Treść opublikowana przez Tzieland
-
System operacyjny Android
Nie używam kiesa bo nie mam dostępu do kompa :facepalm Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
System operacyjny Android
Ale juz na przykład zmienianie dzwonków, żeby na gmaila był inny, na zwykłego maila inny, na hangouta inny, na smsa inny, na dzwonek inny, później wpisywanie od nowa haseł do wszystkich serwisów Trochę dużo tego jest a niedawno miałem roota robionego
-
System operacyjny Android
W takim razie przywróć ustawienia fabryczne... I znowu wgrywać wszystkie apki od początku Nie mam na to sił.
-
System operacyjny Android
PABLO wiem co oznaczają ikonki i właśnie kiedy mam włączoną wibre bez głosu to nie mam wibry na połączenia i smsy. Wibruje tylko jak przychodzą powiadomienia np z konta google+ lub innych portali :/ Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
System operacyjny Android
Panowie jak na tym pasku narzędzi wychodzącym od góry ekranu dacie na profil Wibracja to macie wibrację? Bo mam go włączonego a wibry nie ma. Nawet jak wejdę w ustawienia dźwięku to opcja wibry jest niedostępna. Bez sens bo o to chyba chodzi w profilu Wibracja żeby ta wibracja właśnie była. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
System operacyjny Android
Działa Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Naprawdę wierzysz w te głupoty czy sobie teraz jaja robisz Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Wladi zastanów się nad: S4, HTC lub Iphonem. Inne smartphony raczej się nie liczą. Podjedź do jakiegoś dużego sklepu i zobacz co najlepiej Ci odpowiada i to kup. I tak nigdy w życiu nie wykorzystasz wszystkich funkcji tych kombajnów technicznych. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
I sugerujesz, że S3 jest z właśnie takiego "doskonałego jakościowo" tworzywa sztucznego? S3 na pewno nie ale S4 już tak Poza tym np. przy upadku lepiej mieć tworzywo niż metal/alu, bo tworzywo się co najwyżej połamie i przejmie większą część uderzenia. A metal/alu pochłonie całą siłę i przeniesie ją na inne elementy telefonu jak chociażby wyświetlacz.
-
System operacyjny Android
+1
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie ten dział kolego Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Ale S4 też już jest dobrej jakości. Przyznaję że S3 to tragedia ale nowszy model jest już dużo lepszy Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam Millerów. Za humor 8/10. Tak dużo nie śmiałem się do czasu Dużych dzieci. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Każdy będzie swoje zachwalał
-
System operacyjny Android
Wiesz tak samo mając S4 czy htc one nie jest się hiper mega cool Zależy co mu się spodoba. Zależy czego oczekuje. S4 nie wykorzysta w pełni. Htc one nie ma dobrego backupu firmy. Note to tablet a nie telefon Nie ma co generalizować. Każdy lubi co innego. Ja sam też bym nie brał jabłka ale znam ludzi którzy bardzo sobie chwalą. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Ja bym brał S4 Chociaż pewnie każdy z tych które wymieniłeś ma coś w sobie. Dużo zależy od tego czego oczekujesz od fona. Przejdź się do jakiegoś Saturna i popatrz sobie jak są wykonane i jak leżą w dłoni. Technicznie S4 najlepszy ale iPhone też ma coś w sobie. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Takie filmy tylko w kinie
-
Siłownia
Rekomenduje to za co mu płacą. Gdyby Polska biedronka miała z nim kontakt to by chwalił nasze kurze cycki z biedry :-) Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4 CT Fletcher taki nie jest :-D Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
CT Fletcher rekomenduje produkty firmy MusclePharm Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
Ja parę dni temu szukałem i w końcu kupiłem na siłowni Treca skórzane za 30 zł z opaskami na nadgarstek. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Muzyka w naszych autkach
Liroy to pierwszy rap jaki zacząłem słuchać ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- Zdecydowanie lepszy oryginał ---> LIROY Pomyliłem się To jest oryginał Klasyk
-
Muzyka w naszych autkach
Zdecydowanie lepszy oryginał ---> LIROY ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- Będąc przy Liroyu
-
Siłownia
Rozje*iesz sobie tylko żołądek. Lepiej zrób porządna dietę. Moje problemy żołądkowe zaczęły się właśnie po spalaczach tłuszczu Być może przypadek. Ale ja już nic takiego więcej nie wezmę. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
U mnie w Biedrze brak kurczaka
-
Siłownia
Chyba kupię parę kg Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2