Treść opublikowana przez Tzieland
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Widzisz dla mnie kino akcji to filmy ze Stathamem, Jetem Li, nowe Miami Vice itp. na filmy z De Niro i Pacino jestem za mlody Heat nie ogladalem chyba wiec trzeba bedzie nadrobic filmoteke Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Transporter 1, Adrenalina 1 i 2 Ale pamietaj, ze to aktor kina akcji a nie kina ambitnego niszowego z zacieciem dramatyczno-psychologicznym. Wg mnie jest duzo lepszym aktorem niz Van Dame, Segal. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie wierze w to co czytam ..... :facepalm: A co nie jest tak? Moze jego kunszt aktorski jest daleki od legend kina ale jesli chodzi o flmy akcji jest obecnie jednym z najlepszych aktorow. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Wlasnie ja mialem Case Mate i na poczatku byla fajna taka chropowata ale jak teraz poczulem gladkosc ekranu to nigdy wiecej. Z tym zaparowanym pomieszczeniem dobry pomysl. Bo wczoraj jak chcialem nakleic druga sztuke case mate to wlasnie jeden wlosek sie dostal pod i lipa sie zrobila Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Ja na razie zero, bo pierwszego dnia byla juz folia. Teraz bede musial przemeczyc sie pare dni i mega uwazac, bo nowa dopiero idzie Zamówiona wsuwka jest do S3 ale mini Nie wiem jak tego nie doczytalem. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Uff, zmienione na wsuwkę do S3. Dobrze, że tak długo się ociągali z wysyłką Teraz tylko folię muszę domówić, bo w zestawie nie będzie i chyba skuszę się na tą co Pablo pokazał. @Pablo: Folia jest typu clear czy mat? I czy w dotyku jest gładka czy taka chropowata?
-
System operacyjny Android
Ja zamówiłem skórzaną wsuwke i z nia przyjdzie jakas folia gratis. Jak nie da rady to zamowie ta co polecasz i sprawdze. Najlepiej by bylo trzymac fona bez folii ale jakos boje sie ze sie porysuje. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie wywołuj wilka z lasu:decayed:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wszystkie filmy ze Stathamem miło wspominam ale przez naszą aktoreczkę tego pewnie nie oglądnę. I dla mnie to wielka strata, bo Jason jak zwykle zrobi rozpiździel
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ale ogladac Buzek na ekranie wysłane GALAXY S3 I co w tym takiego nienormalnego? To, że nie potrafi grać i z wyglądu też mi nie pasuje do aktorstwa. Ot co. A nie chcę, żeby swoją obecnością psula mi przyjemność oglądania filmu Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Panowie jaką folię na wyświetlacz polecacie? Miałem do tej pory Case Mate'a matowego ale podczas wymiany na nową zakochałem się w wyglądzie ekranu "clear" Moje typy znalezione na alle: FOLIA SGP SAMSUNG GALAXY S3 i9300 WYPRZEDAŻ (3113403668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Folia GLLASER Samsung Galaxy S 3 III Carbon na tył (3083812928) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. http://allegro.pl/grawerowane-laserowo-obudowy-na-samsunga-galaxy-s3-i3146034000.html
-
Problem z netem UPC
Próbowałem już dodawać MAC mojego fona ale to też nic nie daje. Jakby gdzieś w ustawieniach pamiętał ile jest urządzeń Z drugiej strony wydaje mi się, że kiedyś dawno temu nie było takiego problemu nawet jak było więcej sprzętu podłączonego przez wifi Jutro do nich dzwonie i dowiem się o co kaman. Jak już wyjaśnię sprawę wrzucę tutaj info.
-
Problem z netem UPC
Niby widać, że nikt nie jest połączony a jednak. Problem dalej jest Sieć mi wyszukuje ale nie mogę się połączyć i wyskakuje błąd autoryzacji.
-
Problem z netem UPC
Hasło na pewno dobre bo po resecie ustawienia wróciły do fabrycznych i hasło jest fabryczne. Ale na 100% wpisuję poprawne
-
Problem z netem UPC
Ustawienia routera tylko z poziomu przeglądarki mam dostępne i niby tam jest połączony tylko mój komp stacjonarny
-
System operacyjny Android
Może ktoś z Was będzie miał jakiś pomysł http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/problem-netem-upc-268727/
-
Problem z netem UPC
Witam. Mam mały problemik z netem z UPC. Dokładniej chodzi o liczbę przypisanych urządzeń i ich dostępu do sieci. Prawdopodobnie mam możliwość podłączenia tylko dwóch urządzeń do routera (Thomson TGW 850). Jednym jest komp stacjonarny podłączony przez kabel i problem pojawia się z drugim urządzeniem, ponieważ mam PS3 (które do tej pory normalnie się łączyło), mam też telefon (SGS3) i laptopa. Do tej pory przez wifi łączyła się tylko PS3 i było ok. Następnie doszedł też telefon i nie było problemu. Dopiero jak w laptopie wyszukałem sieć i się dołączyłem zaczęły się dziać cyrki. PS3 już nie wyszukuje sieci, tak samo w telefonie. Wyskakuje błąd uwierzytelnienia. Router już zresetowany przyciskiem z tyłu. Dodatkowo odłączony od prądu, aby jakieś tam ustawienia z pamięci wykasować. Nic to jednak nie dało. Na chwilę obecną podłączony jest tylko komp stacjonarny. Laptop aktualnie jest poza domem, więc nie ma opcji połączenia. PS3 jest wyłączona a mimo to na telefonie nie chce się połączyć Może ma ktoś jakąś radę? Napisałem już do działu technicznego UPC ale nie podejrzewam, że coś wymyślą
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ale ogladac Buzek na ekranie wysłane GALAXY S3
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wlasnie widzialem reklamowke Strasznego filmu 5 wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Oj Piotrek Piotrek po co ten sarkazm wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Zbyt intensywny trening.Brzucho wystarczy 3 razy w tyg.robić.Co robisz na brzuch? Jak ławkę to sobie odpusc i rób spięcia. wysłane za pomocą tapki Wlasnie chyba dobrze, ze sa zakwasy bo znaczy ze sie nie opierdala a trenuje porzadnie Ja zakwasy mam prawie po kazdym treningu. wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Ja obecnie na splicie: Klata, triceps, brzuch Plecy, biceps Barki, nogi Biceps, triceps, brzuch Roznie cwicze. Czasami dwa dni pod rzad. Czasami jeden dzien przerwy pomiedzy. P treningu jak mam sile to bieznia minimum 20 min i w dni wolne jak jest czas to 40-50 min. Z tym brzuchem to sie calkowicie zgodze, ze najwazniejsze sa aeroby. Samo cwiczenie brzucha powiekszy tylko jego obwod, bo oprocz zalegajacego tluszczu beda rosly miesnie. A zeby pozbyc sie tluszczu to trzeba niestety troche pochodzic itp. wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Aakg Treca mialem. A nitro jeszcze nie mialem okazji wcinac. Moze przed wakacjami sie sprobuje wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
W pompe akurat wierze, bo bralem kiedys aakg i bylo widac. Tylko chodzi mi o to, ze erekt jest tylko podczas treningu i moze z 30 min po. Pozniej pompa schodzi i zostaje flak. Kreatynka dluzej zostawia chyba efekty? Poza tym cos slabo wychodzi ten nitrobolon bo porcja ma 30g, dziennie trzeba przyjac 3 porcje, czyli pucha 1100g starczy na 10 dni A tanie to to nie jest wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Ja tylko kapsułki przyjmuje, bo proch na mnie źle działa Nad Nitrobolonem też się zastanawiałem ale zniechęcają mnie krótkotrwałe efekty Masówek się nie tykam, bo brzuch już jest i nie chcę go powiększać
-
System operacyjny Android
Na tapce niestety niektóre fotki wyskakuja normalnie a inne miniaturki sa jak z Minecrafta