Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie i na razie nie dam bo zaraz wpadnie na wiocha.pl albo inne mistrze A tak serio to nie mam co pokazywać Dopiero początek drogi przede mną. Wymarzona sylwetka myślę, że będzie tak za 3-5 lat dopiero.
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi się na razie udaje utrzymać wagę. Chociaż nie powiem, że wolałbym aby ta waga była tylko z czystej masy
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja kurde nie mogę dojść jaką mam budowę Za małolata na pewno ekto bo do wieku 19 lat ważyłem jakieś 65 kg przy wzroście 177. Później trochę przytyłem ale to przez śmieciowe jedzenie i alko. Teraz mi też jest ciężko zrzucić kilogramy ale też ciężko mi zbudować masę. Tak ni w uj ni w oko
  4. Fajna ta G2. Tylko mogli zrobić fotkę z identycznym setupem pulpitu i takimi samymi tapetami
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Lepiej być endo niż ekto
  6. Zastanawia mnie jak trafiłeś na to cudo kinematografii "Pająk Gigant" ?
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    I co szydzisz Niektórzy mają po prostu MEGA genetykę do takich rzeczy. Ty o tym możesz jedynie pomarzyć
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nic dziwnego jak na czczo robisz treningi
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A jak
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja ćwiczę 3 rok ale dopiero w zeszłe wakacje poważnie do tego podszedłem i wyniki są. Jednakże nie patrzę aż tak na ciężary jak na poprawną technikę. Np. martwy robię ostatnią serie 120/7 ale staram się to robić jak najbardziej ok. Wolno opuszczam, plecy zawsze proste, itp. Ale są też kozaczki co napierdolą 140+ a później się gibają że prawie im dysk wyskakuje Także można ćwiczyć i ćwiczyć.
  11. Mnie tam Millerowie się podobali ale nie powiedziałbym, że humor był na jakimś super poziomie jak to zaznaczył reizen Raczej glupkowata komedia na zabicie czasu
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczerze to trochę to dziwne. Ja np. jak pójdę bez posiłku to zaraz mam czarno przed oczami i czuje mocny brak węglowodanów. Ale może ty akurat masz taką genetyke a nie inną. Niektórzy nie muszą w ogóle ćwiczyć a mięśnie im rosną jakby byli na sokach
  13. No i po co takie uwagi ? Sam wywołujesz dyskusje po czym obrażasz rozmówców... Nie tylko w tym wątku
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Niewyobrażalne ciężary w martwym i przysiadzie to ile?
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A kto pisał, że chce tak robić? Przeczytaj artykuł i dowiesz się o co chodziło
  16. Było!
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    O to to Uderzyłeś w samo sedno z tymi witaminami Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Carbo to cukry proste. Taniej wyjdzie kupić glukozę w aptece Kreta-fakt chyba nie da się jej niczym zastąpić i ma widoczne działanie. Chociaż mnie np nie klepie tak jak za małolata. Białko-wzbogacenie odpowiedniej diety. Reszta suplementów to wielka niewiadoma. Większość artykułów jest sponsorowana. Tak samo kulturyści dostają hajs i bezpłatne odżywki za reklamowanie. Lepiej skupić się na porządnym żarciu. Z tym, że taka super dieta też swoje kosztuje :/ Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No widzisz a wg artykułu lepiej iść na głodnego. Bo im większy efekt kataboliczny tym później większy efekt anaboliczny. Ale ja sobie nie wyobrażam jak można pójść na siłownię bez posiłku Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Lepiej na głodnego iść na trening? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Poszukam u siebie na rynku. Może jeszcze będzie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ziemniaczan powiadasz Nowy stuff na rynku Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  23. Na tvp2 młody Wahlberg w "Inteligent w armii" Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  24. Jak ktoś lubi komedie przy których totalnie nie trzeba myśleć to ok Nie jest aż tak zły. Ja z kolei polecam film z Brucem Willisem gdzie też właśnie gra policjanta w duecie z jakimś murzynem. Film z tego roku bodajże. W nazwie coś z "...cop" Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam za słodkie białko Tak poza tym to jakaś kreatyna by się przydała Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.