Treść opublikowana przez masterp84
-
[B5 ADR] Wolna wtyczka nr 443906232
nie mam klimy, czyli rozumiem, że wkładali tą samą wiązkę do audik z klimą i bez
-
[B5 ADR] Wolna wtyczka nr 443906232
witam znalazłem dzisiaj wolna wtyczkę z tyłu bloku silnika, jest na dwa piny koloru niebieskiego o numerze 443906232, szukałem do czego ją wpiąć i nie znalazłem wolnego czujnika nie mogę znaleźć odpowiedzi nigdzie do czego może służyć w moim silniku
-
Ludzie z A4 w ARMII
lato 04-05, 3 pułk przeciwlotniczy jw 1640 Szczecin służba zasadnicza, stanowisko telefonista drużyna kablowa, ciągało sie druty po poligonach obecnie służe jako zawodowy w Świdwinie
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
problem pukania przy ruszaniu i zmianie biegu znowu wrocil z prawej strony, na szarpakach facet stwierdzil, ze dwa gorne wahacze sa do wymiany, ok zabralem sie za wymiane z kolega, zdemontowalismy wahacze, amortyzator i naszym oczom ukazal sie widok, dwa dolne wahacze tak zuzyte, ze gumy nawet na nich sa juz mocno spekane, na diagnostyce facet nie widzi w nich problemu, na szarpakach niby nie ma luzow a pukanie nadal zostalo po wymianie gory , dla mnie sam wniosek sie nasuwa, ze nie zawsze diagnosta pomoze, teraz wymienie dol, mam nadzieje, ze nadejdzie upragniona cisza[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 17:39_________________________________________________wszystkie wahacze nowe i po problemie,zero pukania, nastała upragniona cisza, tylko ciekawe na ile kilometrów po polskich drogach mi to wytrzyma
-
[B5 ADR] Wymienione przeguby a puka
tutaj masz link kolego do mojego problemu jaki ja miałem i odpowiedzi kolegów z forum może to coś Ci jeszcze pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_glosne_pukanie_z_przodu_samochodu-t90064.0.html
-
[B5 ADR] Wymienione przeguby a puka
ustawienie zbieżności możesz zrobić na stacji diagnostycznej, tam tez ci sprawdzą czy trzeba ustawiać, koszt u mnie to 50 zł, po wymianie nie zaszkodzi podjechać i sprawdzić czy ze zbieżnością jest wszystko ok, tylko przed wymianą wahaczy podjedź do dobrego diagnosty niech Ci je sprawdzi porządnie, żebyś w niepotrzebne koszta się nie pchał
-
[B5 ADR] Wymienione przeguby a puka
ja od razu wymieniłem łączniki stabilizatorów i końcówki drążka, z moimi wahaczami było tak, że diagnosta nie widział w nich problemu, jak rozebrałem zawieche to było widać, że guma jest cała spękana, ręcznie tak nie za bardzo można było luzy wyczuć, oczywiście po wymianie końcówek drążka trzeba zbieżność ustawić, ja usłyszałem kiedyś od mechanika, że jak jest przegub wew. uszkodzony to trzęsie budą auta
-
[B5 ADR] Wymienione przeguby a puka
a jak kondycja dolnych wahaczy kolego, tez mialem objawy pukania, kazdy mechanik mi mowil, ze to przeguby, wymienilem i nic, jak sie okazalo dolne wahacze do wymiany, moje objawy byly takie, pukanie(chrobotanie) przy gwaltownym ruszeniu, takze na skreconych kolach, wymiana wahaczy i w koncu cisza
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
zapraszam na piknik lotniczy do Świdwina, moze bedzie cos ciekawego, termin 2 lipiec http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/16-pokazy_i_zawody_lotnicze/35093-piknik_lotniczy_swidwin_2011_a.html
-
[B5 ADR] Pytanie dla posiadaczy ADR po 1998r.
zalezy to od temperatury silnika jaka ustawi Tobie gazownik przy ktorej przelaczac sie bedzie z Pb na Lpg, ja mam ustawione 30 stopni, dystans przelaczenia zalezy od temperatury na dworzu, wiadomo latem krotszy, zima dluzszy , zdazy spokojnie sie przelaczyc
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
100% zadowolenia, zadnych poważnych problemow
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
kwestia gustu, mi najbardziej przypadla pozycja 1
-
[ALL] Kupno zmywarki okolice 1000zł
a co z firma electrolux? mam lodowke tej firmy i jak na razie smiga dobrze
-
[ALL] Kupno zmywarki okolice 1000zł
jaka firme polecacie zmywareczki w tym przedziale cenowym
-
[B5 ADR] Gdzie znajduje się termostat?
u siebie kolego wlalem cos kolo 6 litrow
-
[B6 AWX] Jakie polecacie łańcuchy śniegowe
używał z was ktoś taki wynalazek http://moto.allegro.pl/goodyear-tekstylne-lancuchy-zimowe-montaz2min-g-i1337531094.html i jeszcze film poglądowy jestem ciekawy waszych opinii
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
nastepnym razem moze u mnie na garazu
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
w ten weekend pany nie dam rady niestety
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jak bede na targach to podbije w niedziele, z miejscowka nie mam pojecia bo nie znam az tak dobrze Koszalina tu pole do popisu dla miejscowych
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ciekawe czy to duza imprezka bedzie czy tylko pokaz kilku autek i ile wjazd kosztuje
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
czy 27-28 listopada sa jakies targi motoryzacyjne w Koszalinie? Nigdzie nie moge znalezc konkretnego info na ten temat
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
witam jestem ze Świdwina czasem bywam w waszym miescie jakby jakis termin mi podpasowal to moge dobic
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
fiat cc 700 , golf II 1.6
-
[ALL B5] Gdzie i jaką instalację w Wlkp ?
ja kolego moge Tobie polecic zaklad pana Lewandowskiego Auto Center na Starym Koninie, jestem mega zadowolony z ich pracy, nic nie robie tylko wymieniam filtry, przeglady i leje gaz.
-
[B5 ADP] Wymiana płynu chłodniczego w samochodach z instalacją gazową
mam instalke sekwencyjna Stag 4, ostatnio wymienialem termostat wraz z plynem tak jak w aucie bez gazu, zadnej innej kombinacji i wszystko jest ok, wiec jesli jest wszystko ok podlaczone to wymieniaj