Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
znowu redukujesz no trzeba wygladac jak gladiator na wiosne Za dużo 300 się naoglądałeś
-
Siłownia
Kreatyne mam i rozku*wia mnie masakrycznie. Siła poszła nieziemsko do góry A pytałem bo dawno żadnych odżywek innych niż białko nie kupowałem
-
Siłownia
Panowie testował ktoś coś takiego jak: NITROX - Megabol TESTOSTEROL 250 - Megabol Przeczytalem jakiś artykuł w KiF'ie i coś tam o nim pisali pozytywne rzeczy
-
Siłownia
Ja mam takiego samego na silce. Robil "przysiad" na maszynie Hammer. Ważył może z 50 kg. Szczurek taki mały chudy. Obciążenia dowalil ze 120 kg. Myślę sobie "o qr** będzie trzeba wzywać karetkę". Po czym patrze a on na kozaku podchodzi i robi przysiad schodząc może z 5 cm Myślałem że wyjdę z siebie jak to zobaczyłem. A jaki zadowolony że taki ciężar ogarnął
-
Siłownia
O k**wa prze c**j Chcialbym miec taka technike
-
Siłownia
Za dużo pepsi
-
System operacyjny Android
Do wyłączania transmisji i Wi-Fi możesz sobie ściągniąć "przyciski na pulpit" ze sklepu. Ok dobrze wiedzieć
-
Siłownia
Lubię to!
-
System operacyjny Android
Chcesz nowego na umowe? Moja dziewczyna ma na sell SE Arc S w perfekcyjnym stanie za 300zl właśnie:wink: Nowy nie musi być a umowie mówię kategoryczne nie! @endriuu: a coś mniejszego? Ona nie nosi spodni z tak dużymi kieszeniami żeby zmieścić taką cegiełkę. Ale tel sam w sobie robi wrażenie
-
System operacyjny Android
Panowie co polecicie do ~300 zł (najlepiej nie drożej) z andkiem? Jakiś Sony Experia lub Samsung? Tel dla dziewczyny, więc z intuicyjnym menu. Żeby można np szybko wyłączyć transmisję danych, żeby jej nie zżerało z karty, itp. Fajnie jakby w miarę dobry aparat był. Kolor oczywiście biały. Rzucajcie pomysłami, może coś ciekawego się urodzi.
-
Siłownia
Ale kark spompował!
-
System operacyjny Android
Mialem to samo w Wave. Prawdopodobnie bateria. Ja nie wymienialem bo sprzedalem ale w tamtym czasie czytalem ze to wlasnie jest problemem
-
System operacyjny Android
Pablo podrzuć linka do swojej oferty telefonów
-
Siłownia
To odebrałem jako "narzekanie" a jeszcze te emotikony... ale nie ważne, nie było tematu, już wyjaśnione, życze powodzenia i efektów Najgorsze jest to że przez takie "odchudzanie" to niestety nie tylko tłuszcz znika co pewnie wiesz. Przez każde odchudzanie nie tylko tłuszcz znika. Takie życie. Dieta na minusie nie zapewni tyle budulca, żeby utrzymać wszystkie mięśnie nie ruszone.
-
Siłownia
a to niby dlaczego? ja też piję Pamiętaj, że jednemu brzuch wywali po paru puszkach a inny będzie pił 2 L dziennie i nic mu nie będzie
-
Siłownia
A co do ćwiczeń to jeśli nie wiesz jak np wykonywać ćwiczenia to zapłać za instruktora bo inaczej to bez sensu A przykładowe plany znajdziesz na necie. Jest ich mnóstwo.
-
Siłownia
Po pierwsze nie żale się bo nie jestem dziewczynką która narzeka na cały świat. Tylko zwyczajnie oświadczyłem jak jest u mnie Po drugie mam problemy z przyswajaniem pokarmów i z tego się bierze brak opisywanej przeze mnie formy. Po trzecie znowu wysnuwasz jakieś mądrości o niestosowaniu diety czego nigdzie nie napisałem Dieta jest ale bardziej masowa, bo jak wspominałem mam problemy z przybraniem masy Czytaj ze zrozumieniem Po czwarte jak ma wszystko wrócić do normy skoro mam problemy z przytyciem na diecie skierowanej bardziej na masę? Może wiesz coś czego ja nie wiem Reasumując na razie bez sensu jest dla mnie odchudzanie bo na statku i tak spadne z masy. A jak teraz sie odchudze plus spadne na statku to zostanie ze mnie Auschwitz A przytoczone przez ciebie "narzekanie" jest źle przez ciebie odbierane Nie mam w zwyczaju narzekać
-
Siłownia
Nigdzie nie napisałem że nie koge zgubić przez lata tylko że tłuszcz z lat ubiegłych ciągle jest. Ani razu się nie odchudzalem ani nie mialem prawdziwego treningu na rzezbe Więc logiczne że samo nie zejdzie. @Piotrek: co to CKD?
-
Siłownia
Mamy wróża wśród nas
-
Siłownia
Uwierz mi że na statku zgubie brzuch. Tam nie ma 5 posiłków dziennie tylko 3. To juz pierwsza diametralna roznica. Po drugie zarcie tylko zdrowe. Zero slodyczy, smieciowego zarcia czy alko. Takze warunki idealne. Plus do tego liny TRX i bedzie lepiej niz dobrze
-
Siłownia
Na razie robie trening siłowy z małą liczbą powtórzeń i długie przerwy. A wycinka będzie podczas praktyk na statku. 5 miesięcy ciężkiego zapierdalania wytnie ze mnie wszystko co jest złe Dlatego na razie chce trochę tej masy utrzymać
-
Siłownia
- Siłownia
Ja formy za pański uj nie moge złapać Ogólnie mam problemy z zoladkiem a co za tym idzie z nabraniem masy. A tluszcz z lat niezdrowego odzywiania i picia alkoholu ciagle zalega- Siłownia
Ja tez mam ostatnio przesyt kurczakiem. Wole szynke albo chudy schab upiec. A najlepiej losos albo wolowinka ale to juz droga sprawa. Tylko raz ba dwa tygodnia takie rarytasy- Siłownia
Albo juz nic nie czujesz - Siłownia