Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Mogę się założyć że nawet w salonie pracownicy nie wiedzą kiedy Myślałem że sobie go zdebrandowałeś LG G2 zaprezentowany - nowy król w świecie Androida? - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android. Wiesz ja nie mam zdolności jeśli chodzi o sprawy techniczne i boję się że coś roz*ierdolę i wtedy szkoda by była. Chyba, że napiszesz mi tutorial albo mi to zrobisz jak wyślę do Ciebie fona
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Reggi bierz 10g a nie 5 Po 5-tce nie będzie efektów i się zniechęcisz. W białku masz pszenicę lub soję? Bo tych składników chcę uniknąć za wszelką cenę.
  3. Wie ktoś może jak z aktualizacjami dla orange? Ja mam obecnie 4.1.2 XXELLA Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Piersi tez beda Potrzebuje czegos na rano i wieczor. Najlepiej jakis izolat zeby szybko sie wchlanial? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie, które białko wybrać: 98 PLN 119 PLN 109 PLN ---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ---------- Czy lepiej dołożyć do takich: 168 PLN 178 PLN
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To te moje aminokwasy AMINO X z BSN kosztowały 75 ziko + kurier. Smak rewelacja, lekko kwaskowaty. Rozpuszczają się po zamieszaniu łyżeczką, skład b.dobry. Biorę tylko po treningu. A przed treningiem to albo obiad z białkiem albo odżywka białkowa.
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Activlab to jedna z najtańszych firm i najgorszych wg mnie. Bez sensu wydane pieniądze. Lepiej zainwestować w coś o 10 zł droższego ale lepszego. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Od wszystkiego można dostać s*aczki Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale wiesz zdrowsze na pewno W tych Red Bullach itp to sama chemia :facepalm"? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Takie rzeczy to dla małolatów dobre. Przecież to sama chemia Jak już to coś w stylu Yerba Mate Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja testuję cm3 z czymś na pompę..i powiem, że testuje różne próbki, żele i niektóre to gówno. Jedne wy***ią Ci na ryju na czerwono, uszy szczypią..a pompy na siłce mało, inne zaś zero wypieków na twarzy, a dają pałeru. Ostatnio żarłem jakiś żel chyba z Treka i po podwójnej dawce było tak sobie. Pompa to nie to samo co power, więc nie możesz tak tego porównywać. Na pompe tylko i wyłącznie azotany NO lub AAKG. Na power tylko przedtreningowki, koks, kofeina lub/i efedryna Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Po treningu obowiązkowo BCAA i na noc białko. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    BCAA z BSN mega dobre w smaku. Polecam każdemu
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Przed chwilą zamówiłem bcaa BSN AMINO X. Koles dal mi spróbować smaku fruit punch i petarda. Ja wziąłem watermelon Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nitro fajne ale BARDZO szybko schodzi Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ktoś coś doradzi? Miał ktoś styczność? ---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- Kupiony Nitro Peak Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie, które białko lepsze na czystą masę i nie odkładanie się tłuszczu wokół cycków jak to jest przy białku sojowym: Inner Armour Casein 908 g + Gratis!! Chocolate KrK (3331861750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. INNER ARMOUR NITRO PEAK 2kg BIAŁKO PROTEIN OKAZJA (3387774243) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. INNER ARMOUR MUSCLE PEAK 2.27KG BIAŁKO PROTEINY! (3393041094) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mam jeszcze Pharma Freak - Protein Freak ale wystarczy na jakieś 2 tyg max
  18. U mnie pakiet włączony od czasu odebrania telefonu. Nigdy go nie wyłączam bo i po co. Średnio co miesiąc schodzi mi 300 MB. Oczywiście również nie oglądam filmików na YT. Poza tym net w orange nie jest za dobry Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  19. Ja mam 2 Gb danych i nigdy tego nie wykorzystałem nawet w 1/4 Także w PL używam tylko navi google. Za granicą byłby problem bo pakiety danych w roamingu to istne złodziejstwo. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  20. Nikt nie używa navi google? Ja tylko z nią jeżdżę i jak do tej pory wszystko było ok. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie no żarcie postaram się mieć w miarę ok ale chodzi o trening, jakie przerwy i ile serii roboczych? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wrzuci ktoś jakiś fajny trening na masę? Ale nie żeby zalać się tłuszczem tylko na ładną rzeźbę. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Po ile serii? Bo ostatnio byli wielkie poruszenie jak napisalem ze na duze 16-20, a na male 12-16. Tez wszystko zalezy od dnia bo czasami da rade zrobic wiecej a czasami sil brak przy pierwszym. Suma sumarum wydaje mi sie, ze 16 serii dla duzych partii i 12 dla malych to minimalne minimu Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Z takim pytaniem uderzył bym do kolegi "medik". On jest lekarzem więc pomoże więcej niż my sportowcy Od siebie dodam, że żadne odżywki nie wspomogą takiego urazu. Przynajmniej nie te ze sklepu Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Najpierw muszę zobaczyć na co pozwoli mi wakacyjna praca. Sezonowa robota jest wyczerpująca ale powinienem dać radę połączyć ją z treningiem. Postaram się również ograniczyć węgle i inne złe produkty i zacząć więcej biegać/jeździć na rowerze Może też zrobię sobie foto przed wakacjami i po żeby zobaczyć czy coś udało mi się zrzucić. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.