Treść opublikowana przez Tzieland
-
System operacyjny Android
Nie jeszcze:whistling: A automatyczna jasność na czym polega? Bo po włączeniu robi się na jakieś 50% od razu Dopasowuje jasność ekranu do oświetlenia zewnętrznego Np w dużym słońcu będzie jaśniejszy żeby było cokolwiek widac itp Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Po części się zgodzę z kolegą ale tylko po części. Ja chodzę do kina, ale nie za często, a to ze względu na dzwięk. Jak dla mnie przesadzony i to w każdym, gdzie bym nie był, jak dla mnie po prostu za głośno. Ale są filmy które faktycznie dobrze zobaczyć w kinie, głównie właśnie takie produkcje jak IRON MAN, AVATAR, STAR TREK, etc... Ale czy 3D? Man of Steel, jakoś mnie nie powalił 3D. Film dobry, osobiście daję mocną 7. Ale oglądnę sobie jeszcze raz i to właśnie normalnie. Inaczej sprawa wyglądała z AVATAREM. 3D - rewelacja, tam po prostu było co oglądać z tym efektem. Resztę filmów oglądam w zaciszu domowym, na wystarczającym ekranie i z dzwiękiem ustawionym pod siebie I by nie do końca OT: 21 and Over - ot, kolejna głupawa komedyjka, tak na 4/10 Snitch - dobra sensacja 6/10 Stoker - hmmm, mnie sę podobał, ale film taki troszkę dziwny 6/10 Stand Up Guys - 7/10 Nowy Star Trek ma b.dobre 3D moim zdaniem. Nie jest to tylko tekst wychodzący z ekranu A na nowego Supermana muszę się koniecznie wybrać. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja polecam ale nie na kompie tylko w kinie! Takich filmów nie ogląda się w domu, bo później wychodzą oceny po 5-6. Tu chodzi o efekty i 3D Dla mnie zdecydowanie 8/10, choć pierwsza część była lepsza. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Muzyka w naszych autkach
Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
SGS3 też ma tą funkcje btw wie ktoś może kiedy wejdzie aktualizacja andka w orange? Ja mam ciągle 4.1.2 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa biegaczy, triathlon
A to trzeba dołączać? Wystarczy używać endomondo i samo się dopisuje chyba? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Jest parę tych htc one. Może kolega ma nie tego o którym myślimy Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Poszperaj troche na początkowych stronach, bo paru ludzi w tym ja wrzucało tutaj swoje plany Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa Śmiechu
Tzieland, nie martw się... nauczysz się na poprawe i zaliczysz ten sprawdzian :grin: Ściągi trzeba porobić Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa Śmiechu
Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Takie banalne pytanie. Masz włączony pakiet danych? Bo mms idzie z netu, także musisz mieć włączone dane komórkowe. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Ja ćwiczenia zmieniam co 2 miechy, więc u mnie to nie jest problemem. Być może dieta zbyt mało restrykcyjna ale nie sądzę. Znam osoby, które jedzą porównywalnie i mają większe postępy. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
A mi jakoś wszystko stanęło w miejscu. Siła, wygląd, wytrzymałość. Trening ok, dieta nie jest ścisła ale staram się jeść dobrze. Do tego biorę bcaa ochronnie. Chyba trzeba zadziałać w jakiś inny sposób. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Podejrzewam, że parę lat i będziemy właśnie z tabletów dzwonili. Jakieś 3 lata temu nie wyobrażałem sobie czegoś większego niż wspomniany wave 2, a teraz sgs3 jest optymalny. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Co do Note'a to raz widziałem jak ktoś rozmawiał przez to coś i wyglądało to bynajmniej komicznie. W dodatku była to drobna laska, może 1,5 m w kapeluszu więc efekt tym bardziej piorunujący. Dla mnie to chyba za dużo już. Ale np. poniżej S3 ciężko by mi było teraz zejść. Wsiadłem ostatnio na chwile na Wave'a 2 i wydawał się być małą zabaweczką. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa Śmiechu
Koleś przy tej A8 rozje.ał mnie bardziej niż ten ze złotymi skrzydłami Zrobił marne 46-48 w łapie + jakieś dziarki które nie wiadomo co prezentują (zamiast jednej konkretnej na całą rękę to naje.ane jak z bravo girl) i stoi jak wydymana su.a; rzeczywiście to co ma na klapie jak najbardziej pasuje do niego Ciekawe ile ty masz w łapie? Skoro tak szydzisz to pewnie z 60 cm I pewnie znawcą tatuaży też jesteś i wiesz co one oznaczają dla autora Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Ja Napalm biorę ale w shotach i ogólnie muszę powiedzieć, że kiedyś było dużo lepsze. Ale i tak wolę to od innych wynalazków Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Size On Gaspariego zarzuć po treningu. Jest to stak kreatynowy, mi mięśnie na tym pięknie rosły i mega dobra regeneracja polecam smak winogronowy Ja bym polecił bardziej AAKG. Bo w końcu chcesz zrobić przerwę od kreatyny a nie wrzucać inne jej formy Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
A czemu niby nie trenowac? Ja miałem wyrywany ząb to tylko jeden dzień był gorszy. Przecież to nie operacja ani zabieg tylko wyrwanie zęba Ja bym normalnie ćwiczył. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Znajomy trener mówił mi, że na spalenie tłuszczu powinno być 60-70% max tętna przez 40 min. Lub analogicznie interwałowo raz wysokie raz niskie. Tzn raz na maxa a później zejść na normalne i znowu na maxa. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Brzuch to przede wszystkim aeroby i dieta. Dlatego też ćwiczę z wysoką intensywnością, żeby tętno było wysokie i paliło mi tłuszcz. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Ja też się nie śpieszę dlatego na wynikach w sile mi aż tak nie zależy Największym problemem jest brzuch :/ Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
To że więcej nie idzie to raczej wina psychiki a nie braku siły Ja przy wadze 67kg stówkę raz wycisnę To co radzisz aby obejść tą psychikę Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
BCAA jest I aż tak bardzo nie chcę się wycinać. Chodzi bardziej o przybranie na czystej masie i pozbycie się przy okazji starego tłuszczu. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Ale ty robisz na siłę więc o czym my gadamy? Ja robię żeby przybrać czystej masy bez tłuszczu i przy okazji żeby spalić zbędny balast. Będę dalej obstawał przy swoim Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2