Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Ja bym chciał ze 160 kg na serie i byłoby świetnie. Na razie jest 150 kg na 2-3 razy z asekuracją. Bez asekuracji to spokojnie 120-130 sobie zarzucam i robię
-
Siłownia
A ile nakładu? Bo wszysycy piszą tylko o klacie, że wyciskają tyle i tyle. A co z przysiadami? Wiosłowaniem sztangą? Wyciskaniem hantli w siadzie? Itp
-
Siłownia
Panowie ile robicie na przysiadzie? Ale takim głębokim, że przednie części ud są równolegle do podłogi
-
Siłownia
Czyli ? A nic Paredziesiąt stron wcześniej jest dobry artykuł o BCAA
-
Siłownia
- Siłownia
Słyszałem, że jeden koleś padł na serce od właśnie l-karnityny. Podobno wziął potrójną dzienną dawke i popił sokiem pomarańczowym. A przecież każdy wie, że l-karnityna i pomarańcze to zdradliwe połączenie!- Siłownia
Hahaha o ku*wa. KYLOMC wyluzuj poślady trochę Nikt tutaj po prostu nie jest na tym poziomie zaawansowania żeby wpieprzać zieloną herbatę! Może za parę lat. Ogólnie słyszałem że do tego suplementu trzeba znać perfekcyjnie swoje ciało i jego reakcje na różne specyfiki. Bo to całe CLA jest jednym z mocniejszych środków androgenno-anabolicznych! A tutaj co najwyżej kreatynew chłopaki tobie dobrą polecą- Siłownia
Kreatyna w płynie i białko w tabletkach Plus co drugi dzień kubełek KFC- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ja mam obecnie 310k km. Przy kupnie miał (jakżeby inaczej) coś około 218k km. Podejrzewam, że podczas przekraczania granicy DE-PL w magiczny sposób zniknęło drugie tyle z licznika Oczywiście środek w nienagannym stanie. Kiera nie wytarta. Mieszek tak samo. Śruby pod maską zamalowane kolorem nadwozia. Poza tym miałem okazję odkręcać turbo i śruby też wyglądały na pierwszy montaż. Ale co z tego? Kiedyś miałem jeszcze złudzenie, że może właśnie trafiłem tą perełkę. Ale proszę nie oszukujmy się. Diesel w niemczech jest po to żeby jeździł. Dużo jeździł. I pisanie że czyjeś auto z 96 roku ma niecałe 200k km jest po prostu śmieszne a właściciel żyje w jakimś innym świecie- Siłownia
A mi na szczęście siła nie spadła po tygdoniu przerwy- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Chłopaki nie przegadacie kolegi vp-tdi Ma perełkę i nie ma co gadać Jedyny diesel na świecie, który stał więcej w garażu niż jeździł!!! I to w niemcowni- Siłownia
Albo bzykaj się parę razy dziennie- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Na liczniku- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Polać mu bo dobrze prawi Jednakże zaraz odezwą się "szczęśliwcy" którzy mają "perełki" z przebiegiem poniżej 200k km- Siłownia
Mam dokładnie to samo Od tygodnia nie byłem na siłowni. Dopiero jutro zapewne pójdę :/ I spadki w c**j będą- Siłownia
U mnie dzisiaj stejk wpadł średnio krwisty, frytki, kolba kukurydzy, 1/4 hamburgera od dziewczyny i sorbet mango- Seriale
- Siłownia
Lion lepszy- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
No co ty za herezje gadasz Przecież poczciwy diesel 1,9 nie może mieć więcej niż 200k km Przynajmniej większość osób w tym wątku tak myśli i ciągle żyje nadzieją, że ich auto jest wyjątkowe i było używane tylko do wyjazdów do kościoła i ewentualnie na myjnie- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
No i widzisz jaki jest realny przebieg w tych autach z tego rocznika. Teraz poczytaj posty w tym temacie i powiedz mi jak to mozliwe ze auta z 96' mają po mniej niż 200k km Ludzie są naprawdę tacy naiwni czy tylko udają?- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Wszyscy mają realne przebiegi poniżej 200k km w dieslach z Niemiec Ludzie weźcie się ogarnijcie. Szwaby nie kupują diesla, żeby jeździć nim po mieście czy po bułki do sklepu Realne przebiegi w niemcowni robione dieslem to 20-30k km rocznie- Siłownia
- Siłownia
Dlaczego w KFC nie jecie? Serio wolicie maca?- Siłownia
Po jednym i po drugim zamęczysz fiuta na śmierć :grin: Jedyne co po tym idzie to wzwód jak zobaczysz tylko kawałek damskiej d*py w krótkiej kiecce Mówisz Ogólnie nie mam z tym na razie problemów ale dobrze zapamiętać- Wyslanie skanu dowodu- bac sie czy nie ?
Chyba że ktoś wyrobi lewy dowód za 100 zł z jego danymi - Siłownia