Treść opublikowana przez Tzieland
-
System operacyjny Android
Panowie potrzebuję brandowanego softu Orange na SGS3
-
obowiązek rejestracji auta z za granicy
Raczej żenada i gówniarstwo
-
Problem z uruchomieniem laptopa
To je zgraj. Po co laptop, który się ciągle wiesza? Poza tym za chwilę może być jakiś większy problem i co wtedy?
-
obowiązek rejestracji auta z za granicy
- Siłownia
Panowie co polecacie (oprócz cardio) na zgubienie fatu? Oczywiście miche staram się trzymać. Może jakieś interwały?- Co zwiedzić nad polskim morzem ?
Polecam czasami sprawdzic stronke www.trojmiasto.pl Mozna dowiedziec sie czy sa jakies imprezy, koncerty, wydarzenia sportowe.- Seriale
Wie ktoś czy będzie więcej niż 2 serie? Bo ktos znajomy mi mówił, że nie nakręcą więcej- Jakie konto firmowe??
Nie powiem jak jest na 100%. Byc moze zalezy to od profilu dzialalnosci. Ja mialem zwykla dzialalnosc. Rozliczalem sie na zasadzie ryczaltu i mialem zwykle konto w alior sync (nie firmowe). Ale jak jest z kredytem to nie mam pojecia. Podejrzewam ze powinno byc firmowe wtedy.- Siłownia
Ale zauważcie, że nikt sie nie pyta ile bierzesz w martwym albo na przysiad. Tylko zawsze ta j**ana klatka. Po sobie wiem, że klatkę miałem zawsze słabą. Plecy za to dosyć dobre. I ciężko mi było przeskoczyć magiczną liczbę 100 kg na serię. Ze wspomagaczami doszło nawet do 120 kg na 2 razy. Teraz znowu spadło do 100 kg na 4-5 razy A plecy? Przyciąganie sztangi do klatki nawalam 100-110 na serie i macham spokojnie. Podciągać mogę się ze 3-4 razy z obciążeniem 20 kg. Gdzie dodając do tego moja wagę wychodzi ponad 110 kg.- Jakie konto firmowe??
Tak. Ale chce miec po prostu odrębne konto żeby mi się fundusze nie myliły:kwasny: No ok ale to czy nie prościej założyć nowe konto prywatne np w ING czy mBanku? I używać go jako firmowego? Bo do zwykłej działalności gospodarczej nie jest potrzebne konto strikte firmowe. ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- Dodam jeszcze, że wg mnie najprostsze apki mają ING oraz Alior Sync (teraz to jest T-Mobile Usługi Bankowe), nie mylić z Alior Bankiem.- Jakie konto firmowe??
Ale potrzebujesz konta dla zwykłej działalności gospodarczej? Bo jeśli tak to nie musi to być żadne soecjalne konto firmowe tylko najzwyklejsze.- Praca w Anglii. Czy można wypłacić pięniądze z bankomatu w Polsce?
Dokładnie. Przewalutowanie będzie bardzo niekorzystne. Lepiej przelać z Lloydsa do kogoś kto ma konto walutowe i może wypłacać w walucie. Swego czasu WBK miało taką opcję- Siłownia
trzeba było spodenki z pampersem założyć ale dystans dobry trzeba przyznać ciekawe jaki to zwykły śmiertelnik 70 km rowerem robi bez problemów spodenki oczywiście mam, bez nich po 10km by mi dupsko odpadło . Co do 70km to dla mnie świetny wynik szczególnie że jeżdże może 6-7 raz od 15 lat gdzie wcześniej po 20-30km. Odremontowałem stary rower i śmigam, siodełko mam stare sprężynowe twarde, może stąd ten ból . A co do tego zawodowca to dla mnie 2-3x na tydzień po 20km wystarczy jako małe aero w połączeniu z siłownią. Już spaliłem 1.5kg. +1- Siłownia
Może dla kolarza jest to średni lub słaby wynik. Ale dla zwykłego Kowalskiego co na rower wsiada od czasu do czasu to wynik jest ok Sam jak zrobiłem 40 km to byłem zajarany jak dziki bąk.- Siłownia
Haha niezly pocisk Bez sensu byl ten komentarz. Szczegolnie w tym watku- Siłownia
Bierze hmb wiec moze- System operacyjny Android
Ale to info z kwietnia?- System operacyjny Android
@bialy: poczekaj jeszcze 3 miesiace, wtedy napisz rezygnacje z dalszej kontynuacji umowy z nimi i zobaczysz jakie oferty sie pojawia dopoki nie napiszesz pisemka to nic nie zrobia bo do konca umowy masz jeszcze pol roku- Siłownia
Piotrek PW- Siłownia
Myślę, że jednak najlepsze będzie to co podrzucił Piotr. Jak coś jest na receptę to zawsze jest lepsze- Siłownia
Mi to dretwieje cala reka. Bo jak spie to lapa wlasnie jest pod glowa i zaburza sie przeplyw krwi i takie sa skutki. Mysle ze u ciebie moze byc podobnie. Profilaktycznie magnez- Siłownia
bongod z czego się śmiejesz? YOGI ma rację w zupełności Ja zaczynam kurację już dzisiaj. Tylko gdzie ja kupię HMB?- Siłownia
A nie lepiej bezpośrednio wstrzykiwać? O żesz ty Źródło mega sylwetki YOGI3000 jest już znane- Siłownia
- Siłownia
Tam nie ma konkretnych planów tylko sa opisane metody ich budowania w zależności od własnych predyspozycji Tak więc niczego lepszego chyba nie ma A ze wstrzymywaniem wody to ciekawa sprawa. Bo jak np wstrzymuje długo mocz to rzeczywiście brzuch troche rośnie. Może jakby nauczyć sie transortować tą wodę do np bicepsa, dałoby to podobne efekty - Siłownia