Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No właśnie nie chcę I węgli rzeczywiście nie mam zbyt dużo w diecie. Do jajecznicy dwie kromki chleba, do jednego obiadu czasami jakiś ryż/makaron, czasami do kolacji też ze dwie kromki chleba. Ale wracając do sedna. Wolałbym robić suchą masę trochę wolniej niż się zalać i później robić zbędne redukcje. Poza tym nie jestem obecnie chudy i w brzuchu przydałoby się zgubić troszeczkę. Więc dodatkowe węgle tylko go powiększą :/
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ty no u mnie dziennie jajecznica, później dwa razy kurczak, później twaróg i znowu białka jaj Wiadomo, że jeszcze bardziej mógłbym to dopiąć ale hajsu brakuje na super jedzenie. Teraz na święta Mikołaj ma przynieść białeczko, więc będzie minimalnie więcej białka dziennie. Ale mimo to 150 g utrzymuje w diecie.
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A mi siła troszkę spadła i ze 110 kg na 6 razy zeszło do 110 kg na 3 razy A 120 wcześniej 2 razy sam, teraz nie wiem czy bym targnął chociaż raz :/ Za to staram się bardziej spinać mięśnie przy każdym ruchu. Zakwasy nieziemskie!!!
  4. Pacific rim 4/10 Kapitan Philips 7/10 Lone ranger 6/10 Mama 4/10 Scary movie 5 2/10 Iluzja 8/10 Paranoja 8/10 Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Przysiady czynią cuda!!! Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Lepiej weź clen Przynajmniej efekty pewne Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Współczucia [*] Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Grubo idziesz Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  9. Ale to właśnie taki film ma być. Debilny i nie ambitny. Z dużą ilością krwi i latających kul. Z jakimiś wstawkami humoru i znanymi nazwiskami. I tyle. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To słabo :/ Szybkiego powrotu do zdrowia i naqurwiania na siłowni! Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak forma chłopaki? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    FA antykatabolix Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  13. Ja mam S3 w orange i chyba na 4.1 jeszcze lecę Czas chyba wgrać niebrandowany system albo zrobić jakiegoś roota? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. Kiedy będzie aktualizacja na brandowane telefony? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    250 g wołowinki z mięsnego, mielonej przy mnie
  16. Dlaczego? Bo ma lepsze parametry techniczne? Czy o co chodzi? Wiesz wg mnie i tak nie wykorzystasz nawet w 70% tego co dadzą ci obydwa telefony. Więc lepiej chyba wybrać coś na czym przyjemniej będzie oglądało się zdjęcia i filmy, czyli sgs4
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A u mnie wczoraj były burgery
  18. Sgs 4 Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi się nigdy nie chce wycinać tego tłuszczu i kostek. Dlatego wole już przygotowane Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja pier*ole ale hardkor Ciekawe jak piersi z biedry i lidla? Ktoś ma info że je "odświeżają"? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Może coś jest na rzeczy ale mimi wszystko będąc na masie nie marnowałbym kasy na bcaa. Lepiej kure kupić Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  22. Powinien jeszcze odszkodowanie wywalczyć Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakaś logika w takim myśleniu jest. Bo jak jesteś na masie to jesz ogromne ilości jedzenia. Więc teoretycznie pi treningu powinieneś albo wypić szejka albo zjeść kure. Wtedy bcaa niepotrzebne Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mimo wszystko chciałbym wyglądać tak jak oni. Teraz leci mi 3 rok ćwiczeń a postępy znikome. Oczywiście zaczynałem z niczego. Byłem mega gruby a teraz są jednak mięśnie. Ale jednak przyrosty dosyć małe Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja się zastanawiam jaki jest problem u mnie, że sylwetka się zbytnio nie rozwija :/ Jak patrzę na innych leszczy to aż zazdrość zżera Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.