Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
To ile wy ćwiczeń robicie? Po dwa? 16 serii to 4 ćwiczenia przecież. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Może niech inni się wypowiedzą, bo ja uważam że 16 serii to minimum na duże partie. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Gili masz rację ale ja teraz nie robię siły Teraz mam taki trening, żeby się nie zatłuścić i żeby przybrać ładnej masy mięśniowej przy dodatkowym spalaniu zbędnego tłuszczu. A co do ilości serii to raczej tak powinno się robić. Tzn duże partie 16-20 serii, mniejsze ~12 serii. Jedynie ilość powtórzeń powinna zjechać do maks 5 ruchów. Ale oczywiście mogę się mylić. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
U mnie waga spora, 88 kg. Co do ciężarów to w Giant Set raczej nie dasz robić zbyt dużymi ciężarami. No i nie będziesz miał siły na zwiększanie obciążenia. Trening BARDZO wyczerpujący. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
On robi najpierw jeden mięsień 3 serie i dopiero drugi mięsień. Czyli najpierw bicek 4 ćwiczenia jedno po drugim i tak 3 razy. I dopiero tricek 4 ćwiczenia jedno po drugim 3 serie. Ja ogólnie robię na klatkę, plecy i barki 4-5 ćwiczeń po 4-5 serii. Tak żeby wyszło 20 serii. Na mniejsze mięśnie robie 3-4 ćwiczenia po 3-4 serie. Tak żeby wyszło 12-16 serii. Pomiędzy seriami do 90 sekund przerwy. Wychodzę spocony jak świnia. Aha i na początku robiłem po 12-14 powtórzeń ale nie było zadowalających zakwasòw, więc zwiększyłem ciężary i zszedłem do maks 8 powtórzeń i mięśnie fajnie bolą Ogólnie chcę zjechać trochę z tłuszczu i przybrać ładnej masy mięśniowej. Mam nadzieję, że ten trening się sprawdzi. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Proszę bardzo Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Spróbuj wielkiej serii "Giant set" Świetnie pompuje a wsparte odpowiednim odżywianiem powinno je fajnie rozwinąć Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
No to tylko mogę pogratulować Sam chciałbym tyle wyciskać. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Nie żebym się czepiał, bo w końcu po co ktoś miałby kłamać. Ale jakoś nie wierzę, że po miesiącu można wywalać takie ciężary. Sam ćwiczę uczciwie 2 lata. Jedynie z dietą problemy. I na ławce na serię 95 kg a na maksa 105 kg :shock: Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Panowie jak samemu "zrobić" ZMA? Ktoś tu kiedyś wrzucał proporcje i co kupić w aptece i jak zmieszać. I co polecicie na wzrost testosteronu? Oprócz igły Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Wiele osób tak ma i to jest zależne od tego czy ktoś wrzuca na forum miniaturę czy zdjęcie prawdziwych rozmiarów itp Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Odinstaluj i zainstaluj starą: Opera Mobile Classic Czy te przegladarki doczekały się juz sprawnej funkcji automatycznego zawijania tekstu przy powiększeniach? Jesli nie, to dla mnie dyskwalifikacja. Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi z tym automatycznym zawijaniem przy powiększeniu ale nawet jeśli tego nie mam to mi to jakoś mocno nie przeszkadza Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
O tym pisałem. Koleś dobrze gada. I mega wygląda. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Eee tam. Ktoś tu chyba wrzucał filmik z CT Fletcherem "Boisz się że będzie boleć". Lepiej go obejrzeć i isc na siłownię i robić swoje. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Mi telefon wytrzymuje półtorej dnia. Przy mocnym użytkowaniu dzień. Ogólnie mam włączone Google Now i zauważyłem, że to mocno baterię zżera. W nocy ucieka mi 10% gdzie wcześniej było tylko 6%. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Ja używam standardu który otrzymałem od orange. Nie chce mi się po prostu bawić z tym rootowaniem, romami, kernelami. Mi przez noc ostatnio zżerał 12%. Dzisiaj robiłem vipe bo zaczął zamulać i mam nadzieję, że będzie jak na poczatku i w noc będzie uciekało jakieś 6% Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Ja bardzo dużo dzwonię, czytam fora na tapce, słucham muzyki, czasami coś na necie, teraz doszedł serwis google+, do tego maile i smsy. Ja tez ładuję pod wieczór. I starcza mi na caly kolejny dzień. A pod wieczór zazwyczaj zostaje 30-40%. Także wytrzymał by podejrzewam jakieś 36 godzin przy intensywnym użytkowaniu. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Ja też zgadzam się z Pablo, że normalnie uzytkujac telefon nie jest on w stanie wytrzymac więcej niż 24 h. Oczywiście jak się nie siedzi na necie, nie ma uruchomionych widgetow na ekranach, nie używa żadnych aplikacji, a telefon tylko leży to wytrzyma i tydzień Ale nie wierze w bajki o 3 dniach użytkowania normalnego Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jakiś czas temu oglądałem na HBO bądź Canal+ i naprawdę super film Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Ja jadę na domyślnej przeglądarce w sgs3. I nie mogę nic jej zarzucić. Tylko nie mam pojęcia co to jest? Być może też delfin Poza tym uważam, że Chrome jest jedną z szybszych przeglądarek na smartphony. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Właśnie zastanawiam się nad ich bcaa bo na 5g całość to aminokwasy, bez żadnych dodatków. Tylko nie mogę znaleźć cen? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
polecam sobie rozkminic AMIX NUTRITION A może coś polecisz? Bo próbować wszystkiego to bez sensu Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Lepiej tzn? W porównaniu hitec vs fa to hitec wychodzi taniej w przeliczeniu na jedna poracje (10g) czystego bcaa hitec-1,67zł fa-1,73zł Ale w 10g hiteca nie masz tyle samo bcaa co w 10g fa Zeby bylo tyle samo bcaa w porcji to hiteca musisz przyjac 13g a fa 10g Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Ja zawsze brałem anticatabolixa bo z glutamina jest ale teraz też wypróbuję tego co Reggi wrzucił Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
No ok ale i tak fa wychodzie lepiej Bo na porcję jest tyle samo bcaa. A skoro z fa mozesz wziac ich wiecej to wiecej bcaa przyjmujesz Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2