Treść opublikowana przez Tzieland
-
Brazilian Jiu Jitsu
Tylko dowiedz sie czy kimona nie bedziesz musial kupowac bo to dodatkowy wydatek rzedu 200-300 zl wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Nie nie nie Poprawna nazwa to sgs4 wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
A mi się właśnie wydaje, że te wszystkie foty to podpucha i dzisiaj zobaczymy coś zupełnie nowego :thumbsup: wysłane kurierem
-
Brazilian Jiu Jitsu
Najpierw musze napisać pracę, żeby mieć więcej czasu no i brzuszek jeszcze gubie, żeby nie robić z siebie posmiewiska na sali Planuje zaczac gdzies za miesiac wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Pixlr dobry tylko chodzilo mi bardziej o edycje z mozliwoscia dorysowania motywu itp a pixlr edytuje tylko wg okreslonych szablonow wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Panowie jest jakaś apka to zaawansowanej edycji zdjęć/obrazów? Coś lepszego od Paper Artista wysłane kurierem
-
Strefa Śmiechu
Kwinto post wyżej u mnie:facepalm: Pablo nie kazdy ma fejsbuka wysłane kurierem
-
co przywieźć z USA...
Pamietajcie ze to juz nie sa czasy komuny i wystarczy wejsc na bestbuy.com i zamowic sobie do domu co sie zywnie podoba. Handlarze nie maja uuz takich przebitek jak kiedys. Moze z chin by sie jeszcze oplacalo cos sciagnac, chociaz tam tez coraz drozej wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Wlasnie jak juz przy kartach jestesmy to Pablo powiedz za ile masz karty do sgs3? Powiedzmy od 8 do 64 giga. wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Tak jak napisalem mi wystarcza wskazanie drogi i odnalezienie adresu. Predkosci nie potrzebuje bo jezdze przepisowo Sector wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Tych funkcji chyba nie ma ale będę musiał jeszcze sprawdzić. Poza tym mi zależy tylko na wytyczeniu trasy, bo prędkość to sam mogę kontrolować A ograniczenia to ze znaków wiem jakie są wysłane kurierem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Fajny film z serii gadane to "Rzeź", nie wiem jaki jest ori tytuł. Ogólnie klimat komediowy. Ale dość ciekawie zrobione. Dla mnie mocne 6/10 wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
korzystam od dłuższego czasu, ogólnie jestem zadowolony. W najnowszej wersji: zdecydowanie poprawili wybieranie/wyszukiwanie trasy/celu pojechanie własną drogą nie powowduje już, przez 20km, nakaz zawracania Co do malkontentów wydałem 112PLN na Sygica z DE,PL, Pepiczkami i z jakimiś tam jeszcze krajami, a co najważniejsze w promocji - druga licencja gratis (jeść nie woła i kiedyś pogonię) Nikt nie używa navi google? Ja na tym jeżdżę i sobie chwale, przede wszystkim dlatego, że jest ZA DARMO wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
ja napisze za siebie - VCDS-Lite Software Registration $99.00 In Stock dla mnie to duzo za to zeby sobie zmienic logo w RNS albo sprawdzic DPF'a raz na kwartal. Poza tym, mysle, ze nie jestem targetem dla tych gosci. Mysle, ze tworza ten interfejs dla warsztatow. Ja sobie go kupilem od pirata bo 60 pln wydawalo mi sie rozsadna cena. Tak samo jak mysle, ze taptalk jest stworzony wlasnie dla takich ludzi jak ja i cene tez ma odpowiednia (10 pln). Podobnie wygladala sprawa z Windowsem ostatnio. 500 pln za OS dla mnie zawsze bylo duzo ale jak M$ zrobil promocje i za ~200 pln mozna bylo dostac W8 - to skorzystalem. Oczywiscie mozna powiedziec ze tak to sobie tlumacze - ale to moje zdanie. Sorry za off topic i EOT Jestescie dziwni. Sam piratujesz a o innych smiesz pisac? Hipokryci Najpierw spojrzcie na siebie a pozniej zajmujcie sie innymi Pozdro dla wszystkich niepiratow wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Ciekawy jestem ilu z was uzywalo oryginalnego vaga? Nie badzcie hipokrytami bo moge sie zalozyc ze kazdy z was mial i uzywal jakiegos pirata. Muze pewnie tez kupujecie w sklepach a nie sciagacie Prosze was nie badzcie smieszni wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
A co Ty się tak dziwisz:grin: jak kupią fona za 2K to potem już na program nie ma:polew: Ej wypraszam sobie. Ja mam tel z przedłużenia umowy za 100 zł A skoro można mieć coś za darmo to po co płacić? wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Ja mam na mailu chyba bo kolega z forum wysylal. Nie bede podawal nicka w razie co wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Najlepiej z szarej strefy Chyba że chcesz płacić wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
S4 wysłane kurierem Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Jak będzie na niego dobra cena to mój też leci na allegracza wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
S4 wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
A miałbyś więcej takich okazji poniżej 2k? wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Ile s4 może kosztować jak wyjdzie? 3k pln? wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Ja na razie mam jeszcze jakies 5 giga ale właśnie dwie takie gierki i będę na styk. A po rootowaniu mogłoby być właśnie tak jak mówisz około 80 giga wysłane kurierem
-
System operacyjny Android
Rootowal ktoś już swojego sgsa? Oprocz dwóch kolegów co wcześniej się wypowiedzieli? Bo jak do tej pory nie przeszkadzało mi to, że pliki zapisują się na wewnętrznej pamięci to teraz mnie to wkurza i pamięci mocno ubywa. Dwie wieksze gry i bedzie jej za mało :/ wysłane kurierem
-
co przywieźć z USA...
OK :thumbsup: wysłane kurierem