Treść opublikowana przez masterp84
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
nic kolego sie jeszcze nie wyjasnilo, jezdze i nadal puka, mam w tej chwili auto u gazownika i tam na warsztacie maja mi jeszcze zobaczyc, to juz 4 mechanik bedzie ogladal
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
u mnie buczenia nie ma
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
a jakies inne objawy oprocz pukania miales?
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
w kole?
-
[B5 1Z] Imbus przegubu?
wymienialem ostatnio przeguby i imbus 14 jest na pewno
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
slychac na max skreconych kolach, mam nadzieje, ze po tej wymianie bedzie koniec z pukaniem[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 21:50_________________________________________________wymiana przegubu nic nie pomogla, stawiam panowie na poduszke pod silnikiem, nic po niej nie widac, wiec poczekam jeszcze troszke jak bardziej sie rozwali zeby miec pewnosc, na slepo wymieniac juz nie bede nic
-
[B5 ADR] Nie wyświetla stanu licznika
mialem ten sam problem, zgasl mi licznik kilometrow, wymienilem zarowke od niego i zaraz 3 inne bo jak ruszylem licznik to sie przepalily
-
[B5 ADR] Która instalacja lepsza ?
ile dales za instalke?
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
bylem wczoraj u innego mechaniora, jazda probna, potem szarpaki, sprawdzenie lyzka do kol wszystkich poduszek, dokrecanie wszystkich srub, jazda probna i puka okazalo sie, ze lewy przegob zew. jest walniety, mam juz kupiony, jak zaloze to zaraz napisze czy to bylo to
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
widze, ze nie tylko ja mam jakies dziwne objawy w aucie
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
jak by mi sie udalo u kogos dobrego w tym auto sprawdzic to moze by mi powiedzial, na szarpakach nic nie bylo slychac jak autem bujalo, ale nie wiem czy to ma cos wspolnego z takim sprawdzeniem
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
skrzynia chodzi bardzo ladnie, nie mam problemu z biegami, jak na 14 letnie auto to jest dla mnie bajka, tak sie zastanawiam czy poducha pod skrzynia lub silnikiem mogla sie rozwalic tylko z zewnatrz wyglada na cala, czy jest taka mozliwosc? jesli to maglownica i mechanizm roznicowy to jestem pogrzebany
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
A sprawdź przeguby zewnętrzne ... prawy jest zalozony nowy i lewy tez sprawdzony, brak jakichkolwiek oznak zuzycia, na lewym wymienilem gume jeszcze na nowa, wiec to nie to kolego niestety
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
chcialbym zeby to bylo tylko to
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
na postoju nie ma u mnie pukania, tylko podczas jazdy przy zmianie biegu w miare energicznej pukanie tez slysze jak np. na 1 biegu skrecam w lewo i wcisne mu troche gazu tak do 3-4 tys., na dwojce tez to potrafi sie przydazyc nawet przy jezdzie na wprost
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
kolego adam_kkk oprocz stukania miales jakies jeszcze inne objawy, jakies drganie czy cos podobnego?
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
jednak to nie przegub wew. ;( zaczyna to mi sie juz coraz mniej podobac :ranting1: teraz chyba juz pozostalo mi tylko czekac, az cos sie urwie bo wszystko co moglo pukac sprawdzone, cyba, ze to w skrzyni przy zmianie biegu slychac pukanie
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
wiesz pucek2509 tez mysle, ze to moze byc to tylko boje sie, ze go wymienie i nadal bedzie pukac, w ten sposob wymienilem przegub zewnetrzny i to zaczyna bolec moja kieszen chociaz mam straszna ochote zaryzykowac slyszalem od jednego mechanika, ze przegub wew. nie moze pukac, juz nie wiem kogo sluchac [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 19:45_________________________________________________ zaryzykowalem, kupilem przegub wew. dzisiaj i czekam teraz na czas wolny mojego mechanika, jak tylko bede mial zrobione podziele sie wrazeniami
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
mozna jakos sprawdzic czy to jest wina przeguba wewnetrznego bez jego wymiany, zeby uniknac niepotrzebnych kosztow? [br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 15:31_________________________________________________ klocki siedza bez luzu, to nie one stukaja
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
lacznikow stabilizatora nie wymienialem, sprawdze to, boje sie, ze moze tez to byc przegub wewnetrzny
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
poduszki sprawdzone, wydech tez siedzi sztywno
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
kazda opcje bede sprawdzal, nic innego mi nie zostalo jak tylko probowac
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
Witam kolegow, mam problem z pukaniem( odglos metaliczny, calkiem glosny) w prawej czesci samochodu, slychac charakterystyczne "puk puk". Zaczelo sie szukanie przyczyn, auto sprawdzone na stacji diagnostycznej, efekt wymieniony wahacz gorny przedni z lewej strony, koncowki drazkow, przeguby zewnetrzne. Ustawiona zbieznosc, jeszcze raz szarpaki i cisza. Jazda probna i nadal puka przy szarpnieciu jak ostro biegi zmieniam lub przy skrecie w prawo tez przy zmianie biegu. Jeszcze raz sprawdzanie, poduszek silnika, skrzyni, lapy silnika, amortyzatory i nic wszystko sztywne i cale. Juz mam dosc tego nic nie przychodzi juz mechanikowi do glowy. Mam ochote cale auto rozebrac.Przeszukalem cale forum, ale to co moglo powodowac takie stuki juz sprawdzilem. Niech ktos pomoze. ;( Mam nadzieje, ze watek umiescilem w dobrej dziedzinie, mysle, ze w zawieszeniu trzeba szukac przyczyn chociaz moge sie myli, wiec prosze o porade.
-
[B5 AFN] Po wymianie zawieszenia dalej słychać stuki - czy to amortyzatory ?
Witam kolegow, mam tez problem z pukaniem( odglos metaliczny) w prawej czesci samochodu, slychac charakterystyczne "puk puk", ale odglos nie idzie z kola. Zaczelo sie szukanie przyczyn, auto sprawdzone na stacji diagnostycznej, efekt wymieniony wahacz gorny przedni z lewej strony, koncowki drazkow, przeguby zewnetrzne. Ustawiona zbieznosc, jeszcze raz szarpaki i cisza. Jazda probna i puka ;( przy szarpnieciu jak ostro biegi zmieniam lub przy skrecie w prawo tez przy zmianie biegu. Jeszcze raz sprawdzanie, poduszek silnika, skrzyni, lapy silnika, amortyzatory i nic wszystko sztywne i cale Nawet nie wiem w jakiej dziedzinie moge szukac pomocy wiec podklejam sie w podobnym watku. Juz mam dosc tego nic nie przychodzi juz mechanikowi do glowy. Moze trzeba cale auto rozebrac Pomozcie.
-
[B5 ADP] Montaż klimatyzacji
to jednak koszty sa nie male, dzieki za informacje, trzeba cos pomyslec wiadomo luksus kosztuje