Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Może Tobie się akurat spodoba. Jak na razie więcej osób zachwala ten film, więc może coś w nim jest czego my nie odkryliśmy
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Teraz zainwestuj w paprykarz szczeciński, mortadelę i szynkę konserwową Masa będzie a rzeźba później
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Taa jasne Ja mam pewien cel postawiony i muszę go osiągnąć jak najszybciej
  4. Miałem to samo tylko ze druga osoba oglądała do końca i nie mogłem wyłączyć. Ale fakt, że nudny niesamowicie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak tam panowie? Mi dzisiaj fajnie weszła klatka z bicepsem Jedynie problemy z nadgarstkiem mnie blokują przed większymi ciężarami
  6. A o których szybkich i wściekłych piszecie? Bo teraz są zwiastuny nowej części. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  7. A mnie Wielki Gatsby nie powalił na kolana. Fakt film całkiem przyjemny i świetnie zrobiony ale czegoś w nim brakowało. Dla mnie maksymalnie 7/10 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  8. Przyjemne i owszem ale raczej z kategorii "lepsze niż nic". Jak dla mnie to za nudny. Jedynie obsada troche wynagradza słabość tego filmu. Wg mnie DeNiro zagrał b.słabo Ja dałbym zdecydowanie 5/10 nie więcej. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Mi bardzo do gustu przypadł akcent Travolty - bardzo ciekawie zagrane. Fakt - film można zaliczyć do lepsze niż nic, ale miałem okazję oglądać gorsze (imho ) jak np. Oblivion Travolta na duży plus zasłużył ale DeNiro strasznie sztucznie zagrał. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  9. Przyjemne i owszem ale raczej z kategorii "lepsze niż nic". Jak dla mnie to za nudny. Jedynie obsada troche wynagradza słabość tego filmu. Wg mnie DeNiro zagrał b.słabo Ja dałbym zdecydowanie 5/10 nie więcej. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  10. Wejście w 1:30 miażdży suty
  11. Tylko rap. Broń Boże sieczkę typu rock czy metal. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdyby była kasa to by się wpier*alało dobrą wołowinę i rybki codziennie
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Plus np. rybka :-) Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4 Ofkors Tylko rybka ciut za droga, żeby jeść ją w większych ilościach
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurczak, kurczak, kurczak + twaróg, twaróg i jajka
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No tak już można wyglądać
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiem wiem ale niefortunnie napisałeś ją po postem Piotra Następnym razem też próbuję to Optimum. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Też słyszałem od kilku osób o tym białku-Whey Gold Standard i sobie chwalą.Gainer też z tej firmy ponoć dobry.To chyba amerykańska firma? Chyba hameryka ale gdzie to sypią to nie wiem. Mój scitec też z hameryki ale sypany na Węgrzech Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wszystko to jeden uj Ostatnio znajomek zachwalał białko z firmy Optimum czy jakoś tak. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  19. Redemption 5/10 Oblivion 5/10 Hammer of the god 1/10 Gallowwalkers 0/10 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Z białek to: GASPARI NUTIRION MyoFusion, HI TEC HI ANABOL PROTEIN, syntrax matrix, FA Whey Hi Tec ma białko sojowe FA ma mało procentowo ale za to smaki rewelacyjne. Jednak z FA brałbym GOLD, więcej białka na porcję. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 22-08-2013 at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 09:19 ---------- Białko Scitec 100% Whey o smaku bananowym zdecydowanie odradzam. Smak może trochę przypomina banana. Mega słodki aż za bardzo i czuć chemię Może inne smaki mają lepsze. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  21. Brake 5/10. Jedyne co trochę zaskakuje to ostatnie 30 sekund filmu. Europa report 6/10.
  22. Makary nieźle zarymował Ty też dajesz radę. Oby tak dalej A ziomek przed Tobą nieźle zarzuca rękami
  23. Dobry film 6/10 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  24. S4 http://www.chinabuye.com/ui-9502-dual-core-3g-smartphone-w-mtk6572-1-2ghz-5-screen-512mb-4gb-android-4-2-5mp-camera-wifi-gps-bt-white?utm_source=20120301-20120515&utm_campaign=0b52189a10-201307237_24_2013&utm_medium=email&utm_term=0_b3a2d73c33-0b52189a10-%5BLIST_EMAIL_ID%5D&ct=t%28201307237_24_2013%29&gooal=eyJjaWQiOiIwYjUyMTg5YTEwIiwidGFnIjoiMjAxMzA3MjM3XzI0XzIwMTMiLCJ1aWQiOiIyMGQ3NWYyYWM3MTZmOWQ3MzQ5YzAyNjAyIn0%3D|dHppZWxhbmRAZ21haWwuY29t&mc_cid=0b52189a10&mc_eid=%5BUNIQID%5D Ten też ciekawy http://www.chinabuye.com/zopo-zp980-quad-cores-3g-smartphone-w-mtk6589t-5-0-fhd-touch-screen-android-4-2-1gb-16gb-13mp-camera-wifi-bt-gps-white Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Gainer tak samo Ciebie zaleje jak obżeranie się na noc Lepiej białko po treningu, później do godziny czasu jakiś posiłek z białkiem (np. sałatka z kurczakiem, chudy twaróg czy same białka jajek) i przed spaniem też bym jeszcze białko zarzucił Co do białek to kupuj hamerykańskie produkcje. Nasze polskie mocno odstają a cenowo podobnie to wychodzi. Ja przez wakacje zjadłem: Pharma Freak-Protein Freak (bardzo smaczne i super rozpuszczalność) Inner Armour-Nitro Peak (równie smaczne i to samo z rozpuszczalnością) Czeka na mnie nowa puszka Sci Tec-100% Whey Protein

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.