Treść opublikowana przez Tzieland
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek a ten kolor to pod autko postaram sie wpasc ale jeszcze nie teraz, bo siedze na polwyspie helskim i slaba opcja z jechaniem tylu KM na spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mario i wlasnie takie wyzywanie odpycha od was ludzi z tym, ze nikt nie gadal z ludzmi z eu jak przyjechali do was na spota to nie moj wymysl, tylko paru osob, ktore byly u was raz badz dwa i zawsze staliscie w swoim gronie widocznie seryjne B5 sa u was niemile widziane, nie wiem, nie interesuje mnie to ale jestem ciekaw jakie byly wasze pierwsze fury w zyciu...maluchy, polonezy, fiaty?? ja zaczalem od A4 z 98' i gorzej juz nie bedzie a przez takie wyzywki tracicie tylko ludzi, ktorzy by mogli do was przyjezdzac a juz napewno nigdy nie zajrza przez takie glupoty sam jestem przeciwny tej calej szopce, ktora towarzyszy przynaleznosci do konkretnego forum ale wiem, ze u nas nikt nigdy by nie napisal, ze ktos jest burakiem, kolkiem etc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
haha tomeks po pierwsze nie jechaliscie specjalnie do nas tylko na gokarty, wiec nie przekrecaj faktow po drugie zachowywalismy sie normalnie, tak samo jak wy nie gadacie z nowymi, ktorzy do was przyjezdzaja tylko we wlasnym gronie rozmawiacie, wiec nie widze w tym nic dziwnego, ze rozmawialismy ze soba
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antonio postaram sie ale nie wiem czy sam nie musisz o to wniesc a u was sa same porobione B5
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dziekuje za zaprosiny ale tak jakos glupio wpadac do was w 3 Audi B5 jak u was same B6 i B7 i to jeszcze w takich ilosciach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
my nie mamy jakis wlasnych celow tylko jestesmy innym forum i takze chcielibysmy miec wlasna grupe spotowiczow i mam rowniez nadzieje, ze jak bedzie nas wiecej to bedziemy wpadac do was na pogaduchy i ze nie bedzie zadnych spiec spowodowanych przynaleznoscia do forum, w koncu to nie mecze pilkarskie tylko pasja do Audi nas lacza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antonio a co za roznica skad jestem a co do twojego "wpieniania" nas chodzilo mi bardziej o to, czym sie sam szczyciles paredziesiat stron temu w tym temacie a co do naszych spotow to mam nadzieje, ze kiedys rownie dobrze sie rozkreca jak wasze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
story byl jak masz do niego pytanie to zadaj je na forum eu, w koncu nie raz sie tam juz odzywales i podbno nas wpieniales
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mydlo nikogo nie olewalismy, przeciez z wami rowniez gadalismy moze nie byla to jakas ambitna i zywa dyskusja ale sami mogliscie poruszyc jakis temat, zreszta przypomina mi sie sytuacja, jak mystory do was pojechal i sie nie odzywal to tez go olaliscie, tutaj bylo podobnie, wiec prosze nie zwalac winy na nas mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc zorganizowania kiedys jakis spotow laczonych i ze nikt nie bedzie sie na siebie krzywo patrzyl, ze ktos jest z eu a ktos z pl, bo dla mnie to czysty debilizm i jak gora sie nie lubi to niech to zalatwiaja miedzy soba mnie osobiscie milo bylo was poznac i uwazam, ze jestescie spoko, tylko nie czaje tych komentarzy, ze jestesmy kolkami itp skoro ktos uwaza, ze jestesmy kolkami to dlaczego nie powiedzial nam tego wprost tylko na forum jest taki mocny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
straszne z was kołki,więc chyba wyjścia nie macie i wlasnie o to mi chodzi kolek to mozesz byc ty nie znasz mnie wiec nie oceniaj, ja na ciebie nic zlego nie napisalem, wiec sie odpier*ol co do waszego przyjazdu to mam mieszane odczucia, bo pozniej u was na spotach pewnie bedziecie gadac rozne ciekawe rzeczy na nasz temat ale niewazne a to ze sa 2 fora Audi A4 to chyba nic zlego a to ze ktos sie wylamal stad i otworzyl inne forum to juz nie moja sprawa, widocznie bylo cos nie tak, ze tak sie stalo, mi i innym z eu nic do tego pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i dlatego wolimy robic spoty osobno moze i jest nas malo, regularnie 3-4 autka ale za to nie robimy szopki z tego, ze wasze forum istnieje a z czasem napewno bedzie nas wiecej, u was zreszta na poczatku tak samo malo autek przyjezdzalo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo najlepszego
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Ja bynajmniej nie udaje ze ma S4 TDI hehehehhehehehehehe i nie wpisuje sobie do profilu S4 B5 hehehhehehehehe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: brawo f16mysliwiec :oklaski:
-
[B6 AWX] Moja niunia
ladna seria kiera tez ciekawie wyglada, tylko ten bialy kolor ma sie tak nijak to reszty wnetrza
-
[ALL B5] Moja Zielona A4
nie popadajmy w skraności, bo zaniedługo wszyscy na schwarzu będą jechać a to nie o to chodzi to moze przestancie kazdemu pisac zeby zrobil glebe, bo tez wszyscy bede niedlugo jezdzic na zawiasach -70
-
[ALL B5] Moja Zielona A4
SoMeS a ty juz nie masz chromu na metry? bo na wszystkich fotkach chyba jeszcze jest
-
Spoty Katowice i okolice
miszka wszystko da rade, pamietaj "Polak potrafi" cokolwiek mialoby to znaczyc :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Gracjan masz racje, zapomnialem ze w benzyniakach wypluwacie wode z wydechu
-
[B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
a jak pomalowales te fele? a furka spoko, czekam na dalsze mody
-
Spoty Katowice i okolice
nie daj sobie wmowic, ze moze cosik tam ciec i ze jest to w normie nic nie powinno tobie cieknac, jedyne co to silniczek moze sie lekko pocic ale nic wiecej
-
Spoty Katowice i okolice
A-rek mow co bylo baza bo nie wytrzymam z ciekawosci a moze ty tak sobie przerobiles furacza? no i ogolnie przemiana petarda, tez tak chce
-
[B5 1Z] Czarny osiołek :)
ale za to profesjonalnie zszyte
-
[B5 1Z] Czarny osiołek :)
dziwna ta skora jakas ale kierownica
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam termostat zdrowy a pelna temperature 88-90 stopni mam po ok 6 km przejechanych i zawsze tak mialem a 1200 robie jak nie cisne furmanki za szybko ale 120-140 i mowie oczywiscie o trasie, w miescie "tylko" 1000 zrobie
-
Spoty Katowice i okolice
spalanie to drastycznie wielkie, ja 1200 na baku robie