Treść opublikowana przez Tzieland
-
System operacyjny Android
Czy S3 ma możliwość ustawienia ruchomej tapety na ekran blokady? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Po ile S4? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Wioślarz wg mnie nie pomoże na brzuch. Najbardziej tam pracują ręce i plecy + delikatnie nogi (wszystko zależy od techniki). Ale już orbitrek i rowerek jak najbardziej. Pamiętaj o utrzymywaniu odpowiedniego tętna. Podczas ćwiczeń też nie rób za długich przerw. Jedynie na wyrównanie oddechu i jazda dalej. Brzuch natomiast ćwicz jak najbardziej intensywnie. Przerwy pomiędzy seriami/ćwiczeniami max 30 sekund. I najlepiej jak najwięcej powtórzeń. Ale i tak żeby zgubić brzuch to trzeba chodzić, biegać, jeździć na rowerze lub chodzić na fitness itp. Widzę to po sobie. Pod warstwą tłuszczu czuję za***iste mięśnie ale oponka 2-3 cm trzyma się jak oszalała mojego ciała
-
perfumy
Mam Chanel - Allure Sport i powiem Ci, że jakoś nie powala mnie ta perfuma może dlatego, że używałem ją w zimie na zmianę z klasykiem - Chanel Allure Home, który zdecydowanie lepiej pachnie (uwalniająca się woń nawet po paru godzinach jest genialna). W aktualnym wydaniu Men's Health Allure Sport jest polecana jako bodajże najlepszy zapach na dzień Chyba muszę sięgnąć po nią i wypróbować ponownie:decayed: Ogólnie chyba wszystkie Chanele Allury fajnie pachną Mi się spodobał ten Sport bo bardziej rześki jest i w lato na pewno wypadnie genialnie @selekt: No mi też o tego chodziło. Tak samo w miarę orzeźwiający zapach z idealną nutą klasycznych Bossów.
-
perfumy
Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne. Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są: Versace - Eau Fraiche Armani - Sport Code Gucci - Pour Homme II Hugo Boss - In Motion Chanel - Allure Sport Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę? Hugo Boss - In Motion srebrny Aqua di gio jest ok ale bardziej z Armaniego podoba mi się Sport Code A co do Bossa to chodzilo mi o In Motion taki w kuli z pomarańczowymi akcentami. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
perfumy
Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne. Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są: Versace - Eau Fraiche Armani - Sport Code Gucci - Pour Homme II Hugo Boss - In Motion Chanel - Allure Sport Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę?
-
Strefa biegaczy, triathlon
Na siłowni ćwiczę 3-4 razy w tyg, do tego teraz dojdzie rower 2-3 razy w tyg. I właśnie zamiennie z rowerem chciałbym biegać. Wiadomo, że jak na razie celem jest zgubienie brzucha, bo jakiś tam jest. Z tego co wiem od znajomego trenera to tłuszczyk się pali po około 20 min marszu z tętnem około 130 uderzeń na minutę. Nie wiem jak to się ma do biegania? Czy trzeba utrzymywać podobne tętno? Rowerem np. staram się bardziej interwały robić, czyli wjazd pod górkę, później równy teren i znowu jakaś górka, żeby to tętno ciągle było na w miarę wysokim poziomie.
-
Strefa biegaczy, triathlon
no i dobra rozgrzewka przede wszystkim. Jak ja nie rozgrzeję nóg, to po 2 minutach biegu łydy mi puchną, a po porządnej rozgrzewce to odddechu brakuje a nogi mogą NAJPIERW 5 minut rozgrzewki, kilometr wolno pace ~ 6,5-7/km, potem rowno 5,4-6 ile dasz rade... jak na bieżni zawsze ja podnieś sobie trochę wg mnie mniej obciąża niż płaska - ja osobiście jednak wole biegać na zewnątrz przy takiej pogodzie jak teraz... Marsze mam juz za soba, 2 razy w tygodniu po okolo 40 min z predkoscia 6 km/h z nachyleniem biezni 8-16. Takze to juz mam opanowane Podejrzewam, ze jak na poczatek ustawilem sobie za duze tempo po prostu. Trzeba zaczac spokojniej i bedzie dobrze. Z rozgrzewka to wiem, ze musi byc. I to tez mogl byc moj blad bo wtedy jej nie zrobilem Zobaczymy nastepnym razem jak pojdzie. A co biegania na zewnatrz to tez bym chcial ale nie chce sie na razie blaznic, bo podejrzewam ze 1 km dobrze nie przebiegne Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa biegaczy, triathlon
Witam. Czy macie jakieś rady na szybko "pompujące się" łydki? Chciałem zacząć biegać i próbowałem pierw na siłowni na bieżni. Ale po 5 minutach biegu z prędkością 10 km/h łydki miałem tak napompowane, że chodzić aż nie mogłem. Dodam, iż do biegania nie jestem przyzwyczajony. Przez ostatnie 3 lata tylko siłownia i czasami tylko rower. A może technika biegania zła? Robię dosyć długie kroki. Mam 1,76 m wzrostu i np porównując siebie do kolegi niższego o około 3-5 cm to robiłem dużo dłuższe kroki podczas tego biegu na maszynie. Może w tym tkwi problem?
-
W jakiej sieci masz telefon?
Orange 129,90 Brałem tylko z uwagi na dobrą cenę telefonu, której nie mógł wtedy nikt pobić. Wszystko free.
-
Siłownia
Sterydy Pewnie też masz rację. Można to podeprzec faktem, iż hamerykance sa zazwyczaj duzi i zbici. A dlaczego? Bo jedza w uj wołowiny, która pewnie jest faszerowana sterydami Albo innym GMO Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Ja piersi albo pieke w piekarniku albo na patelni grillowej, ewentualnie w kostke i na oliwie. Do wszystkiego używam przyprawy zlocistej do kurczaka, czasami dodam troche curry. Jak smaze go w kostce to dorzucam jeszcze marchewkę, pora, kukurydzę, troche soku z cytryny i sosu barbecue. Jakoś to później smakuje. Ryby niestety nie jem prawie w ogóle bo nienawidzę yebania się z oscmi, a niestety u mnie nawet filety bez ości mają ości A na poledwice z dorsza to mnie nie stać Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
No prosze Cię. Podróba i skrytym parowko-zerca mówię stanowcze NIE A tak na serio to telefon wzięty na umowę z sieci, także nie podejrzewalbym repliki. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
A mi tak I tylko ponowne włączenie telefonu pomaga. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Czy komuś zablokował się kiedyś ten pasek szybkiego dostępu rozwijany z góry ekranu? Chodzi o SGS3 of kors Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wtf? Pomyliles wątki. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Daj znać czy opłaca się go oglądać na dużym ekranie. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Gdzieś około kilograma kury dziennie A o HMB to w prasie piszą nawet, że nie działa. Ja tego nigdy nie brałem bo zawsze czytałem, że to nie przynosi ŻADNYCH efektów Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Był ktoś na tym nowym filmie z Cruisem?
-
System operacyjny Android
no właśnie tez słyszałem pozytywne opinie o niej Dla mnie jest ok, ponieważ internet mam za free i google maps może chodzić na okrągło. Poza tym nie muszę instalować kolejnego programu, który będzie mi zamulał telefon. A jeśli chodzi o funkcjonalność to wg mnie jest ok. Trasę pokazuje b.dobrze, na końcu trasy jest zazwyczaj zdjęcie budynku/miejsca gdzie powinniśmy zakończyć jazdę. Jak dla szarego użytkownika uważam, że nawigacja google maps jest wystarczająca.
-
Siłownia
O i to jest prawdziwe podejście osoby, która ćwiczy Też jestem za kurczakiem A jeśli chodzi o HMB to więcej słyszałem złych opinii (że nie działa) niż dobrych.
-
Siłownia
HMB sobie odpuść. To placebo. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Nawigacja google maps Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
To jak juz komediowe to Jak poznalem wasza matke tez jest ok Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Muzyka w naszych autkach
Ja teraz katuje całą płytę DOPE D.O.D. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2