Treść opublikowana przez masterp84
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Potrzebuje sczytać błędy, renaulta w ogóle nic nie kumam nie wiem po czym się go sprawdza
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jeśli chodzi o niedzielę i nie masz uprzedzeń do marki Renault (bo taki kabelek posiadam i sprawuje się całkiem sympatycznie z B5 i B6) to mogę go zabrać ze sobą. Z tym, że 12:00 to dla mnie stanowczo za wcześnie. Nie mogę sobie pozwolić by ominął mnie niedzielny rosół Ogarniasz kolego też renaulty? Mam Scenica II do diagnozy bo nie chce odpalić tylko jest błąd na desce bordelektronik defekt? Może ktoś z chłopaków może pomóc?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
organizujecie coś na 8 lub 9 może będę w okolicy?
-
świece aeb 1.8t plus gaz
Jaki przelot na pfr6q i za ile 4 świeczki?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzięki
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pany orjentuje się może ktoś ile jest bramek na a2 z koła do wawy?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Wybrallem Irish Club. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Myślałem o Irish Pub i Fenicja jeszcze, był ktoś?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Pany mam takie pytanie, jaki lokal byście polecili w Koszalinie żeby można było wyjść grupą z nauczycielkami. Chodzi mi żeby miło spędzić wieczór
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ostatnio na parkingu na przeciw Centrum Szkolenia wojsk lotniczych kumplom ukradli od Laguny I tylna wycieraczke, literke A z napisu, wklad lustra lewego chcieli zaj... Ale pekl i listwy drzwiowe probowali, ale tym razem nozyk pekl i dali spokoj. Drugiemu od Leona dekle od alu i prawy kierunek z blotnika
-
Spoty Słupecko - Konińskie
chociaż kolorek troszeczkę podobny mam, zawsze to już coś
-
Spoty Słupecko - Konińskie
myślałem, że to moja fotka ze spota
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jak będę w okolicy i coś będzie się działo to czemu nie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
dzięki za spotkanie, milo było poznać, można powiedzieć, że z gośćmi się wczoraj równo w domu zjechałem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
myjka koło ferio?- Spoty Słupecko - Konińskie
tylko kto przygotuje wizyte dla gości a jak sie spóźnię na będzie- Spoty Słupecko - Konińskie
ja mogę max do 17 być w Koninie bo później moja żona ma urodziny- Spoty Słupecko - Konińskie
To na, którą spota planujecie?- Spoty Słupecko - Konińskie
na 99% podjade na 16, właśnie sobie przypomniałem, że aparat mialem zabrać 1. Arkadiush 2.michumichu 3. slo 4. Michua4185V 5. fatboy 6. xsebo1 7. masterp84- Spoty Słupecko - Konińskie
W razie czegoś może ktoś z innego województwa się dołączyć?- Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Któregoś razu w świdwinie koło rynku też chyba widziałem to auto bo opis się zgadza, blachy miało ZGY Ta ma ZSD Może już przerejestrowana Może tak być bo dopiero od jakiegoś czasu jest- Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Któregoś razu w świdwinie koło rynku też chyba widziałem to auto bo opis się zgadza, blachy miało ZGY Ta ma ZSD- Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Czyje czarne b6 avant na klubowych ramkach stało dzisiaj na ulicy Nowomiejskiej przy Pizzerii w Świdwinie w godzinach 12 i 20?- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja po żone podjechałem - Spoty Słupecko - Konińskie