Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    znowu redukujesz no trzeba wygladac jak gladiator na wiosne Za dużo 300 się naoglądałeś
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kreatyne mam i rozku*wia mnie masakrycznie. Siła poszła nieziemsko do góry A pytałem bo dawno żadnych odżywek innych niż białko nie kupowałem
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie testował ktoś coś takiego jak: NITROX - Megabol TESTOSTEROL 250 - Megabol Przeczytalem jakiś artykuł w KiF'ie i coś tam o nim pisali pozytywne rzeczy
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja mam takiego samego na silce. Robil "przysiad" na maszynie Hammer. Ważył może z 50 kg. Szczurek taki mały chudy. Obciążenia dowalil ze 120 kg. Myślę sobie "o qr** będzie trzeba wzywać karetkę". Po czym patrze a on na kozaku podchodzi i robi przysiad schodząc może z 5 cm Myślałem że wyjdę z siebie jak to zobaczyłem. A jaki zadowolony że taki ciężar ogarnął
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    O k**wa prze c**j Chcialbym miec taka technike
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Za dużo pepsi
  7. Do wyłączania transmisji i Wi-Fi możesz sobie ściągniąć "przyciski na pulpit" ze sklepu. Ok dobrze wiedzieć
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Lubię to!
  9. Chcesz nowego na umowe? Moja dziewczyna ma na sell SE Arc S w perfekcyjnym stanie za 300zl właśnie:wink: Nowy nie musi być a umowie mówię kategoryczne nie! @endriuu: a coś mniejszego? Ona nie nosi spodni z tak dużymi kieszeniami żeby zmieścić taką cegiełkę. Ale tel sam w sobie robi wrażenie
  10. Panowie co polecicie do ~300 zł (najlepiej nie drożej) z andkiem? Jakiś Sony Experia lub Samsung? Tel dla dziewczyny, więc z intuicyjnym menu. Żeby można np szybko wyłączyć transmisję danych, żeby jej nie zżerało z karty, itp. Fajnie jakby w miarę dobry aparat był. Kolor oczywiście biały. Rzucajcie pomysłami, może coś ciekawego się urodzi.
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale kark spompował!
  12. Mialem to samo w Wave. Prawdopodobnie bateria. Ja nie wymienialem bo sprzedalem ale w tamtym czasie czytalem ze to wlasnie jest problemem
  13. Pablo podrzuć linka do swojej oferty telefonów
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To odebrałem jako "narzekanie" a jeszcze te emotikony... ale nie ważne, nie było tematu, już wyjaśnione, życze powodzenia i efektów Najgorsze jest to że przez takie "odchudzanie" to niestety nie tylko tłuszcz znika co pewnie wiesz. Przez każde odchudzanie nie tylko tłuszcz znika. Takie życie. Dieta na minusie nie zapewni tyle budulca, żeby utrzymać wszystkie mięśnie nie ruszone.
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a to niby dlaczego? ja też piję Pamiętaj, że jednemu brzuch wywali po paru puszkach a inny będzie pił 2 L dziennie i nic mu nie będzie
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A co do ćwiczeń to jeśli nie wiesz jak np wykonywać ćwiczenia to zapłać za instruktora bo inaczej to bez sensu A przykładowe plany znajdziesz na necie. Jest ich mnóstwo.
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Po pierwsze nie żale się bo nie jestem dziewczynką która narzeka na cały świat. Tylko zwyczajnie oświadczyłem jak jest u mnie Po drugie mam problemy z przyswajaniem pokarmów i z tego się bierze brak opisywanej przeze mnie formy. Po trzecie znowu wysnuwasz jakieś mądrości o niestosowaniu diety czego nigdzie nie napisałem Dieta jest ale bardziej masowa, bo jak wspominałem mam problemy z przybraniem masy Czytaj ze zrozumieniem Po czwarte jak ma wszystko wrócić do normy skoro mam problemy z przytyciem na diecie skierowanej bardziej na masę? Może wiesz coś czego ja nie wiem Reasumując na razie bez sensu jest dla mnie odchudzanie bo na statku i tak spadne z masy. A jak teraz sie odchudze plus spadne na statku to zostanie ze mnie Auschwitz A przytoczone przez ciebie "narzekanie" jest źle przez ciebie odbierane Nie mam w zwyczaju narzekać
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nigdzie nie napisałem że nie koge zgubić przez lata tylko że tłuszcz z lat ubiegłych ciągle jest. Ani razu się nie odchudzalem ani nie mialem prawdziwego treningu na rzezbe Więc logiczne że samo nie zejdzie. @Piotrek: co to CKD?
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mamy wróża wśród nas
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Uwierz mi że na statku zgubie brzuch. Tam nie ma 5 posiłków dziennie tylko 3. To juz pierwsza diametralna roznica. Po drugie zarcie tylko zdrowe. Zero slodyczy, smieciowego zarcia czy alko. Takze warunki idealne. Plus do tego liny TRX i bedzie lepiej niz dobrze
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Na razie robie trening siłowy z małą liczbą powtórzeń i długie przerwy. A wycinka będzie podczas praktyk na statku. 5 miesięcy ciężkiego zapierdalania wytnie ze mnie wszystko co jest złe Dlatego na razie chce trochę tej masy utrzymać
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja formy za pański uj nie moge złapać Ogólnie mam problemy z zoladkiem a co za tym idzie z nabraniem masy. A tluszcz z lat niezdrowego odzywiania i picia alkoholu ciagle zalega
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja tez mam ostatnio przesyt kurczakiem. Wole szynke albo chudy schab upiec. A najlepiej losos albo wolowinka ale to juz droga sprawa. Tylko raz ba dwa tygodnia takie rarytasy
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Albo juz nic nie czujesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.