Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Jutro wszystko zrobię Powiadomię jak wyniki ---------- Post dopisany 29-04-2014 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 22:19 ---------- Czyszczenie zrobione. Nie pomogło. Przeglądarka nadal odpala się w miarę powoli i po włączeniu strony z video na początku pokazuje "brak odpowiedzi". Dopiero po chwili jak się wszystko załaduje działa poprawnie. A co do tego indeksowania to po co się to robi?
  2. Dibby dibby dibby sound
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeszcze zdążę wsunąć parę mc zestawów przed wyjazdem
  4. Ściąga ktoś ebooki?
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Fakin szit Stąd brak postępów :/
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem bo nie jem w maku
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Daleko mi do nich Po prostu codziennie mam zajęcia w szkole, później spotykam się z kobietą. Czasami trzeba coś załatwić z rodziną lub po prostu pouczyć się do zaliczenia Gdyby to zależało ode mnie to na siłowni byłbym codziennie bo zawsze znajdzie się coś co można zrobić. Oczywiście jak braknie czasu to na pierwszym miejscu jest klata i łapy, później plecy, barki i nogi. Niestety ale jakieś priorytety trzeba mieć Czasami też zrobię trening na TRX na chacie chociaż strasznie mnie to nudzi. Ja muszę ćwiczyć z innymi kozakami, żeby mieć motywację. Sam w zamknięciu nie potrafię
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A po co plan? W tygodniu mam do zrobienia wszystkie grupy i je robię. A czy klatkę zrobię w poniedziałek czy wtorek czy piątek to bez różnicy. Może ty nie masz innych rzeczy do roboty poza siłownią ale innym różne dziwne rzeczy wypadają i czasami dni się zmieniają
  9. Wygląda super i chwalą go w każdym filmiku na YT Poza tym ma cyanogena
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla mnie niedziela zawsze byla zarezerwowana na klateczke bo malo osob i mozna swobodnie pocwiczyc. Ale teraz klate robie we wtorki a w niedziele co popadnie
  11. Że ja Jestem trzeźwy! !!
  12. No najpierw na jakiejs chacie leci kawalek a pozniej ten murzyn wychodzi na taka osiedlowa droge i cos jakby wyprowadza ale nie za bardzo pamietam czy to jakis pies czy co Widzialem teledysk ze dwa razy ale muza zapadla w pamiec i za uja nie moge jej znalezc
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Spróbuję na pewno
  14. O kurcze nawet nie wiem. Dzisiaj obadam i dam znać
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiście podciąganie nachwytem szeroko jest na sam poczatek. Najpierw dwie serie rozgrzewkowe bez obciążenia. Później dwie serie z 5 kg. Później dwie serie z 10 kg. I po jednej z 15 kg i 20 kg
  16. Panowie poszukuje nazwy piosenki w której starszy murzyn z dredami bodajze i z brzucholem idzie po ulicy i chyba prowadzi na smyczy psa albo radio Taki d'n'b troche polaczony z reggae. Albo cos mi sie juz wali
  17. 4 GB http://www.samsung.com/pl/business/business-products/notebook-pc/series-5/NP530U3C-A02PL-spec?subsubtype=series-5
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Plecy dojebane Zrobiłem ciekawe ćwiczenie (wielką serię) proponowane przez dr Jim'a Stoppani. Mianowicie ściąganie szerokiego drążka w siadzie połączone z trzech ćwiczeń. Najpierw nachwytem najszerzej do karku, następnie troszkę wężej nachwytem do klatki, a na koniec wąsko na szerokość barków podchwytem do klatki. Dobra pompa
  19. Panowie zapytam tutaj bo widze ze znawcy a nie chce zakladac nowego tematu. Otoz mam dosyc nowego Samsunga Ultrabooka z i3 na pokładzie. Model jakiś NPC....nie istotne dokładnie. Chodzi o to, że ogólnie spisuje się dosyć dobrze jak na małego lapka ale jak odpalam przeglądarkę to najpierw odpala ja przez jakieś 30 sekund a później jak zarzucę stronkę, która odtwarza jakieś wideo (np. Vimeo) to zaczyna mulić, firefox pokazuje że przeglądarka przestała działać i po chwili się odmula i już chodzi na tej konkretnej stronce. Sytuacja powtarza się na każdej kolejnej. Czy będzie to wina zintegrowanej grafy? Ogólnie nie mam większych problemów. Nawet autoCAD 2009 chodzi w miarę płynnie, filmy odpadają się normalnie bez żadnych przycięć. Tylko ta nieszczęsna przeglądarka
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Piotrek tutaj nikt nie bierze. Wszystko natural!!!
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Spróbuję
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hmmm kuszaca propozycja :-D
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wlasnie mialem dwa tyg przerwy od barkow i nadal ten sam problem :/ Ewidentnie czuc jakies wiezadla czy przyczepy miesni. Bo to nie jest bol miesni. W sumie odkad pamietam to lewy bark zawsze byl jakis taki slabszy i zawsze byl jakis bol. Ale teraz to padaka straszna
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja tam szczurkow szybko ukracam i mowie ze robie z nimi i dopierdalam ciezaru i szybko sie zmywaja ---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Panowie macie bóle jednego z barków podczas wykonywania ćwiczeń? Mnie od pewnego czasu tak rypie że nie idzie wytrzymać Nawet długa rozgrzewka nie pomaga. Ból przechodzi albo jest niewyczuwalny jakieś 20 min po rozpoczęciu ćwiczeń. Dzisiaj musiałem robić wyciskanie siedząc jakimś pedalskim 22,5 :/
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie tez sezonowcow jeszcze malo Ale mozna ich poznac po tym ze chodza w grupach Zazwyczaj 3-osobowych Smiechu z takich jest co nie miara.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.