Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Następnym razem na pewno spróbuję Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiesz może "jakościowo" odżywki są podobne (chociaż wg mnie w amerykańcach musi być coś niedozwolonego) to takie szczegóły niestety pokazują, że większość polskich firm jedzie jak najtańszym kosztem A gdy mam do wyboru coś dobrego zagranicznego i niedobrego polskiego to wybór jest prosty. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pierwszy wyznacznik to smak. Powiedzmy sobie szczerze, że białko za 200 zł powinno smakować przynajmniej przyzwoicie. A jest do d*py. Po drugie rozpuszczalność. Białko za tą kasę powinno się idealnie rozpuszczać a moje takie nie jest. Poza tym od razu goni na kibel. Mam porównanie z hamerykańcami, więc mogę coś o tym napisać. Co do wpływu na muskulaturę to jeszcze nie wiem ale pewnie będzie podobnie do tańszych białek z za oceanu. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja teraz ogarniam białko Treca Ultimate Protein i szczerze przyznaję, że jest MEGA słabe!!! Jednak polskie białka są 100 lat za murzynami Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  5. Tego to nie znałem. Będę musiał spróbować jak znowu mi się coś takiego przydarzy Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  6. Tylko sprawdź gdzieś na necie którą "stronę" przycisku głośności trzeba trzymać. Bo nigdy nie pamiętam czy górę czy dół. I pamiętaj, że ta operacja czyści totalnie telefon. Wszystkie ustawienia, hasła, dzwonki, aplikacje idą w las ,) Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  7. Wylaczasz fona, wciskasz na raz trzy guziki: włączania + home + głośność (albo góra albo dół) i robisz reset totalny telefonu. Czyścisz go ze wszystkiego co jest możliwe i przywracasz ustawienia fabryczne. Tyle to się różni od przywrócenia ustawień fabrycznych z poziomu Menu że po formacie z poziomu Menu ta ikonka nie znikała. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  8. Mi już parokrotnie "wieszał" się system i na ekranie głównym na ikonie wiadomości miałem znak nieodebranej wiadomości mimo, że wszystko odebrane. W takim przypadku tylko wipe ratuje niestety Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Książka z planem jest dla laików co nigdy nie mieli do czynienia z siłownią DVD pokazuje tylko niektóre ćwiczenia ale jest ok. Mając TRC zawieszone na drzwiach jest wiele ćwiczeń, których nie można wykonać Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja zacząłem ćwiczyć z TRXem. Jak na razie próbuje różnych ćwiczeń bez konkretnego planu. Muszę kupić sobie hak pod sufit bo na drzwiach się słabo ćwiczy i niestety są ograniczenia Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  11. Kumacji zero Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Potwierdzam Ale jestem ciekaw ich linii Core Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  13. Człowieku używaj interpunkcji Bo się czytać nie da. Jesteś polakiem to dbaj o język. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Trzeba by sprawdzić inne produkty z tej linii Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  15. Masz rację ale to samo tyczy się wszystkich materiałów. Czy to będzie pvc czy metal czy skóra itp. Ważne, żeby tel spełniał nasze oczekiwania i się nie sypał Mój S3 mega mi pasuje. Chociaż już mi farba schodzi z ramki wokół ekranu. Ale przynajmniej nie boję się go już szurnąć po stole z przerażeniem, że będzie miał jakaś ryskę. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Masz błąd w nagłówku aukcji. Masz napisane, że obciążenie 5 kg Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  17. Co nie zmienia faktu, że materiały metalowe to przeżytek Niestetu znakiem XXI w są tworzywa sztuczne Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Naprawdę wierzysz w te głupoty czy sobie teraz jaja robisz Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Nie no ja bajki to czytam córce na dobranoc To od teraz możesz jej też opowiadać o tym cudownym spalaczu tłuszczu Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Przez parę tygodni rób wszystkiego po trochu. Żeby tylko się przyzwyczaić do obciążeń, wyrobić odpowiednie ruchy i nie zrobić sobie krzywdy. Ja bym robił albo obwodowo albo po jednej serii z każdej partii co trening Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pro 2 już zamówiony. Także jak przyjdzie to zdam relację Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie Jutro zamawiam albo pro 2 albo wersję home. Bo też nie chcę zamawiać tej najdroższej bo to bez sensu Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Daleki znajomy raczej A trener b.dobry. Nigdy zreszta nie pytalem bo po co? On nie zarabia na sprzedazy trx wiec po co mialby klamac. Pro podobno lepiej wykonany i bardziej odporny. Cwiczylem na pro3 bodajze i wrazenia bardzo pozytywnr Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem czym sie rozni ale mam znajomka w Anglii ktory jest profesjonalnym trenerem TRX i polecal wlasnie wersje pro. A czy cos rozni te wersje to naprawde nie wiem. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiem wiem ale czasami ludzie mają słomiany zapał i później im leży. A nowy TRX to minimum 174 zł wersja pro 2. A za najnowsze pro 4 280 zł. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma nikt do sprzedania swoich taśm TRX po dobrej kasie? Bo czaje się na alle ale wolałbym kupić trochę taniej Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.