Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No dokładnie. Kreatynę trzeba zamienić na AAKG A białko na węglowodany Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Progres czasami staje w miejscu. Nie może iść nieskończenie do góry bo wtedy niektórzy powinni już targać po milion kg
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Skoro piszesz, że kończysz cykl to rozumiem, że chcesz przerwać kreatynę. Więc po co znowu chcesz ją brać? Chyba, że kreatynkę bierzesz ciągle. W takim razie wg mnie CM3 dosyć dobra. A z przedtreningówkami to różnie bywa. Na jednych działa taka a na drugich inna. Sam próbuj i podejmuj decyzję. Często na siłkach robią za parę złotych drinki. Może najpierw popróbuj i wybierz coś co działa na ciebie.
  4. Ja też muszę iść do swojego artysty gadać z nim o terminie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  5. Alantan/Bepanten służą tylko gojeniu się ran. Nic więcej Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  6. To co będziesz stosował raczej nie ma wpływu na to jak wygląda tatuaż. Tutaj liczą się tylko umiejętności tatuatora. Oczywiście nie mówię o skrajnych przypadkach gdzie ludzie niczym nie smarują itp Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  7. Jedno i drugie nawilża Po prostu inna konsystencja. Maść na pewno dłużej się utrzymuje. Sam używałem tego i tego i zawsze na początku smaruję maścią żeby szybciej się goiło a później przechodzę na krem żeby tak ubrań nie budzić. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  8. Maść szybciej goi bo jest bardziej tłusta ale brudzi ubrania Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  9. Ja jestem "fanatykiem" Sandlera i jego ekipy. Jakoś nie wywarło to na mnie takiego wrażenia jak pierwsza część Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  10. Cut cop (czy jakoś tak) z Brucem Willisem 8/10. Dawno się tak nie uśmiałem Oczywiscie fabuła oklepana ale jako komedia to jedna z lepszych ostatnio! Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  11. Ale w jakim sensie? Szybkość gojenia? Wielkość strupów? Czy jak do tego doszedłeś? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  12. Mogę się założyć że ta maść easy tattoo to Alantan albo Bepanten w innej tubce Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  13. Znalezione na mistrzach
  14. Moje kolejne bazgroły
  15. Druga część już gorsza niestety
  16. Dzięki za uświadomienie mi, że taki zespoły istnieją
  17. Jeśli chodzi o seriale to polecam Dextera Jak dla mnie to kozak
  18. Juz niebawem niezniszczalni 3 Sprawdzaj pisownię, bo byki robisz nieziemskie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  19. Les Miserables 5/10. Nie rozumiem filmów śpiewanych Jedynie kostiumy fajne. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem gdzie jest drogi ale na pewno nie u mnie Większość shotów ma ohydny smak I widocznie jesteś już tak przeżarty że na ciebie nie działa. Ja nie biorę takich rzeczy dużo więc dla mnie jest ok Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi wystarcza na razie NAPALM w shotach. Piję tylko na klatkę i barki i jest ok Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Aha Ja się zastanawiam jaką suplementację sobie zarzucic? Kretka + Nitrobolon + dieta? Czy coś jeszcze? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiście u mnie to był sarkazm. Nie polecam soków nikomu bo niszczą zdrowie Ale prohormonów nie rozumiem jeszcze bardziej! Jakiś szajs niesprawdzony brać Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakiś prohormon Wal strzały od razu a nie się rozdrabniasz Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  25. Podziękował Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.