Treść opublikowana przez Tzieland
-
System operacyjny Android
A da radę to jakoś zaadaptować do lapka Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
System operacyjny Android
Panowie parę razy była tutaj rozmowa o jakiejś karcie SIM z juesej dzięki której ma się darmowy net w komórce. Czy jest jakaś opcja, żeby zaaplikować to do lapka? Przez jakąś przejściówkę czy coś?
-
Siłownia
Haha dobre dobre Jeszcze keeatyna działa i białko. Reszta to ściema Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Też tak myślę Po cyklu kreatynowym zrobię przerwe małą i wrzucę luźny trening a później jakiś na siłę albo HST Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Bo od początku wakacji mam powiedzmy ten sam trenig. Z tym, że podczas wakacji ćwiczyłem w siłowni garażowej a od września na normalnej siłowni. Jeszcze przez miesiąc chcę pociągnąć ten trening co mam a później jakaś zmiana. I teraz pytanie. Czy wrzucić trening na siłę, zeby siła nie spadła? Czy walnąć przez miesiac jakiś trening HST na rozluźnienie? I później jakiś konkret? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Piotrek jaki trening polecasz żeby coś zmienić? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Grawitacja 8/10 za zdjęcia, za fabułę 6/10. Polecam ale w kinie. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
No mi właśnie o takie spadki chodzi bo nie imprezuję co tydzień. Dla mnie jedno powtorzenie mniej w serii to tragedia Innych spadków nie odnotowałem Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Raczej jak zawodowcy Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Niestety :/ Tak już jest. Wystarczy krótszy sen i widac spadki. Przynajmniej u mnie tak jest Ostatnio też wypiem parę drinkow whisky z colą i spałem mniej niż 8h i następnego dnia klatka poszła BARDZO słabo. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Co wy chcecie? Definitywnie robi ćwiczenie zwane "przeskakiwaniem z nogi na nogę z linkami wyciągu górnego" I filmik pokazuje jak robić to ćwiczenie idealnie technicznie. Widać jak temu kolesiowi pracują: -brzuch -tricepsy -łydki -uda Naprawdę nie wiem co wy w tym widzicie śmiesznego? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
U mnie jak na razie 0,5 kg dziennie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tym którzy nie mieli jeszcze okazji oglądnąć polecam PROJEKT X. Niezła imprezka i fajne dziewczyny Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
:polew::polew: Macie jakieś dobre przepisy na szybkie ogarnięcie piersi z kurczaka ? Już rzygam gotowanym i smażonym na patelaszcze w przyprawach Od czasu do czasu polecam to - kuchnia KFD.PL - YouTube Film nie trybi ;( Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Reggi niestety najszybciej jest pociąg na kawałki, w przyprawę i na patelnie. Do mycia tylko deska do krojenia, nóż i patelnia. Niestety ale żeby zrobić chociaż tortille to trzeba się już minimalnie więcej natrudzić Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
No właśnie :/ A kasa liczy się przede wszystkim. I tak staram się raz na dwa tygodnie jeść wołowinę. Szczególnie w postaci dobrego burgera Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Ja już trzeci miesiąc na kurczaku pokrojonym w kosteczkę Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
:polew::polew: Macie jakieś dobre przepisy na szybkie ogarnięcie piersi z kurczaka ? Już rzygam gotowanym i smażonym na patelaszcze w przyprawach roladki z cyca czikena z mozzarellą i suszonym pomidorkiem, owinięte wędzonym boczkiem Jeszcze nie wiesz do kogo się zgłosić po przepis na coś dobrego Miało być szybkie a nie wyszukane Idąc Twoim tokiem myślenia można by zrobić polędwiczki z piersi w dodatku sosu beszamelowego, smażone na winie z dodatkiem warzyw sezonowych, podanych z francuską grzanką itp. Ale chodzi o to, żeby zrobić to szybko Przynajmniej takie było pytanie. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Jak chcesz tyle wydać to szukaj czegoś wielozadaniowego I albo uderzaj w dobre, znane firmy jak Kettler albo właśnie coś z używek. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Bierz tylko i wyłącznie żeliwne. Nie baw się w tańszy badziew typu guma czy wypełniony plastik. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Ale jaki zestaw? Hantli czy o co chodz Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Tak jak Piotrek pisze. Bierzesz coś w przedziale 5-10 kg i możesz zrobić wszystkie ćwiczenia na barki. Od unoszenia przodem, poprzez unoszenia w bok, unoszenia w tył, wyciskanie znad głowy, dociąganie do brody. Jest tego naprawdę sporo Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
System operacyjny Android
Mi jeszcze działa Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Strefa Śmiechu
Nie wiem czy się dobrze odpali bo wklejam z komórki http://m.cda.pl/video/9772455/Syryjska-Druzyna-A Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Strefa Śmiechu
Z czego? Miałeś chyba na myśli autopsję Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4