego i sprzedasz dziada
-
System operacyjny Android
Ja na serwis złego zdania nie mogę powiedzieć, bo w 1 dzień wymienili mi cały panel przedni. I jak na razie działa mi dobrze
-
Siłownia
Buraki na zakwasy to stara mądrość Co do stretchingu. Masy na tym się nie zbuduje ale elastyczność mięśnia na pewno! A to też jest ważne, bo chyba nikt z nas nie chce chodzić jak wieszak na ubrania albo jakby miał kij w d*pie
-
Siłownia
Panowie polecam wam PILATES! Mam znajomą, która jest instruktorem i potrzebowała ochotnika do filmiku promocyjnego. Zgodziłem się i od soboty do dziś mam zakwasy!!!
-
Jaki modem wybrać do mobilnego internetu
9 zł to nie majątek Z modemem nie pomogę ale z doświadczenia napisałem, że ich net jest dosyć słaby :/
-
Siłownia
Panowie czy któryś z was ma coś takiego, że po ćwiczeniach (szczególnie po klatce) przy rozciąganiu strzela wam w mostku?
-
Jaki modem wybrać do mobilnego internetu
A musisz brać orange? Wg mnie mają dosyć słaby zasięg i jakość neta poza centrami miast.
-
System operacyjny Android
Na prawdę ??? Niesamowite.... Tam by dostał rzetelną i profesjonalną odpowiedź , a nie na forum Audi "Naprawdę" A idąc twoim tokiem myślenia -> po co zakładasz milion tematów dotyczących różnych rzeczy? I pytasz o zdanie użytkowników tego forum? Przecież możesz to zrobić na profesjonalnych forach
-
System operacyjny Android
Caban po co podałeś linka na inne forum? Kokega Dev szuka odpowiedzi tutaj Jakby chciał (i miał konto) to by zapytał gdzie indziej
-
Jaki program do kamerki internetowej ?
Poza tym wiele ultrabookow nie ma już napędów cd/dvd