Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. A da radę to jakoś zaadaptować do lapka Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  2. Panowie parę razy była tutaj rozmowa o jakiejś karcie SIM z juesej dzięki której ma się darmowy net w komórce. Czy jest jakaś opcja, żeby zaaplikować to do lapka? Przez jakąś przejściówkę czy coś?
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Haha dobre dobre Jeszcze keeatyna działa i białko. Reszta to ściema Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Też tak myślę Po cyklu kreatynowym zrobię przerwe małą i wrzucę luźny trening a później jakiś na siłę albo HST Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bo od początku wakacji mam powiedzmy ten sam trenig. Z tym, że podczas wakacji ćwiczyłem w siłowni garażowej a od września na normalnej siłowni. Jeszcze przez miesiąc chcę pociągnąć ten trening co mam a później jakaś zmiana. I teraz pytanie. Czy wrzucić trening na siłę, zeby siła nie spadła? Czy walnąć przez miesiac jakiś trening HST na rozluźnienie? I później jakiś konkret? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Piotrek jaki trening polecasz żeby coś zmienić? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  7. Grawitacja 8/10 za zdjęcia, za fabułę 6/10. Polecam ale w kinie. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No mi właśnie o takie spadki chodzi bo nie imprezuję co tydzień. Dla mnie jedno powtorzenie mniej w serii to tragedia Innych spadków nie odnotowałem Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Raczej jak zawodowcy Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Niestety :/ Tak już jest. Wystarczy krótszy sen i widac spadki. Przynajmniej u mnie tak jest Ostatnio też wypiem parę drinkow whisky z colą i spałem mniej niż 8h i następnego dnia klatka poszła BARDZO słabo. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Co wy chcecie? Definitywnie robi ćwiczenie zwane "przeskakiwaniem z nogi na nogę z linkami wyciągu górnego" I filmik pokazuje jak robić to ćwiczenie idealnie technicznie. Widać jak temu kolesiowi pracują: -brzuch -tricepsy -łydki -uda Naprawdę nie wiem co wy w tym widzicie śmiesznego? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie jak na razie 0,5 kg dziennie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  13. Tym którzy nie mieli jeszcze okazji oglądnąć polecam PROJEKT X. Niezła imprezka i fajne dziewczyny Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew::polew: Macie jakieś dobre przepisy na szybkie ogarnięcie piersi z kurczaka ? Już rzygam gotowanym i smażonym na patelaszcze w przyprawach Od czasu do czasu polecam to - kuchnia KFD.PL - YouTube Film nie trybi ;( Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Reggi niestety najszybciej jest pociąg na kawałki, w przyprawę i na patelnie. Do mycia tylko deska do krojenia, nóż i patelnia. Niestety ale żeby zrobić chociaż tortille to trzeba się już minimalnie więcej natrudzić Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No właśnie :/ A kasa liczy się przede wszystkim. I tak staram się raz na dwa tygodnie jeść wołowinę. Szczególnie w postaci dobrego burgera Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja już trzeci miesiąc na kurczaku pokrojonym w kosteczkę Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew::polew: Macie jakieś dobre przepisy na szybkie ogarnięcie piersi z kurczaka ? Już rzygam gotowanym i smażonym na patelaszcze w przyprawach roladki z cyca czikena z mozzarellą i suszonym pomidorkiem, owinięte wędzonym boczkiem Jeszcze nie wiesz do kogo się zgłosić po przepis na coś dobrego Miało być szybkie a nie wyszukane Idąc Twoim tokiem myślenia można by zrobić polędwiczki z piersi w dodatku sosu beszamelowego, smażone na winie z dodatkiem warzyw sezonowych, podanych z francuską grzanką itp. Ale chodzi o to, żeby zrobić to szybko Przynajmniej takie było pytanie. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak chcesz tyle wydać to szukaj czegoś wielozadaniowego I albo uderzaj w dobre, znane firmy jak Kettler albo właśnie coś z używek. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bierz tylko i wyłącznie żeliwne. Nie baw się w tańszy badziew typu guma czy wypełniony plastik. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale jaki zestaw? Hantli czy o co chodz Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak jak Piotrek pisze. Bierzesz coś w przedziale 5-10 kg i możesz zrobić wszystkie ćwiczenia na barki. Od unoszenia przodem, poprzez unoszenia w bok, unoszenia w tył, wyciskanie znad głowy, dociąganie do brody. Jest tego naprawdę sporo Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  23. Mi jeszcze działa Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  24. Nie wiem czy się dobrze odpali bo wklejam z komórki http://m.cda.pl/video/9772455/Syryjska-Druzyna-A Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  25. Z czego? Miałeś chyba na myśli autopsję Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.