Treść opublikowana przez Tzieland
-
System operacyjny Android
Fajne dodatki wellness jesli ktos cwiczy, jednak ich cena zdecydowanie za wysoka. Za pasek do pomiaru rytmu serca zycza sobie 320 zl Polaris juz jest tanszy wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Z tego co pisza na forum android to resetowanie reczne jest tym samym co przywrocenie ustawien fabrycznych z poziomu MENU w telefonie. Z tym ze resetowanie reczne jest przewidziane na wypadek gdyby telefon nie chcial sie wlaczyc po nieudanej aktualizacji etc. Takze podejrzewam ze skutek bedzie taki sam. Ciezko mi powiedziec co serwis robi z telefonem ale jak od nich wrocil to smigal az milo. Zero przeskokow widgetow, zero zawiech, nic nie mulil. A teraz to jest tragedia A musze dodac ze nie sciagam apek prawie w ogole. Najwiecej to po necie smigam ale cookies i cache tez ostatnio czyscilem wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
to sam sobie zrób wipe'a:wink: Robilem jakis czas temu z poziomu MENU ale szczerze to nie spowodowalo to jakiejs zauwazalnej roznicy. A po odebraniu telefonu z serwisu chodzil jak na przyspieszeniu wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Jak wejdziesz w telefon i spis połączeń, kliknij na lewy przycisk i wybierz opcje widok. Tam zaznacz "wszystkie połączenia" i wtedy sms'ow Ci nie będzie pokazywało. Co do kontaktów, ja mam wszystkie wrzucone na gmailu i wszytko ładnie lata Ja tez mam sychronizacje kontaktow z kontami google i jest rewelacja. Nie trzeba ich zapisywac na sim ani na telefonie. Jedyne co mnie denerwuje to to, ze ostatnio cos mi telefon zaczal wolniej pracowac. Np jak wchodze w smsy to dosyc dlugo je laduje, jak po rozmowie wracam do kontaktow to tez zajmuje pare sekund, no i np jak wylaczam tapatalka tzn wracam do glownego ekranu to widgety mi na chwile znikaja i laduja sie od nowa. Podejrzewam jakies syfy z internetu ale norton nic nie widzi. A nie chce oddawac fona do serwisu pod jakims innym pretekstem tylko po to, zeby mi system od nowa zaladowali. wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
A może coś po Polsku Pablo który lepszy ??? Snapdragon wysłane kurierem
-
Siłownia
Z megabola mam biovita 80% bialka i econo 70% bialka. Jak na razie dopiero testuje takze nie moge potwierdzic ani zaprzeczyc temu co piszesz. Niedlugo wpada CM3 i trzeba troche masy i sily nabrac, a pozniej redukcja. wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
W każdym razie jeśli masz ten serwis darmowy to warto go mieć. Ja dosyc często słucham z niego muzyki i zawsze cos ciekawego się znajdzie
-
System operacyjny Android
Mi to nie przeszkadza, bo w aucie podłączam telefon bezprzewodowo i mam muze z Deezera w głośnikach. Może nie ma tam wszystkich utworów, szczególnie jeśli chodzi o polski HH ale uważam, że jest jej wystarczająco dużo, zeby nie nudzić się na siłowni
-
System operacyjny Android
Ja uzywam deezera bo mam za darmo w abonamencie. Muzy mozesz sluchac online i mozesz ja zapisac na telefonie/pamieci zewnetrznej i sluchac offline wysłane kurierem Ale da się tk potem zgrać na płytę czy tylko odtworzyć na telefonie? Oj nie powiem ci jak to dokladnie jest. Na pewno jest folder w ktorym to sie zapisuje bo ja mam juz sciagniete pare albumow i deezer zajmuje mi ponad 1 giga miejsca. Ale nigdy nie szukalem tych piosenek wiec nie wiem czy mozna to sobie jakos zgrac. Ogolnie bardzo przydatny program. Szczegolnie na silowni Sprawdzilem i nie da rady tego nagrac na plytke bo pomimo iz dane zajmuja ponad 1 giga to na telefonie zapisuja sie w niewiadomym formacie i nic z tym nie mozna zrobic wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Ja uzywam deezera bo mam za darmo w abonamencie. Muzy mozesz sluchac online i mozesz ja zapisac na telefonie/pamieci zewnetrznej i sluchac offline wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Podszkol się iPad 3 - test, cena i opinie. Nowy iPad 32GB Wi-Fi+4G - zasługuje na tron?. benchmark.pl Ok moj blad wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Przytrzymaj dluzej wysłane kurierem
-
Strefa Śmiechu
Nie wiem co chcieli tym osiagnac, ale to co zrobili to karykatura samych siebie, a nie kosciola. (nie smieszy) Komentarz tez im wystawiles wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
no i jak ceny beda dobre to bede kupowal wiecej Gdzie je pozniei slesz? Na rosje wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Ipady byly dopiero 2 to skad u ciebie ipad4? wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Wlasnie mi zawsze blokuje sie ekran jak wybieram numer i jest zajete. I czasami tylko jak ktos zakonczy polaczenie szybciej niz ja. Irytujace to jest ale da rade przezyc. Moze to jest zalezne od rodzaju blokady jaka mamy? Chodzi o blokade ekranu. wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Czy wam tez (w sgs3) blokuje sie automatycznie ekran jak ktos skonczy z wami rozmawiac lub numer na ktory dzwonicie jest zajety? wysłane kurierem
-
Siłownia
Testuje tego megabola bo bialko bylo fajnie tanie i az zal bylo nie kupic. Wiadomo ze duzo zalezy od diety ale czasami ciezko ja utrzymac. Ja ogolnie nie jem smieci ale diety jako takiej tez nie trzymam. Staram sie miec rowne przerwy pomiedzy posilkami, jem 2 obiady dziennie + sniadanie i kolacja, do tego dorzucam 3-4 szejki bialkowe i bcaa po treningu wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Ok Ta funkcje wykorzystuje ale nie skojarzylem jej z ta dioda wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Ja swoja S3 mam dopiero miesiac takze jeszcze troche potrzymam. Pewnie do nastepnej wymiany w abonamencie. Zazwyczaj na tyle starcza mi nowy model Panowie od czego jest czerwona dioda na przedniej obudowie przy napisie samsung? Zapala sie jak sie wchodzi w wiadomosci w konretna rozmowe lub gdy sie wchodzi w jakis kontakt. wysłane kurierem
-
Siłownia
A jaki stack kreatynowy polecasz? Ja bralem creatrixa z treca ale zero efektow. Teraz mam bialko z megabola i bcaa z treca. Jakas kreatynka by sie przydala do tego wysłane kurierem
-
Siłownia
Napisz cos więcej o sobie bo zrobic masę to nie problem. Tak jak pisałem powyzej. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 O i o to chodzi Bo wg mnie ale jest to moje zdanie, budowanie masy nie ma sensu jesli nie ma sie pozniej zaciecia do jej rzezbienia. Lepiej jesc bialko bcaa i zdrowe wegle i pozniej sie nie martwic brzuchem i tluszczem na ciele. Sam doskonale wiem jak ciezko to zgubic :/ wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Jak bawilem sie xperia tez zauwazylem to ze czarny wypada dosyc blado? wysłane kurierem
-
Siłownia
Przecież po gainerze go zaleje. Jak dostarcza dużo węglowodanów z jedzeniem do gainer bez sensu. Lepiej samo białko i ewentualnie BCAA po treningu. wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
wysłane kurierem