Treść opublikowana przez Tzieland
-
Strefa Śmiechu
Nie pamiętam czy już było
-
Siłownia
W takim razie będziesz mi mówił "ojcze" Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
O żesz k*rwa :kox::kox::kox:
-
Siłownia
Chiken tuna? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Oksana Artiomova - dla mnie idealna Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
- Siłownia
Powoli do przodu- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Drugi? W pierwszym mnie wkurfial dubbing:kwasny: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Na takim film szedłeś z dubbingiem Polski dubbing jest dobry tylko w filmach animowanych. Reszta to kpina. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- System operacyjny Android
Kokpit RS5 :eek: Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Ciekawe filmy warte obejrzenia
To nie ten? wodne dzieci - Szukaj - Kinomaniak.tv To ten Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- Nie ma ktoś jakiejś innej wersji? Bardziej to pobrania niż do oglądania na necie? Bo ten kinomaniak to jakaś porażka. Same reklamy itp.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wie ktoś może gdzie można znaleźć (oprócz chomika) film z lat 80' pt: "Wodne dzieci"? Ważne żeby był po naszemu bo po angielsku to nie to samo Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- System operacyjny Android
Lepiej gdyby byl flexible Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Siłownia
Alko nie piłem. U mnie święta abstynenckie. Nikt nie pije w rodzinie. Od dragow też nie. Od tego tylko pompa była. Wydaje mi się, że organizm się rozregulował z posiłkami i nie miałem wystarczająco energii, żeby zasilić moje ciało podczas treningu. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Siłownia
A ja mialem 4 dni przerwy swiatecznej i jak dzisiaj przywalilem plecy i biceps to do tej pory mam ciemno przed oczami Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Siłownia
Junior mógłbyś przesłać mi jeszcze raz tego HST? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ale lepsze od części I bo przynajmniej coś się działo. 3D tylko z nazwy. Film 8/10 Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Siłownia
Polecasz implanty Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Siłownia
Chyba na clenie Wcale nie jest tak latwo zrzucić kg chcąc ochronić jak najwięcej mięśni. Wiadomo że można zrobić tak że dziennie 1000 kcal i brzuch na pewno szybko spadnie. Ale razem z nim całe mięso. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Siłownia
Próbowałem ale dawno temu. za***ista sprawa. Szybki i intensywny. Niedługo wrzucę go sobie na miesiąc. Tylko trzeba mieć wolną siłownię żeby przeskakiwac pomiędzy stanowiskami. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- System operacyjny Android
Bo porównujesz telefony które dzieli 1,5 roku:wink: I to jest największa paranoja, samsung 1,5 roku temu miał ekrany których sony nie ma do tej pory... +1 Szach i mat.- System operacyjny Android
wladi ale ty masz S4 Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Siłownia
Brzoskwinian? A co to za wynalazek Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Fajnie, że oparty na faktach. Akcji zbyt wiele nie ma ale to chyba nie miał być taki film Ogólnie nie nudzi. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Siłownia
Właśnie ostatnio mam jakieś jazdy jak baba i dziennie jakiegoś Snickersa szamie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- Siłownia
Tylko o brzuch się boję. Reszta i tak spadnie mi na statku. Także ten tego mówisz żeby dowalić węgli - Siłownia