Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Jakis czas temu mialem te cycki z biedry i jak otworzylem do tak zajebalo ze nigdy wiecej
-
Siłownia
Dokładnie
-
Siłownia
Tak naprawde to na żadnym nie podciagniesz sie szerokim chwytem bo zawsze futryna bedzie ograniczala ruch. Ja mam u mamy w domu stary drazek sprzed 10-15 lat. Solidna konstrukcja. Ale moja wage ~93 kg to juz tak srednio wytrzymuje i mocno sie juz ugina. Czekam kiedy pierdolnie
-
Siłownia
Pewnie coś poebali w opisie. Ale wystarczy na nią spojrzeć i zastanowić się gdzie się zatrzyma oparcie jak weźmiemy podporke;-) Zatrzyma sie na podlodze i sie rozjedzie
-
Siłownia
W jednej specyfikacji jest napisane ze ma a w drugiej ze nie
-
Siłownia
Wygląda świetnie ale nie ma położenia minusowego
-
Siłownia
- Siłownia
Oby sie nie przechylala do tylu przy 100+ bo pozniej kombinowanie zeby cos z przodu podlozyc. Tak jak pisalem sprawdz jeszcze fora tematyczne. Na pewno uda ci sie tam kupic cos sensowniejszego- Siłownia
Piszą tylko o wadze użytkownika a o nakładzie już nie Wg mnie trochę za licha na nakłady 100+. Najlepiej poczytaj opinie na necie. Albo poszukaj na forach tematycznych jakiejs porządnej używki.- Siłownia
Moja ma 23 więc musi być idealnie- Siłownia
23 to idealnie!!!- Siłownia
Dzisiaj klateczka na hantlach. Malo powtorzen, relatywnie duzy ciezar i dluzszy odpoczynek. Zauwazylem ze takie treningi daja mi ostatnio mocne zakwasy!!! Zobaczymy jak bedzie z cyckami- System operacyjny Android
Ja gdybym mial taka mozliwosc tez chyba bym zmienil samsunga na srajfona. Mam wielu znajomych co go maja i nikt nigdy nie narzekal na jakies zamulanie, wipowanie, resetowanie itp. Fakt parametry gorsze od S4 i Note3 ale optymalizacja o niebo lepsza! Nie wiem jednak jak iphone podchodzi w nowych modelach do synchronizacji z andkiem. Jesli jej nie ma to lipa troche.- Siłownia
Ja bije swoje małe rekordy Nic wielkiego ale zawsze lepiej się trenuje- Siłownia
Nie zaszkodzi ale też nie wyleczy. Wiesz to jest raczej krótkotrwały efekt. A musisz się zastanowić co będzie później- Siłownia
Zastanawiam się nad Arnoldami w USA ale nie mam kasy na bilet Poza tym nie chcę zrobić chłopakom zza oseanu przykrości- Siłownia
Kreatyna jakaś tania z FA. Kupowałem białko to i wziąłem kretke Panowie a jakimś masłem albo smalcem można smarować. Tak słyszałem od pewnej pani na targu i polecała!- Siłownia
Właśnie widzę ---------- Post dopisany 04-03-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 19:29 ---------- Panowie zacząłem cykl na kreatynie!!!! Ale mnie rozku*wi teraz. Co brać na rozstępy?- Siłownia
No i to mi się podoba!!! Jest zajebioza!!! Czyżbyś leciał na HMB?- Siłownia
Tylko że bólu nie będzie tylko jak taśma będzie napięta. Później wszystko wróci :/- Siłownia
Dokładnie nex! Trzy razy dziennie to za mało. Przecież musi być minimum 5 posiłków żeby podkręcić metabolizm!!!- Siłownia
Na mnie polskie firmy jakoś za specjalnie nie działają :/ A smak zazwyczaj tragiczny- Siłownia
Problemów na kiblu nie masz?- Siłownia
Jakiego masz gainera i białko?- Siłownia
Chłopaki zachowujecie się jak jacyś amatorzy. A gdzie HMB ja się pytam? - Siłownia