Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Panowie potrzebuję brandowanego softu Orange na SGS3
  2. Raczej żenada i gówniarstwo
  3. To je zgraj. Po co laptop, który się ciągle wiesza? Poza tym za chwilę może być jakiś większy problem i co wtedy?
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie co polecacie (oprócz cardio) na zgubienie fatu? Oczywiście miche staram się trzymać. Może jakieś interwały?
  5. Polecam czasami sprawdzic stronke www.trojmiasto.pl Mozna dowiedziec sie czy sa jakies imprezy, koncerty, wydarzenia sportowe.
  6. Tzieland odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Wie ktoś czy będzie więcej niż 2 serie? Bo ktos znajomy mi mówił, że nie nakręcą więcej
  7. Nie powiem jak jest na 100%. Byc moze zalezy to od profilu dzialalnosci. Ja mialem zwykla dzialalnosc. Rozliczalem sie na zasadzie ryczaltu i mialem zwykle konto w alior sync (nie firmowe). Ale jak jest z kredytem to nie mam pojecia. Podejrzewam ze powinno byc firmowe wtedy.
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale zauważcie, że nikt sie nie pyta ile bierzesz w martwym albo na przysiad. Tylko zawsze ta j**ana klatka. Po sobie wiem, że klatkę miałem zawsze słabą. Plecy za to dosyć dobre. I ciężko mi było przeskoczyć magiczną liczbę 100 kg na serię. Ze wspomagaczami doszło nawet do 120 kg na 2 razy. Teraz znowu spadło do 100 kg na 4-5 razy A plecy? Przyciąganie sztangi do klatki nawalam 100-110 na serie i macham spokojnie. Podciągać mogę się ze 3-4 razy z obciążeniem 20 kg. Gdzie dodając do tego moja wagę wychodzi ponad 110 kg.
  9. Tak. Ale chce miec po prostu odrębne konto żeby mi się fundusze nie myliły:kwasny: No ok ale to czy nie prościej założyć nowe konto prywatne np w ING czy mBanku? I używać go jako firmowego? Bo do zwykłej działalności gospodarczej nie jest potrzebne konto strikte firmowe. ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- Dodam jeszcze, że wg mnie najprostsze apki mają ING oraz Alior Sync (teraz to jest T-Mobile Usługi Bankowe), nie mylić z Alior Bankiem.
  10. Ale potrzebujesz konta dla zwykłej działalności gospodarczej? Bo jeśli tak to nie musi to być żadne soecjalne konto firmowe tylko najzwyklejsze.
  11. Dokładnie. Przewalutowanie będzie bardzo niekorzystne. Lepiej przelać z Lloydsa do kogoś kto ma konto walutowe i może wypłacać w walucie. Swego czasu WBK miało taką opcję
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    trzeba było spodenki z pampersem założyć ale dystans dobry trzeba przyznać ciekawe jaki to zwykły śmiertelnik 70 km rowerem robi bez problemów spodenki oczywiście mam, bez nich po 10km by mi dupsko odpadło . Co do 70km to dla mnie świetny wynik szczególnie że jeżdże może 6-7 raz od 15 lat gdzie wcześniej po 20-30km. Odremontowałem stary rower i śmigam, siodełko mam stare sprężynowe twarde, może stąd ten ból . A co do tego zawodowca to dla mnie 2-3x na tydzień po 20km wystarczy jako małe aero w połączeniu z siłownią. Już spaliłem 1.5kg. +1
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Może dla kolarza jest to średni lub słaby wynik. Ale dla zwykłego Kowalskiego co na rower wsiada od czasu do czasu to wynik jest ok Sam jak zrobiłem 40 km to byłem zajarany jak dziki bąk.
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Haha niezly pocisk Bez sensu byl ten komentarz. Szczegolnie w tym watku
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bierze hmb wiec moze
  16. Ale to info z kwietnia?
  17. @bialy: poczekaj jeszcze 3 miesiace, wtedy napisz rezygnacje z dalszej kontynuacji umowy z nimi i zobaczysz jakie oferty sie pojawia dopoki nie napiszesz pisemka to nic nie zrobia bo do konca umowy masz jeszcze pol roku
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Piotrek PW
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Myślę, że jednak najlepsze będzie to co podrzucił Piotr. Jak coś jest na receptę to zawsze jest lepsze
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi to dretwieje cala reka. Bo jak spie to lapa wlasnie jest pod glowa i zaburza sie przeplyw krwi i takie sa skutki. Mysle ze u ciebie moze byc podobnie. Profilaktycznie magnez
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bongod z czego się śmiejesz? YOGI ma rację w zupełności Ja zaczynam kurację już dzisiaj. Tylko gdzie ja kupię HMB?
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A nie lepiej bezpośrednio wstrzykiwać? O żesz ty Źródło mega sylwetki YOGI3000 jest już znane
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    +1
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tam nie ma konkretnych planów tylko sa opisane metody ich budowania w zależności od własnych predyspozycji Tak więc niczego lepszego chyba nie ma A ze wstrzymywaniem wody to ciekawa sprawa. Bo jak np wstrzymuje długo mocz to rzeczywiście brzuch troche rośnie. Może jakby nauczyć sie transortować tą wodę do np bicepsa, dałoby to podobne efekty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.