Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakis czas temu mialem te cycki z biedry i jak otworzylem do tak zajebalo ze nigdy wiecej
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak naprawde to na żadnym nie podciagniesz sie szerokim chwytem bo zawsze futryna bedzie ograniczala ruch. Ja mam u mamy w domu stary drazek sprzed 10-15 lat. Solidna konstrukcja. Ale moja wage ~93 kg to juz tak srednio wytrzymuje i mocno sie juz ugina. Czekam kiedy pierdolnie
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie coś poebali w opisie. Ale wystarczy na nią spojrzeć i zastanowić się gdzie się zatrzyma oparcie jak weźmiemy podporke;-) Zatrzyma sie na podlodze i sie rozjedzie
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W jednej specyfikacji jest napisane ze ma a w drugiej ze nie
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wygląda świetnie ale nie ma położenia minusowego
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Oby sie nie przechylala do tylu przy 100+ bo pozniej kombinowanie zeby cos z przodu podlozyc. Tak jak pisalem sprawdz jeszcze fora tematyczne. Na pewno uda ci sie tam kupic cos sensowniejszego
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Piszą tylko o wadze użytkownika a o nakładzie już nie Wg mnie trochę za licha na nakłady 100+. Najlepiej poczytaj opinie na necie. Albo poszukaj na forach tematycznych jakiejs porządnej używki.
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Moja ma 23 więc musi być idealnie
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    23 to idealnie!!!
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj klateczka na hantlach. Malo powtorzen, relatywnie duzy ciezar i dluzszy odpoczynek. Zauwazylem ze takie treningi daja mi ostatnio mocne zakwasy!!! Zobaczymy jak bedzie z cyckami
  13. Ja gdybym mial taka mozliwosc tez chyba bym zmienil samsunga na srajfona. Mam wielu znajomych co go maja i nikt nigdy nie narzekal na jakies zamulanie, wipowanie, resetowanie itp. Fakt parametry gorsze od S4 i Note3 ale optymalizacja o niebo lepsza! Nie wiem jednak jak iphone podchodzi w nowych modelach do synchronizacji z andkiem. Jesli jej nie ma to lipa troche.
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja bije swoje małe rekordy Nic wielkiego ale zawsze lepiej się trenuje
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie zaszkodzi ale też nie wyleczy. Wiesz to jest raczej krótkotrwały efekt. A musisz się zastanowić co będzie później
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zastanawiam się nad Arnoldami w USA ale nie mam kasy na bilet Poza tym nie chcę zrobić chłopakom zza oseanu przykrości
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kreatyna jakaś tania z FA. Kupowałem białko to i wziąłem kretke Panowie a jakimś masłem albo smalcem można smarować. Tak słyszałem od pewnej pani na targu i polecała!
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie widzę ---------- Post dopisany 04-03-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 19:29 ---------- Panowie zacząłem cykl na kreatynie!!!! Ale mnie rozku*wi teraz. Co brać na rozstępy?
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No i to mi się podoba!!! Jest zajebioza!!! Czyżbyś leciał na HMB?
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tylko że bólu nie będzie tylko jak taśma będzie napięta. Później wszystko wróci :/
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie nex! Trzy razy dziennie to za mało. Przecież musi być minimum 5 posiłków żeby podkręcić metabolizm!!!
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Na mnie polskie firmy jakoś za specjalnie nie działają :/ A smak zazwyczaj tragiczny
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Problemów na kiblu nie masz?
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakiego masz gainera i białko?
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Chłopaki zachowujecie się jak jacyś amatorzy. A gdzie HMB ja się pytam?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.