Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Jak bylem w LO to kolezka wzial tez moze z 50 tab mety i wyladowal w szpitalu. Moze chodzi o jakies predyspozycje organizmu itp. Bo tez mi sie nie chce wierzyc ze po 40 cos sie moze stac.
-
Siłownia
Podzielam twój smutek. Myślałem, że to wszystko natural!
-
Siłownia
Myslisz ze to placebo?
-
Siłownia
No właśnie Więc to chyba jakaś podróbka testosteronu A ja tylko prawdziwy wale
-
Siłownia
Bo nazywa sie jak jakis nawoz do roslin
-
Siłownia
Co to biosterol?
-
Siłownia
Ja się nie spinam. Za mało testosteronu Po prostu zadajesz laickie pytanie to laicko odpowiadam. A ty walisz te emoty, które gotują krew w żyłach
-
Siłownia
Serio ? To jak wiesz to po co pytasz? Logiczne, ze jak chcesz przywalić ciężar to robisz mniej powtórzeń. A pytanie ile serii i ile powtórzeń jest bez sensu, bo jeśli chcesz żeby mięsień urósł to robi się typowy trening kulturystyczny na masę czyli 4 serie po 12-10-8-8 powtórzeń. Nic innego tak nie wejdzie. Tutaj każdy może ci opisać co innego i co zrobisz wszystko?
-
Siłownia
Jak więcej kg to mniej powtórzeń. Zrób na maksa. Ile dasz radę.
-
Sezon Rowerowy 2016
Rower rower
-
Siłownia
Z bf to racja i chyba to jest główny problem. Ale swoją drogą to też na dół cyca robię tylko ściąganie linek
-
Siłownia
Może większy ciężar żeby bardziej pobudzić? Spróbuj 2 miesiące sztangą pomachać i zobaczysz czy jest różnica. Ja z kolei z górą prpblemu nie mam ale za cholerę nie mogę podciąć cycków od dołu
-
System operacyjny Android
No ta seria F mnie zaciekawiła
-
System operacyjny Android
Ale jak miałem porównać Z2 i S5 jak tego pierwszego jeszcze nie ma? Tak jak hejterom samsung się nie podoba jego plastik itp. Tak mi się nie podoba kwadratowy design sony i jego spierdolony wyświetlacz. Sory ale nikt tu konkretami nie wali. Ciągle tylko że samsung to plastik Ale wyświetlacz ma o niebo lepsze kolory niż sony w tej samej cenie Reszta mnie tak naprawde mało obchodzi bo podejrzewam ze nikt z was nie używa nawet 30% możliwości telefonów więc na uj mi milion ramu itp. Mi się design samsunga podba i tyle. Kowi i inni mają szał na punkcie sony. I fajnie. Ale niech nie piszą że samsung to plastik jak sami nie dostrzegają wad swojego telefonu. Hipokryzja na szeroką skalę. P.S. Ktoś pisał o jakimś skoku pomiędzy S4 a S5. Różnice są ale minimalne. Ale chętnie posłucham o innych telefonach które zrobiły krok milowy po swoim poprzedniku. Może Z2? Wygląda tak samo jak Z1. Może jabłko? 5S wygląda jak zwykła 5-tka.
-
Siłownia
Na górę to tylko wyciskanie na ławce skośnej,rozpiętki na skośnej i ściąganie linek wyciągów górnych stojąc w miarę prosto. Plus oczywiście jakieś maszyny. Może zamień sztangę na hantle lub odwrotnie.
-
Sezon Rowerowy 2016
Kup sobie choppera
-
System operacyjny Android
Haha o qr** Jakość S5 gorsza od S3. Co ty szaleju się najadles? Sory ale pieprzycie głupoty jak potłuczeni :facepalm : Pokaż mi w takim razie telefon warty swej ceny? Może kwadratowa cegłówka Z1/Z2 z c**jowym wyświetlaczem?
-
Siłownia
Z Lidla to na tacce z chłodziarki. A z targowiska to świeżyna podejrzewam, bo codziennie nowy.
-
Siłownia
Podobna cena Ten łosoś z Lidla jest naprawdę ok. W sumie tylko tam kupuję, bo na targowiskach to cena łososia dochodzi nawet do 70 zł/kg
-
Siłownia
W Lidlu 4,49zl/100gr do 19.04 ;-) OK tak też myślałem
-
Siłownia
A zwykły łosoś? Taki żeby usmażyć gdzie jest najtanie?
-
System operacyjny Android
Pierwsze wrażenia po włączeniu na plus. Urządzenie na pewno szybsze od S3 i ładniejsze Jednak trzeba poświęcić trochę czasu na menu, ponieważ samo dodanie widgetu na ekran główny zajęło mi z 5 min Poza tym ustawienia wg mnie mniej czytelne niż w sofcie 4.3
-
System operacyjny Android
Dzisiaj też będę miał S5. Tzn mój brat Ciekawe jak się będzie sprawował
-
System operacyjny Android
dalej to ten sam telefon co poprzednik, niczym nowym nie zaskakuje i dalej plastik:whistling: Tak samo jak Z2 i Z1
-
System operacyjny Android
Wiem, że nie ten temat ale może ktoś z was będzie znał odpowiedź. Ktoś używał mojego kompa (w dzienniku zdarzeń widać, że był odpalony podczas mojej nieobecności) ale nie wiem co na nim robił? Jak można to sprawdzić? Chodzi mi o otwierane/kopiowane pliki. Po kliknięciu prawym przyciskiem na pliki, które mnie najbardziej interesują, w dacie ostatniego używania jest ta sama data co data utworzenia, więc to nic nie daje :/ Jest jakiś program, który mógłby to sprawdzić? Chodzi mi dokładnie o info nt. 5 plików. Pomożecie?