Treść opublikowana przez waldekj
-
Prośba o analizę błędów 2.8 ACK
Skasuj błędy, pojeździj na benzynie to może błędy same się wykasują. Co do jaśka, to próbuj wymienić czujnik zderzenia bocznego, jest pod dywanem fotela.
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Już pisałem, prowadzę dziennik spalania, Moje spalanie z ostatnich 12 miesięcy to 13,52 L minimalne 11,45 L maksymalne 16,10 L LPG 80% miasto.
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Kabelki zmieniamy jak się zepsują (przebieg 290tyś - z gazem 120tyś.) kabelki od nowości !!!!! Świeczki zmieniam co 30tyś.
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Moje spalanie z ostatnich 12 miesięcy to 13,52 L minimalne 11,45 L maksymalne 16,10 L LPG 80% miasto.
-
Wasze przebiegi benzynowców
293tyś. w tym 50tyś LPG
-
duże spalanie
Na sekwęcii pali 13L
-
GAZ to wróg samochodu ? Prawda czy Fałsz ?
Jeżdżę od 20 lat na LPG, różne samochody i modele Audi. Zawsze montaż u tego samego gazownika. Żadnych problemów. A pro po na ropę to koparka i traktor (turbina, dwu masa węże.........)
-
Nie grają z tyłu głośniki
To radio ma wyjście tylko na przednie głośniki. Tylne grają tylko z subwooferem lub podpięte pod wzmacniacz. Wyjście czerwona pionowa kostka. Schemat na radyjku.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
To jeszcze Kazimierz zimą.
-
Drgania podczas jazdy..
przegub wewnętrzny najczęściej powoduje bicie (drgania) podczas przyśpieszania, sprawdż podporę wału napędowego.
-
Czujnik otwarcia drzwi
no kamil031 super opis i foty, zabieram sie do naprawy
-
Czujnik otwarcia drzwi
Dobra, a jezeli jest wytarty w takim stopniu, iz niezalacza, to co mozemy zrobic- gdzie mozna nabyc taki nowy?
-
Czujnik otwarcia drzwi
Wlacznik ktory odpowiada za oswietlenie po otwarciu drzwi, to ten na zewnatrz zamka na przewodach.Widac na zdjeciu. Jak gdzies kupisz taki wlacznik to daj namiar.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Miasteczko Lublin ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- Kazimierz Dolny Wisełka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Jakosc odtwarzania lepsz niz z plyty CD. Polecam
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
U nas w kraju jest duzo fajnych miejs, okloice Dolnego Slaska, Polska to Piekny Kraj
-
czy audi ma 2 kable antenowe?
Pewnie ktoś zmieniał antene, i zostawil kabel. Fabryczne anteny mogly miec wyjcie do GSM, ale inny wtyk.
-
Wymiana osuszacza klimy- co ile?
panowie osuszacz wymienić można po okresie 5-ciu lat, lub rozczelniony był układ klimy, po zatarciu kompresora,
-
[ALL B5] Jakie spalanie gazu w quattro? Wszystkie silniki.
Moja pali 15l przy dyamicznej jezdzie po miescia intalka STAG 300, 2,8l 193kM Q avant
-
[ALL B5] Czy można spasować stary typ kluczyka ze scyzorykiem
kolego zaku sobie alarm na alegro z kluczykiem lamanym i masz problem z glowy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem z Lublina od roku posiadam A4 Pozdrawiam wszystkich