Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Dokładnie I ja mam tak, że jak puszczam ten przycisk to czasami jest takie zwykłe kliknięcie a czasami tak jakby delikatnie strzela. Nie wiem jak to wytłumaczyć ale zupełnie inny dźwięk. I po prostu chodziło mi czy inni też coś takiego mają wysłane kurierem
  2. Masz racje. Chodziło mi o naciskanie na środku, bo skrajnie po bokach nie ma żadnego dźwięku. No nic jakoś to przeboleje i najwyżej na wakacje zaniose na gwarancje. Chyba można z tym poczekać w razie co? Używa ktoś z was słuchawek i odpalanego automatycznie odtwarzacza? Bo mi po podłączeniu pauzuje pierwszą piosenkę i czasami po około 10 minutach. Nie wiem o co kaman? wysłane kurierem
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Piotrek może kulturysta przez to nie zostaniesz ale jest to bardzo fajny trening funkcjonalny. Poza tym ciężko nawet zrobić pompki na trx a co dopiero inne ćwiczenia Jak dla mnie najlepsza alternatywa dla nie ćwiczenia :thumbsup: wysłane kurierem ---------- Post dopisany 06-03-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 14:31 ---------- Panowie potrzebuje jakiś fajny plan rozpisac. Cel to masa + trochę siła wiadomo. O chudniecie nie chodzi, bo od tego bede mial aeroby. Musze jakos muskulature rozwinac bo po 2 latach cwiczenia wygladam jak jakas podworkowa piz*a wysłane kurierem
  4. Panowie dawać informacje jak jest u was wysłane kurierem
  5. Panowie użytkownicy sgs3 czy dobrze wam działa przycisk HOME? Chodzi bardziej o głośność jego kliknięcia. Bo u mnie czasami jest taki głuchy bez dźwięku a czasami jest takie kliknięcie jakie wydaje przycisk głośności. Denerwuje mnie to ale nie chce mi się znowu oddawać tego do serwisu bo 2 tyg bez fona to zabójstwo. Czekam na wasze opinie wysłane kurierem
  6. Pewnie tak ale czy zrobienie roota nie ingeruje jakoś w software w taki sposób, że będzie to później widoczne/rozpoznawalne? Na pewno jakiś ślad gdzieś pozostaje wysłane kurierem
  7. Ma ktoś zrootowanego swojego sgs3? Bo wydaje sie to byc ciekawe ale czy na pewno bezpieczne? wysłane kurierem
  8. Co to jest ten root? wysłane kurierem
  9. Oj chlopaki chlopaki Ale fakt troche to zamieszali I nie jest to pasek skrotow tylko dzieki temu otwieracie wiele okien. Pisalem o tym wczesniej. Wyciagnijcie dwa rozne programy to zobaczycie o co kaman Uzywa ktos apki Sleep as android? Wyglada na ciekawa? wysłane kurierem
  10. A dzwonka nie ustawiasz w bluetoothie? Może po połączeniu nowego urządzenia z radiem trzeba zmienić dzwonek przychodzących połączeń? Ja u siebie w radyjku tak właśnie mam. Bo zakładam, że chodzi o dzwonek wychodzący z głośników z radia a nie dzwonek z telefonu komórkowego? wysłane kurierem Kurczę - taka opcja chyba w grę nie wchodzi, bo sam telefon dzwonił jak zwykle, a jedynie w aucie inaczej. Pamiętam, że na samym początku w głośnikach słychać było również dźwięk przychodzącego sms'a, a teraz już nie od jakiegoś czasu. Przychodzące połączenie w IP 4s idzie normalnie przez głośniki - sprawdziłem wczoraj:wink: No u mnie w jvc dzwiek tylko przez glosniki idzie. Podjedz do jakis specow od radyjek w okolicy i zapytaj. Podejrzewam ze nie tylko ty masz taki problem i juz to przerabiali i pewnie doradza cos wysłane kurierem
  11. Ale ja mam dostawiane radio jvc wiec wiesz u mnie to jest po prostu w menu bluetootha. Nie wiem jak to sie ma do mmi ale powinno byc chyba podobnie? Badz trzeba poszukac w telefonie w profilu jakims samochodowym? wysłane kurierem
  12. A dzwonka nie ustawiasz w bluetoothie? Może po połączeniu nowego urządzenia z radiem trzeba zmienić dzwonek przychodzących połączeń? Ja u siebie w radyjku tak właśnie mam. Bo zakładam, że chodzi o dzwonek wychodzący z głośników z radia a nie dzwonek z telefonu komórkowego? wysłane kurierem
  13. Jak zainstalowałeś Flash Playera i dalej to masz to nie mam pojęcia. Musisz zapodać na forum andka z tym.. No dokładnie, po zainstalowaniu flasha dalej to samo. Widzę jak strona się ładuje ale jak już się załaduje do końca to biały ekran wysłane kurierem
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Treningi na pasach TRX są jednymi z najwydatniejszych. Jest mnóstwo kombinacji ćwiczeń. Tylko wydaje mi się, że ćwiczenia takie są bardziej na rzeźbę niż na masę. Za dużymi ciężarami nie poćwiczysz bo tylko możesz unosić swoje ciało. Ale na pewno jest to ciekawa alternatywa dla zwykłych ćwiczeń wysłane kurierem
  15. Panowie pisałem wcześniej o tych filmikach z joe monstera. Ja dalej nie mogę ich oglądać. Tylko, że problemem jest to że jak strona się załaduje do końca to wszystko znika i jest biała. Ma ktoś podobny problem? Ogólnie nie mam innych problemów ze stronkami tylko to :/ Poratuje ktoś radą? Aha na wbudowanym internecie i na chromie jest tak samo. wysłane kurierem
  16. A ja bym poprosil o tego flasha wysłane kurierem
  17. Ja używam nawigacji google maps i jak na razie jest wszystko ok. Innych nie testowałem, więc się nie wypowiem. Ale wiem, że ściągnąć można z forum androida :thumbsup: wysłane Samsungiem Galaxy S3
  18. Nie przeszkadza ilość. NFS MW zajmuje podobnie A to VC sprawdzone? Bo nie chciałbym instalować jakiś śmieci. wysłane Samsungiem Galaxy S3
  19. Panowie dwie sprawy: 1. Kto ma GTA 3 lub Vice City i chciałby przesłać na maila? 2. Czy w opcji wielu okien można używać tylko aplikacji z tego paska po lewej stronie? Bo próbowałem tam wrzucić inne aplikacje ale nie potrafię. A pisząc pasek to chodzi mi ten który wyskakuje po dłuższym wciśnięciu przycisku BACK wysłane Samsungiem Galaxy S3
  20. Możecie oglądać filmiki z np joe monstera na komie? Chodzi o sgs3 of kors wysłane Samsungiem Galaxy S3
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Z tym syfem to się zgodzę. Dużo o tym się słyszy i lepiej nie ryzykowac. Ale sądzę, że jakbym miał dojście do czegos pewnego i byłoby mnie na to stać to chyba też bym robił jakąś kurację raz w roku. Tylko prawda jest taka, że żeby zrobić kurację taką jak np Arnold Schwarzenegger jak był młody to trzeba by wywalić sporą ilość gotówki wysłane gołębiem pocztowym
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No proszę cie Tutaj sami zawodowcy i wszyscy brzydza się takimi specyfikami A tak na poważnie to mnie np nie stać na profesjonalną kurację Dlatego nie biorę wysłane gołębiem pocztowym
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Lepiej najpierw poćwiczyć na siłowni a później dopiero ten hardcorowy rower i wioslowanie wysłane gołębiem pocztowym
  24. Panowie jest jakaś apka, która pokazuje siłę sygnału internetu? Ale chodzi o internet z pakietów danych a nie wifi Panowie zwracam honor. Przy normalnym użytkowaniu jeden dzień w sgs3 to norma. wysłane gołębiem pocztowym
  25. Gra ktos w NFS:Most Wanted? Mozna by zmierzyc swoje wyniki online i porywalizowac czasami wysłane gołębiem pocztowym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.