Treść opublikowana przez Tzieland
-
System operacyjny Android
NO takiej funkcji do Galxy Tab nie ogarnie chyba ---------- Post dopisany 11-04-2013 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 20:48 ---------- Przyszła wsuwka SAMSUNG GALAXY S3 MINI i8190 Etui 100% SKÓRA FOLIA (3087513955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mam mieszane uczucia ale ogólnie może być. Skóra bardzo mięciutka. Na pewno nic się nie porysuje. Jak na razie ciężko się wsuwa i wysuwa ale to kwestia wyrobienia. Zobaczymy jak długo wytrzyma.
-
Siłownia
u mnie jedno i drugie na mega + Ok o to mi chodzilo Dorzuce sobie jeszcze aeroby zeby spalic to co zbedne i powinno byc bardzo dobrze Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Był ktoś na Spring Breakersach?
-
System operacyjny Android
Ale dalej uważam, że lepiej wpasować tam Samsunga Tab 10.1 Parę pomysłów ściągnąc od tego anglika, trochę porzeźbić w garazu lub pokoju i jest coś jeszcze lepszego
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
Ehh ciągle doją naiwnych ludzi. Chociaż nie powiem, że pisma z nazwą kancelarii i firmy windykacyjnej nie działają na wyobraźnię. Tylko ciekawe jak to prawnie jest rozwiązywane? Niby można odstąpic od umowy ale nie mozna. Niby sa okresy wypowiedzeń ale terminy są niejasne. Każdy "znawca" na necie pisze co innego. Ciekawe czy już kogoś wezwali do tego sądu lub czy komuś coś zrobili oprócz wysyłania wku*wiającej korespondencji?
-
Siłownia
a daj spokój z tą muzą na siłce Sprawdź maila Tomek Maila sprawdziłem Dzięki wielkie W połowie maja chyba go wprowadzę. Powiedz tylko czy to był na masę czy na siłę czy na co? Bo mi trochę masą i siłą trąca
-
System operacyjny Android
Ta folia porażka FOLIA SGP SAMSUNG GALAXY S3 i9300 WYPRZEDAŻ (3113403668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zmarnowałem dwie szt. zanim doszedłem jak to mniej więcej założyć, a i tak zostały bąbelki Plus za folię na tylni panel Ale ogólnie nie polecam. Folia strasznie się klei i dlatego nie można dobrze usunąć bąbli
-
Siłownia
Niestety przedtreningówki są fajne ale tylko przez pierwszy tydzień. Organizm szybko się do nich przyzwyczaja i trzeba brać coraz więcej. Dodatkowo strasznie pustoszą organizm i niszczą go od środka. Większość przedtreningówek jest dosyć mocna a jeśli ktoś zaczyna brać dawki podwójne lub potrójne to już w ogóle wita się ze śmiercią Mi też dobra muza pomaga. I najlepiej na słuchawkach a nie to co puszczają z siłowni
-
System operacyjny Android
Ok Myslalem ze chodzi o folie case mate. Obecnie tez mam taka nakladke na tylnia obudowe ale nie case mate. W pracy mi dwa razy tel spadl na podloge i nic sie nie stalo ale na szczescie byl to upadek moze z pol metra tylko. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Ok rozumiem. Dzięki za info
-
System operacyjny Android
Nie prawda Andrzej, jak trzymasz w ręce S3 i ktoś Cię potrąci to nie spadnie na ziemie telefon razem z wsuwką bo wcześniej wyciągnąłeś go z niej. Jak by nie case mate na tył to pewnie bym miał po wyświetlaczu/dotyku bo spadł mi z 1,5 metra jak gówniarz wbiegł we mnie gdy pisałem smsa. Czyli co, mowisz ze folia rzeczywiscie chroni przed peknieciem ekranu? Wydawalo mi sie zawsze ze to sciema Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- Od czego jest plik "Bugsensedata" i "Ping_1365..." Doda, że pliki są folderze Wszystkie pliki we wbudowanej pamięci.
-
Siłownia
No i właśnie o to mi chodzi. Bo kurde ale nie mogę zrozumieć czemu mi słabo idzie Może nie mam restrykcyjnej diety ale staram się jeść możliwie dobrze. Ale zastanawiam się ile by taka normalna dieta kosztowała, jeśli chodzi o składniki oczywiście. Wiadomo, że kulturystą nie chcę być ale żeby coś tam rosnąć.
-
Siłownia
A jak finansowo wychodzi dieta? Bo pewnie dużo ryb jesz?
-
System operacyjny Android
Gruba rzeźba Ale efekt prima sort. Tylko, żeby tak to ogarnąć to trzeba mieć niezłe zdolności manualne i kupe kasy Poza tym dla siebie wybrałbym Samsung Tab 10 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
W najgorszym wypadku można pociągnąć kabel zasilający za tunelem i wpiąć się w zapalniczkę Dobrze by było mieć Andka w samochodzie. I to jeszcze z dostępem do neta. Cudo. Wtedy Andek mógłby mocno opanować rynek.
-
System operacyjny Android
Dokładnie Gdzieś widziałem, może nawet na forum, taki projekt że ktoś wyjął tableta z obudowy i wsadził ekran z elektroniką właśnie w miejsce 2DIN. Na pewno lepsze to od projektu Car PC. Szczególnie, że teraz tablety wychodzą naprawdę porządne.
-
Problem z netem UPC
Mi tez sie laczylo do czasu. Przeciez o tym jest temat. Nie chce mi sie tlumaczyc drugi raz. Wszystko napisane w pierwszym poscie. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Problem z netem UPC
Wiesz ja jako takich problemow z nim nie mam. Predkosc lacza ok, sygnal w mieszkaniu jest dobry i nie zanika. Tylko teraz wyszedl taki kwiatek i nie wiadomo dlaczego, bo ja nic w ustawieniach nie zmienialem. Wazne ze zaczelo to wszystko chodzic. Musze jeszcze tylko sprawdzic czy oprocz telefonu inne urzadzenia mi sie polacza. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Problem z netem UPC
Tak Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Muzyka w naszych autkach
Masz więcej podobnych nut? Ale innego wykonawcy, bo tego Pakistana sobie już ściągnąłem
-
Problem z netem UPC
Jak bede w domu to jeszcze poprobuje. Tylko dziwi mnie to, ze tak nagle sie to zmienilo. Wydaje mi sie, ze tak samo jak kokega pisze, tez mialem swego czasu podlaczonych wiecej urzadzen. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Przyszła odpowiedź od analityka UPC, żeby w panelu sterowania w menu zarządzania połączeniami bezprzewodowymi usunąć dane urządzenia z sieci WiFi (w moim planie taryfowym może być tylko 5 urządzeń). Teraz pytanie, gdzie w Windows 7 znajdę to menu do zarządzania połaczeniami bezprzewodowymi? Mam coś takiego jak połączenia internetowe ale tam nie ma opcji podglądnięcia sieci WiFi i sprawdzenia urządzeń do niej podłączonych. ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- Jakie piwo pijesz Pomogło zmienienie Mac Restrict Mode na Deny Tylko czy teraz zawsze będę musiał mieć tam wpisany adres MAC urządzenia, które będę chciał podłączyć? I czy ktos wie dlaczego tak to trzeba było zrobić, żeby zaczęło normalnie hulać? Przecież nic nie zmieniałem a samo też by chyba się nie zmieniło?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
- Ciekawe filmy warte obejrzenia
A widziałeś go w ostatnich Untouchables Aż nóż w kieszeni się otwierał kiedy zaczynał coś gadać Oczywiście to samo mozna powiedzieć o "I'll be BACK" Arnolda i "Jupi kajej madafaka" Bruce'a- Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie wierze w to co czytam ..... :facepalm: To taki trochę Van Dame dzisiejszego kina akcji Ale Statham potrafi tez zagrac w normalnych filmach, np bodajze Angielska robota o napadzie na bank, a Van Dame potrafi sie tylko bic i tanczyc do piosenki Weekendu. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- System operacyjny Android
Do mnie wlasnie idzie skorza wsuwka Folia na wszelki wypadek tez wpadnie. Wzialem SGP bo tej co Pablo podawal nie bylo na alle Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 - Ciekawe filmy warte obejrzenia