Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie szybkie i bardzo wazne pytanie do znawcow. Jak polepszyc w ciagu dwoch dni swoja watrobe, zeby nie wyszly zle wyniki? W srode mam testy i nie moge miec zlych wynikow a boje sie ze przez odzywki itp cos sie poszlo jebac
  2. Wywal wszystko i jeszcze raz zainstaluj, najpierw darmowy nova launcher, jak się zainstaluje to instalujesz pełny nova launcher prime i wrzuci na niego pełną wersją tak zrobiłem i u mnie chodzi. Na razie odinstalowałem wszystko, bo tel mi się zawieszał całkowicie, że jedynym sposobem było wyciągnięcie baterii
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ostatnio nawet manager w klubie witał się z Piotrem, bo myslał ze na bramce stoi
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Poważnie to nie wydawaj na to kasy
  5. Cos nie dziala mi z ta wersja prime? Nova launcher zaonstalowany i smiga. W folderze download kest drugi plik i instaluje go ale ciagle go nie widzi. I np gesty wszystkie mam poblokowane? WTF
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie za mocne?
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie macie może pojęcie czy jest jakaś tematyczna (dobra) stronka z treningami na linach TRX? Bo niedługo tylko takie treningi będę mógł robić i chciałem sobie zobaczyć co i jak
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wbij koks i przestan marudzic W końcu ktoś prawdę powiedział
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zmień trening Ja zrobiłem przedwczoraj dropset na bicka na jednym ćwiczeniu i tak się zajarałem, ze teraz łapy tylko tak będę robił przez najbliższy czas.
  10. Ta typiara
  11. Zaraz kowi się odezwie
  12. Ja bym raczej uderzal w weglowodany ale przeczytaj gdzies na necie jaki roztwor musisz zrobic bo jest hipotoniczny, izotoniczny i hipertoniczny. Chodzi o to ze jeden z nich daje duza dawke wegli ktorej mozesz nie spalic i odlozy ci sie w postaci tluszczu
  13. Wydaje mi sie ze tego braku sily to nie nadrobisz odzywkami. No chyba ze jest to spowodowane np calkowitym spadkiem energi i brakiem weglowodanow w organizmie to wtedy szybki drink izotoniczny lub weglowodanowy i powinno dac rade. Typowe przetreningowki silowniane maja w sobie zwiazki (czy to kreatyna czy tlenek azotu) ktore rowniez maja pompowac miesnie Takze na rower to nie bedzie dobre. Co do dynamiki ruchow. Warto czasami spojrzec jak bokserzy trenuja. Szybkie ruchy z malym ciezarem. Nie daje to sily ale wlasnie wspomniana dynamike.
  14. A co w tym dziwnego? To normalne jeśli sytuacja dzieje się kiedy nie ma się aparatu pod ręką. Poza tym ustawienie profi aparatu z lunetą zajmuje dosyć dużo czasu. Nie mam na myśli tutaj jakiejś pseudo lustrzanki z AF, którą ty zapewne używasz
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokladnie kolego chodzi o rower i zeby poprawic wytrzymalosc miesni szybsza regeneracje... Co z odzywek bylo by odpowiednie. Doradzcie. Oprócz tauryny i kofeiny dorzuć jeszcze magnez i witaminki I oczywiście węglowodany ale drink izotoniczny a nie hipotoniczny
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja wiem ze dzialaja jeszcze te ziola co sie zalewa w kubeczku i pije z takiej lyzki Chyba yerba mate
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    On pyta bo chodzi mu o power na rowerze Odpisalem w tamtym watku zeby nie kupowl nic na bazie kreatyny, tlenku azotu i argininy po tylko sie spompuje. Jedynym wyjsciem na brak sily bedzie kofeina kub tauryna.
  18. Nie kupuj nic z kreatyna lub arginina czy tlenkiem azotu bo miesnie sie spompuja i nie dasz rady nimi poruszac
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie klatka i triceps Przez bark nie mogłem nałożyć odpowiedniego ciężaru Ale i tak nieźle poszło
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Niby drogie to nie jest. Na sfd 15 zl/36 kaps.
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie chce powera bo tego mam od zaje*ania Chodzi o naturalne rozruszanie libido, żeby pobudzić nature. Takie legalne PCT
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok ok Potrzebuje tylko profilaktycznie ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- Ok ok Potrzebuje tylko profilaktycznie Ten biosterol nie ma pozytywnych opinii na necie. Jak ktoś zna coś naprawdę działającego to może podesłać na PW
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Biosterol to od Megabola?
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wlasnie to jest glowny powod
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Swego czasu jak bylem na wakacjach w zeszlym roku to z braku ciezarow wlasnie robilem cos podobnego tylko ze nie dokladnie taki sam trening, bardziej przypominajace HIIT. I pamietam ze jak robilem padanie-przysiad-wyskok to po 3 seriach mialem dosc (przerwy 30 sekundowe pomiedzy). Takze wierze ze takie cos moze dac mocno popalic. ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- Panowie jakiś booster testosteronu polecacie? Ale jakiś mocny a nie dla dziewczyn SAA odpada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.