Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To nie chodzi o "strażników książkowej techniki" tylko imo nie angażuje wszystkich aktonów mięśni. Poza tym spójrzcie na to z innej strony. To ćwiczenie ma działać na "boki" barków. Czyli na te same części mięśni naramiennych co przy przyciąganiu sztangi/hantli do brody. A w tych ćwiczeniach definitywnie ciągnie się ręce do samej góry. Jednakże skoro rośniesz przy takim wykonywaniu ćwiczenia to gratuluję i zazdroszczę genetyki
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie chcę się wymądrzać ani też nie jestem od ciebie większy ale z d*py te ćwiczenie na barki IMO powinieneś to robić tak Ale tak jak wspomniałem nie odbieraj tego źle i pamiętaj, że i tak jesteś ode mnie większy
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ro***bie system Trochę się boję efektu ale spróbuję
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja pie*dole Groszek. Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. f*ck :/
  5. Polecam Fife 14 Jak na grę na telefon to kozak!!!
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Piotrek aż tak dobrze? U mnie na podobnym setupie było ok 2 cm i łapie, 5 w klacie i 4 w udzie ale przez 5 tyg :/ Może dietę miałem zła?
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No to juz spoko. Ja na serie macham 120 ale to tak bezpiecznie na sam koniec plecow. Na maksa pewnie ze 160 by poszlo. Musze kiedys sprawdzic
  8. Tym ,że masz Sony
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czyli?
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja mam piec na węgiel więc o co kaman
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Koks qurwa
  12. A jak rozwijacie z gory ten pasek to w prawym gornym rogu sa takie kwadraciki. Jak w to wejdziecie to tez bedzie opcja Wiele Okien
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale do odmierzania stuffu się nie przyda
  14. Boczny? Chodzi ci o ten co wyskakuje po przytrzymaniu przycisku BACK?
  15. Nawet nawet
  16. @majkel20: Nie wiem jak patrzenie na ekran może powodować ból oczu. Przecież nie patrzysz na to godzinami a poza tym można go sciemnic i nic nie ma prawa boleć @kowi: Nie chodzi o to, że się ktoś czepia ale w telefonie za tą kasę wyświetlacz powinien być idealny. Przecież to na niego tylko i wyłącznie patrzysz przeglądając neta itp. Nie patrzysz przecież na obudowę czy klapkę baterii. Wydaje mi się, że SONY dało tylnej części ciała po całej linii
  17. potwierdzam:wink: porównujac to do S3, to bateria dwukrotnie wydajniejsza, a używałem go tak samo jak obecnie Z1 Pamiętaj że oba telefony różni rok czy więcej. Bez sensu porównywać Z1 do S3. Jak już to Z1 - S4 Sony dało tyłka z wyświetlaczem. Sory ale w telefonie za taką kasę powinien być on lepszy.
  18. Ok pojemność pojemnością ale ciągle włączone wifi i pakiet danych raczej szybciej powinien wykańczać baterię. No chyba, że leży w szufladzie i nie odpalasz ekranu
  19. Jakoś ciężko w to uwierzyć
  20. A mi bateria normalnie około 8-10% przez noc zżera
  21. Teraz wszyscy udzielający się w tym wątku będą pisać jedno słowo z niemieckiego? Dziennik zakrapiany rumem 3/10
  22. A nie lepiej zrezygnować z umowy i wziąć sobie jakieś nju czy play na kartę a zaoszczędzone pieniądze z abonamentu przeznaczyć właśnie na zakup nowego fona?
  23. Panowie co jest nie tak skonfigurowane jeśli w standardowej przeglądarce androida wchodzę na stronę np. Epic Fail i po chwili ogladania filmiku wyłącza mi aplikację. Na chromie nie wyłącza ale nie mam głosu i zamiast plynnego filmiku są pojedyncze klatki. Na firefoxie pochodzi dłużej. Ale po powiedzmy 5 min znowu wywala.
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Potwierdzam - szaman będzie najlepszy. Ale nie wierz w to co mówią ci uliczni oszukańcy! Znajdź takiego prawdziwego z afryki
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    heheh chyba nie same hity z artykułu Piotrka glutamina i bcaa A pompa to chyba po aakg?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.