Treść opublikowana przez masterp84
-
Sezon Rowerowy 2016
Koledzy co byśce polecili do 1000zł ,może być używany, do śmigania po lesie itp. nigdy nie miałem do czynienia z lepszymi rowerkami przeważnie to były zwykłe górale za300zł lub tylko szosówki. Co powiecie o tym UNIBIKE ROWERY 2013 BYDGOSZCZ - MISSION
-
problemy z gazem
Parownik kolego chyba Ci już nie domaga, membrany pewnie się wysłużyły.
-
A4. 1.8T ANB blue Avant
Mam taka samą tylko mniejszy wypas i jak byłem ją rejestrować wpisałem niebieski jak żona to usłyszala to powiedziała, że na kolorach się nie znam spokojnej jazdy życzę
-
Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?
Pierwszą audiole kupiłem prawie 5 lat temu, bardzo byłem z niej zadowolony, 1.8 125KM, 95 rok. Jakość wykonania bardzo dobra. Przyszła pora na zmiane oczywiście też a4 99 rok 1.8T, na plus tyko silnik jakość wykonania i materiałów jak dla mnie dużo gorsza. Znajomy ma b6 i tam jakość też szału nie robi. Dlatego chyba następny będzie inny wybór. Ocynk wielki plus
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
niechcialem sie scigac tylko zeby ktos porownal swoje odczucia podczas jazdy:) myślałem, że będzie lepszy but
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Pany mam prośbe do użytkowników a4 1.8T 150 KM. Będę w Koszalinie w niedziele i chciałbym porównać swoje audi z innym ponieważ nie wiem czy moje autko ma wystarczająco dużo mocy. Po przesiadce z1.8 125 KM jakiegoś wielkiego szału w mocy nie czuje to jest pierwsze 1.8 T jakim jeżdże i nie wiem co się po tym spodziewać. Chciałbym zeby ktoś się przejechał ze mną i ocenił, porównał swoją audike.
-
Pomocy !!! kierunki nie działaJĄ audi a4 b5 awaryjne chodzą
Najlepiej byłoby zrobić podmianke włącznika awaryjek i byś wtedy wiedzaił czy szukać głębiej problemu, albo kupić używke na szrocie. ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- W awaryjnych masz przekaźnik, ktory odpowiada za kierunki http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b5-afn-wymontowac-przerywacz-15959/
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
http://a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/all-sprzedam-zachodnipomorskie-145987/index6.html
-
Pomocy !!! kierunki nie działaJĄ audi a4 b5 awaryjne chodzą
Jeśli świecą cały czas to masz do wymiany włącznik awaryjek, tam jest przerywacz kierunkowskazów
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
http://a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/all-sprzedam-zachodnipomorskie-145987/index6.html
-
Kołobrzeskie A4 .........
Witam. Mam na sprzedaż gwint Ta-technix, czerwone sprężyny plus amory 4 szt. Sprwaność przednich 74%, jednego tylnego 75% drugiego 64%. Mam do nich wydruk z badania z 7 stycznia. Skręcone są na -50 przód, tył -40 względem 1BA. Jest tylko mały problem, śruby sie zapiekły, trzeba je przeczyścić i rozruszać, posiadam klucz. Cena 300zł. Gwint jest taki jak na tej przykładowej aukcji podkreślam to nie jest moja aukcja ZAWIESZENIE GWINTOWANE TA-TECHNIX AUDI A4 95-01 (3034692943) - motoAllegro Odbiór osobisty. W razie czego pisać na pw.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Mi się nie chce gonić do Koszalina, żeby to troche bliżej było, może jak bedę w Koszalinie kiedyś i bedzie spocik to podjade.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Może jeszcze ktoś jest z bliskiej okolicy:naughty: można coś ogarnąć
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Moja była, teraz mój kolega nią jeździ niedługo się pojawi niebieski avant na ramkach tylko muszę znaleźć chwilę czasu
-
Montaż gazu
Ja bym brał instalacje na hana wtryskach, ładnie pracują, dają radę w moim 1.8T, także będziesz zadowolony, teść ma hany w scenicu II i mój kolega, też ten sam scenic , i są zadowoleni
-
Jak i gdzie zagazować 1,8 ADR
http://a4-klub.pl/instalacje-lpg-cng-35/montaz-gazu-245115/ tu masz kolego temacik na temat gazu w 1.8
-
Szukam doradcy finansowego
Witam. W wzięciu kredytu pomagał mi przedstawiciel Open Finance, jestem zadowolony, teraz proponuje mi tzw sposób na szybszą spłate kredytu poprzez miesięczne inwestowanie u nich gotówki, najniższa kwota jaką moge wpłacać to 100 zł, oni tymi pieniędzmi obracają czy coś w tym stylu, do tego jeszcze mam mieć zmniejszone oprocentowanie kredytu. Czy ktoś korzysta z tego, prosze o jakieś opinie.
-
Montaż gazu
Powodzenia i czekam na wiesci na co sie zdecydowales i w razie czego na wrazenia z jazdy na podtlenku LPG:)
-
Montaż gazu
Umow sie do gazownika na rozmowe, niech Ci powie co i jak, wytlumaczy, jakby bylo cos twoim zdaniem nie tak to dam Ci namiar na mojego.
-
Montaż gazu
To jakis ch....owy gazownik, powinien zamontowac tam gdzie chcesz i jest to oczywiscie technicznie mozliwe. Jesli przy wlewie benzyny nie wejdzie cale gniazdo to mozna na przejsciowke zamontowac, zawsze jest jakiej rozwiazanie, tak mial kolega w lagunie I.
-
Montaż gazu
Mam w zderzaku niestety, w czarnym pasku na dole, nastepne bedzie juz przy wlewie benzyny i tak bym montowal na twoim miejscu, chodzi o estetyke.
-
Montaż gazu
Na benzynie robilem 12tys. km, jak zalozylem gaz wychodzi mi kurcze co roku 20 tys.
-
Montaż gazu
To juz decyzja kolego nalezy do Ciebie czy chcesz i czy mozesz finansowo sobie pozwolic na taka inwestycje. Zwolennikow instalcji gazowej jest tyle samo co jej przeciwnikow, musisz sobie to przemyslec i podjac decyzje, ktora Ciebie zadowoli.
-
Montaż gazu
Gaz tez bedzie szedl tak samo, ale jest o połowe tanszy, caly sukces jazdy na gazie to jest dobrze zrobiony montaz instalacji gazowej.
-
Montaż gazu
ja gadałem z mechanikiem który jeździ w gazie to podobno trzeba zrobić 20 tys km żeby instalacja się zwróciła ... No w zagórowie niedaleko Słupcy koszt jest niby 2200-2400 i tez go chwalą ludzie.... Ja kolego nastepny samochod jak bede mial to od razu bede gazowal bez zastanowienia. Zawsze to sie zwroci predzej czy pozniej.