Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
A jak Oczywiście kiedyś się suplementowałem. Obecnie jestem czysty
-
Siłownia
Nie bardzo czaję sformułowania "cykl ćwiczeniowy"? I co oznacza czy dopiero zacząłem treningi? Ćwiczę około 3 lata. Bez suplementacji.
-
Siłownia
Panowie ile można lecieć na treningu z superseriami? Optymalnie miesiąc będzie ok? Czy krócej? Treningi bardzo intensywne. Dwie minuty przerwy pomiędzy seriami. Dwa ćwiczenia pod rząd. Na partię po 12-16 serii roboczych.
-
Siłownia
Witam w klubie Jak masz już większe doświadczenie z cieżarami i chcesz trochę fatu zrzucić to popatrz też sobie na treningi HIIT
-
Siłownia
O tym mowa ? Bodybuilding.com - Jim Stoppani's 12-Week Shortcut To Size Plan na 90 dni trening 4x w tyg. są filmiki itp. Tak to to! Wydaje się być bardzo dobrym treningiem
-
Siłownia
No to napisałem żebyś wbił sobie w google "Piotrek kulturysta" i wyskoczy ci zdjęcie Piotrka98igo A ty pieprzysz o jakimś patrzeniu w lustro
-
Siłownia
No proszę jaki ładny artykuł. Trzeba chyba kupić jakąś kreatynkę
-
Siłownia
nie muszę,mam lustro w domu:naughty: To po co się pytałeś Bez sensu
-
Siłownia
Wpisz w google "Piotrek kulturysta"
-
Siłownia
Nie mam w takim razie pojęcia jak to robisz :/ Ja nie jem "śmieciowego" żarcia, tylko czasami jakiś baton czy coś w tym stylu. Napojów gazowanych też raczej nie pijam. Zazwyczaj to jakiś sok i to też go męczę przez parę dni. Masz jakąś chyba zajebistą genetykę
-
Siłownia
Właśnie nie wiem Za dużo wpierdalam
-
System operacyjny Android
Też miałem taką sytuację parę dni temu w Orange. Najpierw myślałem że mnie zablokowali bo za późno oplacilem rachunek ale rozmowy trybily normalnie. Po parunastu wlaczeniach/wylaczeniach wszystko zaczelo chodzic normalnie
-
Siłownia
Ja też brzucha nie mogę się pozbyć. Tragedia. Jakbym w ciąży był
-
Siłownia
Nie chodzi o to żebyś teraz szydził I piwa tu nikt nie pije. Tutaj sami sportowcy. Lepiej szejka białkowego zaproponuj
-
System operacyjny Android
Panowie czy skróty do odpalania wielu okien można zmieniać wedle własnego uznania? Czy tylko można korzystać z już tam będących? Chodzi mi czy np. mogę tak ustawić tapatalka?
-
Siłownia
No widzisz. Dwie strony. Chyba nie tak ciezko to znalezc i przeczytac? Panowie jak myślicie na jakich sokach są takie osoby jak: Angel Lazarov czy Simeon Panda?
-
Siłownia
przydałoby sie a tylko spróbuj gdzieś w technicznych o coś spytać to też Ci tak odpowiem jestem inżynierem elektronikiem i codziennie spotykam sie z tymi samymi pytaniami i odpowiedziami, odpowiadam i robie to samo i zgarniam dobrą kase powinnismy sobie pomagać bo szukajka działa jak działa, wchodze tu czasami i nic nie moge znalezc. To dobrze, że zgarniasz dobrą kase Wręcz świetnie. Ale tak jak słusznie zauważyłeś jest to twoja praca A tutaj pytanie o bcaa powtarza się nagminnie. Jakbyś się cofnął może z 5 stron to byś znalazł artykuł Trochę chęci uchroni wszystkich przed niepotrzebnymi emocjami I ja w technicznym pytant nie zadaję bo auto mi się nie psuje A jak chcę już coś znaleźć to szukam i czytam
-
Siłownia
Niech ktoś podklei na górze strony ten artykuł o bcaa bo już mnie drażnią te zapytania
- Siłownia
-
Siłownia
Piotrek myślę, że to w kilogramach liczy Ale widać po nim, że na czysto
-
System operacyjny Android
Nexus używany
-
System operacyjny Android
Szkoda, że taki mądry nie byłeś jak sam używałeś sgs3
-
Siłownia
Pod koniec weekendu postaram się go wrzucić. Tylko jest rozpisany po angielsku. Nie ma wersji polskiej. Jest cały trening dzień po dniu. Odżywianie plus suplementacja. Zobaczcie jak gościu wygląda -> Jim Stoppani
-
System operacyjny Android
Macie jakieś chińskie te telefony. Mi wszystko samo się skonfigurowało i nie musiałem nic kombinować z pocztą. Ani z klientem email ani z gmailem.
-
Siłownia
Ja wrzuciłem sobie na jakiś czas trening z superseriami a za jakiś miesiąc chcę wejść na trening Jima Stoppani'ego. Podobno mega kozak i super efekty