Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Nie i na razie nie dam bo zaraz wpadnie na wiocha.pl albo inne mistrze A tak serio to nie mam co pokazywać Dopiero początek drogi przede mną. Wymarzona sylwetka myślę, że będzie tak za 3-5 lat dopiero.
-
Siłownia
Mi się na razie udaje utrzymać wagę. Chociaż nie powiem, że wolałbym aby ta waga była tylko z czystej masy
-
Siłownia
A ja kurde nie mogę dojść jaką mam budowę Za małolata na pewno ekto bo do wieku 19 lat ważyłem jakieś 65 kg przy wzroście 177. Później trochę przytyłem ale to przez śmieciowe jedzenie i alko. Teraz mi też jest ciężko zrzucić kilogramy ale też ciężko mi zbudować masę. Tak ni w uj ni w oko
-
System operacyjny Android
Fajna ta G2. Tylko mogli zrobić fotkę z identycznym setupem pulpitu i takimi samymi tapetami
-
Siłownia
Lepiej być endo niż ekto
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zastanawia mnie jak trafiłeś na to cudo kinematografii "Pająk Gigant" ?
-
Siłownia
I co szydzisz Niektórzy mają po prostu MEGA genetykę do takich rzeczy. Ty o tym możesz jedynie pomarzyć
-
Siłownia
Nic dziwnego jak na czczo robisz treningi
- Siłownia
-
Siłownia
Ja ćwiczę 3 rok ale dopiero w zeszłe wakacje poważnie do tego podszedłem i wyniki są. Jednakże nie patrzę aż tak na ciężary jak na poprawną technikę. Np. martwy robię ostatnią serie 120/7 ale staram się to robić jak najbardziej ok. Wolno opuszczam, plecy zawsze proste, itp. Ale są też kozaczki co napierdolą 140+ a później się gibają że prawie im dysk wyskakuje Także można ćwiczyć i ćwiczyć.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mnie tam Millerowie się podobali ale nie powiedziałbym, że humor był na jakimś super poziomie jak to zaznaczył reizen Raczej glupkowata komedia na zabicie czasu
-
Siłownia
Szczerze to trochę to dziwne. Ja np. jak pójdę bez posiłku to zaraz mam czarno przed oczami i czuje mocny brak węglowodanów. Ale może ty akurat masz taką genetyke a nie inną. Niektórzy nie muszą w ogóle ćwiczyć a mięśnie im rosną jakby byli na sokach
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No i po co takie uwagi ? Sam wywołujesz dyskusje po czym obrażasz rozmówców... Nie tylko w tym wątku
-
Siłownia
Niewyobrażalne ciężary w martwym i przysiadzie to ile?
-
Siłownia
A kto pisał, że chce tak robić? Przeczytaj artykuł i dowiesz się o co chodziło
-
Strefa Śmiechu
Było!
-
Siłownia
O to to Uderzyłeś w samo sedno z tymi witaminami Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Carbo to cukry proste. Taniej wyjdzie kupić glukozę w aptece Kreta-fakt chyba nie da się jej niczym zastąpić i ma widoczne działanie. Chociaż mnie np nie klepie tak jak za małolata. Białko-wzbogacenie odpowiedniej diety. Reszta suplementów to wielka niewiadoma. Większość artykułów jest sponsorowana. Tak samo kulturyści dostają hajs i bezpłatne odżywki za reklamowanie. Lepiej skupić się na porządnym żarciu. Z tym, że taka super dieta też swoje kosztuje :/ Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
No widzisz a wg artykułu lepiej iść na głodnego. Bo im większy efekt kataboliczny tym później większy efekt anaboliczny. Ale ja sobie nie wyobrażam jak można pójść na siłownię bez posiłku Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Lepiej na głodnego iść na trening? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Poszukam u siebie na rynku. Może jeszcze będzie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ziemniaczan powiadasz Nowy stuff na rynku Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Na tvp2 młody Wahlberg w "Inteligent w armii" Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak ktoś lubi komedie przy których totalnie nie trzeba myśleć to ok Nie jest aż tak zły. Ja z kolei polecam film z Brucem Willisem gdzie też właśnie gra policjanta w duecie z jakimś murzynem. Film z tego roku bodajże. W nazwie coś z "...cop" Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Mam za słodkie białko Tak poza tym to jakaś kreatyna by się przydała Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka