Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
To nie chodzi o "strażników książkowej techniki" tylko imo nie angażuje wszystkich aktonów mięśni. Poza tym spójrzcie na to z innej strony. To ćwiczenie ma działać na "boki" barków. Czyli na te same części mięśni naramiennych co przy przyciąganiu sztangi/hantli do brody. A w tych ćwiczeniach definitywnie ciągnie się ręce do samej góry. Jednakże skoro rośniesz przy takim wykonywaniu ćwiczenia to gratuluję i zazdroszczę genetyki
-
Siłownia
Nie chcę się wymądrzać ani też nie jestem od ciebie większy ale z d*py te ćwiczenie na barki IMO powinieneś to robić tak Ale tak jak wspomniałem nie odbieraj tego źle i pamiętaj, że i tak jesteś ode mnie większy
-
Siłownia
ro***bie system Trochę się boję efektu ale spróbuję
-
Siłownia
Ja pie*dole Groszek. Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. f*ck :/
-
System operacyjny Android
Polecam Fife 14 Jak na grę na telefon to kozak!!!
-
Siłownia
Piotrek aż tak dobrze? U mnie na podobnym setupie było ok 2 cm i łapie, 5 w klacie i 4 w udzie ale przez 5 tyg :/ Może dietę miałem zła?
-
Siłownia
No to juz spoko. Ja na serie macham 120 ale to tak bezpiecznie na sam koniec plecow. Na maksa pewnie ze 160 by poszlo. Musze kiedys sprawdzic
-
System operacyjny Android
Tym ,że masz Sony
- Siłownia
-
Siłownia
Ja mam piec na węgiel więc o co kaman
-
Siłownia
Koks qurwa
-
System operacyjny Android
A jak rozwijacie z gory ten pasek to w prawym gornym rogu sa takie kwadraciki. Jak w to wejdziecie to tez bedzie opcja Wiele Okien
-
Siłownia
Ale do odmierzania stuffu się nie przyda
-
System operacyjny Android
Boczny? Chodzi ci o ten co wyskakuje po przytrzymaniu przycisku BACK?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nawet nawet
-
System operacyjny Android
@majkel20: Nie wiem jak patrzenie na ekran może powodować ból oczu. Przecież nie patrzysz na to godzinami a poza tym można go sciemnic i nic nie ma prawa boleć @kowi: Nie chodzi o to, że się ktoś czepia ale w telefonie za tą kasę wyświetlacz powinien być idealny. Przecież to na niego tylko i wyłącznie patrzysz przeglądając neta itp. Nie patrzysz przecież na obudowę czy klapkę baterii. Wydaje mi się, że SONY dało tylnej części ciała po całej linii
-
System operacyjny Android
potwierdzam:wink: porównujac to do S3, to bateria dwukrotnie wydajniejsza, a używałem go tak samo jak obecnie Z1 Pamiętaj że oba telefony różni rok czy więcej. Bez sensu porównywać Z1 do S3. Jak już to Z1 - S4 Sony dało tyłka z wyświetlaczem. Sory ale w telefonie za taką kasę powinien być on lepszy.
-
System operacyjny Android
Ok pojemność pojemnością ale ciągle włączone wifi i pakiet danych raczej szybciej powinien wykańczać baterię. No chyba, że leży w szufladzie i nie odpalasz ekranu
-
System operacyjny Android
Jakoś ciężko w to uwierzyć
-
System operacyjny Android
A mi bateria normalnie około 8-10% przez noc zżera
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Teraz wszyscy udzielający się w tym wątku będą pisać jedno słowo z niemieckiego? Dziennik zakrapiany rumem 3/10
-
System operacyjny Android
A nie lepiej zrezygnować z umowy i wziąć sobie jakieś nju czy play na kartę a zaoszczędzone pieniądze z abonamentu przeznaczyć właśnie na zakup nowego fona?
-
System operacyjny Android
Panowie co jest nie tak skonfigurowane jeśli w standardowej przeglądarce androida wchodzę na stronę np. Epic Fail i po chwili ogladania filmiku wyłącza mi aplikację. Na chromie nie wyłącza ale nie mam głosu i zamiast plynnego filmiku są pojedyncze klatki. Na firefoxie pochodzi dłużej. Ale po powiedzmy 5 min znowu wywala.
-
Siłownia
Potwierdzam - szaman będzie najlepszy. Ale nie wierz w to co mówią ci uliczni oszukańcy! Znajdź takiego prawdziwego z afryki
-
Siłownia
heheh chyba nie same hity z artykułu Piotrka glutamina i bcaa A pompa to chyba po aakg?