Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Patrząc po cenach z ebay.com lub co.uk to ceny zbliżone, a za 15 zł taniej nie chce mi się czekać 2 tyg. na paczkę No to spoko
-
Siłownia
Wygląda na ori Ja mam to szczęście, że mam możliwość kupowania w USA od czasu do czasu
-
Siłownia
Ori czy allegro? Oczywiście nie wszystko na allegro jest podróbką ale sporo można znaleźć "lewych" ciuchów. Warto czasami spojrzeć na stronę UA żeby wiedzieć czy mają dany model w ofercie czy to wymysł łebskich Chińczyków
-
Siłownia
@nex: Spróbuj też sobie tego nie wyobrażałem ale zmniejszyłem minimalnie ciężar i poszło. Takiej pompy nigdy nie miałem @carrera369: Na klate i plecy zrobiłem po 3 ćwiczenia, każde po 4 serie, powtórzenia od 12 do 8. Na biceps i tricpes zrobiłem 3 ćwiczenia, po 3 serie, powtórzeń też ok 12-10
-
Siłownia
Wpisz w google tabela kaloryczna i interesujący ciebie produkt.
-
Siłownia
Bo właśnie po 3 ćwiczeniach po 4 serie czuję się mega spompowany no i intensywność mnie trochę przerasta. Dysze jak stary silnik
-
Siłownia
Panowie ile ćwiczeń na superserii klata + plecy? Po 3 wystarczy czy więcej?
-
Siłownia
Z rosyjskiej federacji ludowej
-
Siłownia
RS odpuść sobie te wynalazki. Lepiej wydaj tą kasę na jedzenie Albo na jakiś nielegal
-
Siłownia
Dokładnie RS. Dowcipem jest raczej to że wierzysz w te pierdoły co te firmy wypuszczają
-
Siłownia
Po co Ci takie specyfiki Bo patrze na to bardziej pragmatycznie i silownia dla mnie jest raczej koniecznoscia anizeli przyjemnoscia ze wzgledu na czas jakiego wymagaja cwiczenia i zajecie sie dieta. Cwicze , ale to tylko dlatego ze mam taka prace w ktorej sprawnosc fizyczna ma duze znaczenie. A do tego musze cwiczyc zeby utrzymac metabolizm na odpowiednim poziomie, bo inaczej odczuwam to zdrowotnie.... Mysle ze dzieki temu mozna zaoszczedzic duzo czasu- jest to prawda? Raczej nie Gdyby to tak cudownie działało to wszyscy byliby wielcy i wyrzeźbieni
-
Siłownia
Omlet z jajek i platkow owsianych. Zblendowany szejk z twarogu chudego i miarki odzywki. Moze jakis szejk ze zblendowanym bananem i platkamu owsianymi. Reszta to raczej pozycje obiadowe jak kurczak z ryzem czy ryba z makaronem. A jak nie masz czasu na codziennie przygotowywanie to wrzuc do piekarnika na duza blache z 6 piersi i masz zarcia na 3 dni. Do tego bulka razowa i styka.
-
Siłownia
on mówił o soku z kroku Jak kto woli Ale są chyba lepsze
-
Siłownia
A ja przytoczę słowa typa z siłowni. Wielki sk***ysyn Otóż powiedział on, że można mieć w c**j twarogu i kurczaka w domu ale i tak najwięcej się rośnie od soku Niestety ale niektórych rzeczy się nie przeskoczy
-
System operacyjny Android
Wygląda dość ciekawie.
-
Siłownia
Na obronę mięśni kiedyś się brało bcaa ale po artykule Piotra mój cały światopogląd runął i nie mam pojęcia co tobie doradzić
-
Siłownia
Nie czaję jednej rzeczy. Piszesz że masz super przemianę a "ostro biegasz i rowerek". Nie ma c**ja będziesz chudł. Natury nie oszukasz A żeby nabrać masy bez odpowiedniego jedzenia to musisz być cudotwórcą. Innego wyjścia nie ma. No chyba że masz sporo hajsu to kupujesz pare wiader bialka i parę wiader mass gainera i robisz masę A na szybszą regenerację to chyba najlepsza będzie deca
-
Siłownia
Będzie dokładnie tak jak piszesz. "Lekarz" powie że trzeba przestać ćwiczyć i tyle
-
System operacyjny Android
Myślicie że na sgs3 wyjdzie kitkat? Bo ostatnio znajomek mówił że podobni ma nie być?
-
Siłownia
Intensywny trening bareczków zrobiony. Groszek wpierdolony. Teraz rosnę!!!
-
System operacyjny Android
Na jakiego fona ten baton?
-
Siłownia
Za późno. Już wrzuciłem do diety
-
Siłownia
Najważniejszy w diecie jest ziemniaczan kreatyny i groszek. Bez tego nawet nie podchodź do profesjonalnego układania planu
-
Siłownia
Bo sztanga nie ma 20 kg. Pewnie jakies 15?
-
Siłownia
Spróbuję kiedyś Jakie obciążenie na klacie?