Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
No dokładnie. Kreatynę trzeba zamienić na AAKG A białko na węglowodany Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Progres czasami staje w miejscu. Nie może iść nieskończenie do góry bo wtedy niektórzy powinni już targać po milion kg
-
Siłownia
Skoro piszesz, że kończysz cykl to rozumiem, że chcesz przerwać kreatynę. Więc po co znowu chcesz ją brać? Chyba, że kreatynkę bierzesz ciągle. W takim razie wg mnie CM3 dosyć dobra. A z przedtreningówkami to różnie bywa. Na jednych działa taka a na drugich inna. Sam próbuj i podejmuj decyzję. Często na siłkach robią za parę złotych drinki. Może najpierw popróbuj i wybierz coś co działa na ciebie.
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Ja też muszę iść do swojego artysty gadać z nim o terminie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Alantan/Bepanten służą tylko gojeniu się ran. Nic więcej Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
To co będziesz stosował raczej nie ma wpływu na to jak wygląda tatuaż. Tutaj liczą się tylko umiejętności tatuatora. Oczywiście nie mówię o skrajnych przypadkach gdzie ludzie niczym nie smarują itp Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Jedno i drugie nawilża Po prostu inna konsystencja. Maść na pewno dłużej się utrzymuje. Sam używałem tego i tego i zawsze na początku smaruję maścią żeby szybciej się goiło a później przechodzę na krem żeby tak ubrań nie budzić. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Maść szybciej goi bo jest bardziej tłusta ale brudzi ubrania Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja jestem "fanatykiem" Sandlera i jego ekipy. Jakoś nie wywarło to na mnie takiego wrażenia jak pierwsza część Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Cut cop (czy jakoś tak) z Brucem Willisem 8/10. Dawno się tak nie uśmiałem Oczywiscie fabuła oklepana ale jako komedia to jedna z lepszych ostatnio! Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Ale w jakim sensie? Szybkość gojenia? Wielkość strupów? Czy jak do tego doszedłeś? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Mogę się założyć że ta maść easy tattoo to Alantan albo Bepanten w innej tubce Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Strefa Śmiechu
Znalezione na mistrzach
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Moje kolejne bazgroły
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Druga część już gorsza niestety
-
Muzyka w naszych autkach
Dzięki za uświadomienie mi, że taki zespoły istnieją
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jeśli chodzi o seriale to polecam Dextera Jak dla mnie to kozak
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Juz niebawem niezniszczalni 3 Sprawdzaj pisownię, bo byki robisz nieziemskie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Les Miserables 5/10. Nie rozumiem filmów śpiewanych Jedynie kostiumy fajne. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Nie wiem gdzie jest drogi ale na pewno nie u mnie Większość shotów ma ohydny smak I widocznie jesteś już tak przeżarty że na ciebie nie działa. Ja nie biorę takich rzeczy dużo więc dla mnie jest ok Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Mi wystarcza na razie NAPALM w shotach. Piję tylko na klatkę i barki i jest ok Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Aha Ja się zastanawiam jaką suplementację sobie zarzucic? Kretka + Nitrobolon + dieta? Czy coś jeszcze? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Oczywiście u mnie to był sarkazm. Nie polecam soków nikomu bo niszczą zdrowie Ale prohormonów nie rozumiem jeszcze bardziej! Jakiś szajs niesprawdzony brać Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
Siłownia
Jakiś prohormon Wal strzały od razu a nie się rozdrabniasz Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
System operacyjny Android
Podziękował Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4