Treść opublikowana przez masterp84
-
Kołobrzeskie A4 .........
Pany mamy kogos w senatorium Muszelka, potrzebuje praktyke podbic bratu:)
-
Automapa na androida
Mam podaj mi emaila na pw
-
Seriale
szukam serialu Melissa and Joey sezon 3 po polsku może ktoś ma jakiś namiar, jest na yt, ale tylko wersja english, leciał na comedy central family tylko zakończyli na 16 odcinku s.3 a jest 37 odc., może były jakieś wydania na dvd?
-
Sezon Rowerowy 2016
Jakie polecacie klocki do v-brake pod obręcz aluminiową, mam tektro i na stalówce było super a teraz mi sie ślizgają po zmianie. Używał ktoś może meridy green control lub author 3cc?
-
Smartfon do nawigacji
Używam automapy na swoim prestigio 5451, android 4.2.2 mam 512 mb ramu i spokojnie daje rade. Przejechałem na niej nasz kraj wzdłóż i wszerz, w dużych miastach też sie nic nie dzieje no i jest offline. Mam zainstalowaną mape europy.
-
Sezon Rowerowy 2016
U mnie od roku siedzi i jest wszystko ok
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja mam licznik bezprzewodowy Crivit z Lidla i sprawdza sie całkiem nieźle koszt 40 zł czy coś koło tego.
-
Sezon Rowerowy 2016
Jakich rękawiczek używacie do jazdy w zimne jesienne lub wczesnozimowe przejażdżki ? Myślę o przedziale cenowym do 100zł.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Gościu od klimy powiedział mi, że mam dużo wilgoci w układzie i trzeba porządnie próżnie zrobić żeby sie tego pozbyć, łączny czas gdzieś 1,20 h.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Byłem i klime nabiłem:decayed: ozonowanie, osuszanie, wymiana środka chłodniczego na nowy 160 zł. Dzięki kolego za podpowiedź.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Gdzie najlepiej nabić klime w Koszalinie?
-
Sezon Rowerowy 2016
Święta prawda. Pamiętam jak za gówniarza się śmigało na oponkach parę lat chyba, że je się schamowało a teraz na postoju w piwnicy bieżnik się zużywa
-
Sezon Rowerowy 2016
No właśnie moje znikają w oczach na asfalcie
-
Sezon Rowerowy 2016
Szukam nowych opon do swojego rowerka, 5 dni w tygodniu dojeżdżam do pracy po asfalcie a w weekendy śmigam na wycieczki po drogach polnych i leśnych, jaki byście mi polecili rodzaj bieżnika, teraz używam semislicki, tylko po 800 km się tylna wytarła. Zastanawiam sie nad takim czymś Opona 26 x 1.95 Kenda K831A uniwersalna opony (4277973668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jestem ciekawy jak sie spisuje. Czekam na jakieś podpowiedzi rozmiar 26x1,9/1.95.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak coś to z Transitem zawitam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda:cry:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany przyjmiecie na spota w sierpniu jak sie uda chlopa z zachodniopomorskiego?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Na ssaniu skaczą obroty i ładowanie od 12,8 do 14.3V, przygasa elektryka, po kilku sekundach jak ssanie zejdzie do 900 obrotów objawy znikaja i jest ok. Błędów brak, podmienione świece, regulator napięcia. Obstawiam jeszcze akumulator lub altek. Jak nie będzie to żadna z tych rzeczy to musze mieć jakaś furtke
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Pany kto zna jakiegoś naprawde ogarniętego elektryka/ elektronika samochodowego okolice Świdwin, Kołobrzeg, Koszalin?
-
Sezon Rowerowy 2016
Chce swój rower odnowić i coraz bardziej podoba mi się biały kolor
-
Jaki koszt wymiany tulejek w tylnej belce b5 ? plus minus
Jeśli dobrze pamiętam to za wymiane tulejek tylnej belki zapłaciłem za dwie strony łącznie 60 zł widze z wypowiedzi, że prawie za darmo u mnie było
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Pozdrowię siostrę od Ciebie Za bardzo nie mogłem się przyjrzeć bo z żoną jechałem, mrugnąłem jej awaryjkami, pozdrów siostre
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Kogo dzisiaj wyprzedzałem przed Sławoborzem od strony Kołobrzegu srebrna B6 Avant ZDR? kierowała jakaś pani
-
Świdwin- osoba ktora ma chwile czasu
Co kolego potrzebujesz?
-
Sezon Rowerowy 2016
Dojazd do pracy na rowerku rozpoczęty, jak na razie 50 km przejechane