Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tyle ze to jest kejs Nie doczytalem Ale może Chińczyki inne mają wysłane gołębiem pocztowym
  2. http://www.chinabuye.com/exquisite-workmanship-aluminium-alloy-protective-hard-shell-case-for-samsung-i9300-silver I jest wysyłka na cały świat. Nawet darmowa wysłane gołębiem pocztowym
  3. Z tą pamięcią jest tak, że nawet jak ją wyczyścicie to za nie długi czas znów będzie około 700 w użyciu wysłane gołębiem pocztowym
  4. Juz ogarnalem w ustawieniach w sekcji ruch A ja mam za***ane 713 mb i zyje I nie bed konczyl procesow bo pozniej sie jaja dzieja z fonem :/ Mi zaczal wolno reagowac na dotyk i wylacza okna z opoznieniem czasami :/ wysłane gołębiem pocztowym
  5. Gdzie w ustawieniach sie zmienia funkcje ruchu dotyczaca automatycznego wybierania wyswietlanego numeru po przylozeniu fona do ucha wysłane gołębiem pocztowym
  6. @mlody: HTC One dobrze sie zapowiada, wiec jesli nie samsung ani Iphone to moze HTC? wysłane gołębiem pocztowym
  7. Dokładnie. Po tygodniu uzywania moj wave wydaje sie byc zabawka wysłane gołębiem pocztowym
  8. Moze niedlugo bede zamawial ciuchy od kumpla z usa to bym mogl cos pomyslec z tymi ohudowami ale nie obiecuje jakby co wysłane gołębiem pocztowym
  9. Panowie ja tez bede chetny na ta obudowe Mam szaraka wiec bedzie idealnie sie komponowala. A co do orange to rzeczywiscie sa slabi ale ja mialem od razu nowy soft 4.1.2 wiec nie wiem o co chodzi. Najbardziej mnie wkurza ich obsluga klienta i slaby internet :/ wysłane gołębiem pocztowym
  10. No co Ty teraz już nie zakładają simlocków:whistling: Jesteś tego pewien? Bo mój dwu letni Wave też na pewno ma blokadę. Nie wiem jak w sgs3? wysłane gołębiem pocztowym
  11. tak, przecież jest w mapach google:wink: znajdź dowolne miejsce, przytrzymaj paluchem, kliknij dymek który wyskoczy i otwiera Ci się menu z opcją street view tylko wiadomo że nie cała PL jest naniesiona Ok już mam. Szukałem tego w tym rozwijanym pasku na górze wysłane gołębiem pocztowym
  12. Panaowie macie to street view? wysłane gołębiem pocztowym
  13. Dokładniej to import/eksport z karty sim wysłane gołębiem pocztowym
  14. :thumbsup: wysłane gołębiem pocztowym
  15. Nie wiem ale ja moge zmienic dzwonek polaczenia wiadomosci i nawet wibracje dla kazdego kontaktu. A masz kontakty zapisane w pamieci telefonu? Bo jesli sim to nie zmienisz Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  16. Klikasz kontakt i tym lewym przyciskiem niewidocznym dajesz edytuj i pojawiaja sie rozne mozliwosci m.in. ustawianie dzwonka Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  17. Ale czego nie masz? Ja moge normalnie dzwonek na rozne kontakty ustawic Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  18. A jaki dzwonek chcesz uzyc? Bo jesli wlasny wlasny to musisz je miec w konkretnych folderach. Np dzwonki w RINGTONES, smsy i powiadomienia w NOTIFICATIONS, alarmy w ALARMS Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  19. Jak puszczasz dzwonek to kliknij lewym przyciskiem funkcyjnym i bedzie uzyj jako albo tak jak pablo pisal wchodzisz w kontakt i edytuj i tam ustawiasz dzwonek Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdyby tylko było co pokazywać wysłane z kalkukatora SGS3
  21. Panowie jak wejdziecie w ustawienia i później w byle jaką pozycje to długo wam podświetla tą pozycję? Bo mi po optymalizacji android assistantem zaczelo dluzej podswietlac pasek pozycji po wybraniu. Jest widoczna krotka przerwa pomiedzy nacisnieciem a uruchomieniem. I teraz nie wiem czy cos poszlo nie tak orzy optymalizacji czy to moja nadwrazliwosc wysłane z kalkukatora SGS3
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No dobrze wygląda :thumbsup: Sam chcialbym miec taka mase bez brzucha. wysłane z kalkukatora SGS3
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Racja może kolega ma predyspozycje ale sylwetka wyglada na taką budowana na strzalach wysłane z kalkukatora SGS3
  24. Ciekawe tylko ile w tych wszystkich przeciekach jest prawdy. Podejrzewam ze efekt finalny firny z Korei bedzie zupelnie inny i zaskocza wszystkich. Dziala wam street view w SGS3? Bo w procesach niby jest ale w mapach nie widze :/ wysłane z kalkukatora SGS3
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Podejrzewam, że wchodzą tu w grę specyfiki na receptę wysłane z kalkukatora SGS3 jeżeli to tyczy się mnie to sugerujesz czy pytasz? Tak podejrzewam l wysłane z kalkukatora SGS3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.